Skocz do zawartości

rafau

Uczestnik
 • Zawartość

  60
 • Dołączył

 • Ostatnio

Wszystko napisane przez rafau

 1. Napisz jeszcze czy podpiąłeś kolumny do terminali A. Warto jeszcze podkręcić na plus funkcję ( nie pamiętam dokładnie nazwy ) INIT. VOLUME (?). Po tym głośność jest szybciej wzbudzana i ma się wrażenie jakby sprzęt był bardziej dynamiczny.
 2. Na stronie podają, że tu i tu dostępne w obu kolorach.
 3. Może spróbuj sprzedać te Chordy tutaj na forumowej giełdzie i z tych środków dorzuć do nowych dłuższych. Skoro jesteś zadowolony to po co zmieniać. Jeśli chodzi o konfekcję i banany szczerze polecam ten patent. Jest to mega wygodne przy wpinaniu i wypinaniu przewodów.
 4. Abstrahując. Mam tylko nadzieję, że to " bardzo głośno słuchać " nie odbywa się w bloku. Pozdrawiam
 5. Czyżby potaniało? Jest tu jakiś haczyk? https://support.tidal.com/hc/pl/articles/115003662825-Rodzaje-subskrypcji
 6. Nie pomyliłeś forum? To nie Gazeta.pl
 7. Za jasno? A podobno Denony są tymi po cieplejszej stronie. I jak tu czytać opinie i nie zwariować.
 8. Tak z ciekawości zapytam. Masz jakąś listwę i czy w czasie burzy sprzęt grał czy był w trybie stand by? Mamy teraz sporo burzowych dni i wychodząc do pracy mam często dylemat czy wyłączać sprzęt z gniazdka. A jest to mega upierdliwe.
 9. Tidala nie mam, ale na MusicCast - Deezer nic się nie zatrzymuje.
 10. O warto wiedzieć. Dzięki. Swoją drogą w drugą stronę to też może fajnie funkcjonować. Przy zakupie używki można mieć więcej zaufania do sklepu, który taki sprzęt porządnie sprawdzi i przetestuje. A może i da jakąś gwarancję rozruchową jeśli już ta oryginalna upłynęła. Udało się tobie upłynnić jedną parę kolumn?
 11. Swoją drogą branża mogła by prowadzić komis gdzie można zostawić swój sprzęt w rozliczeniu gdy kupuje się u nich nowy.
 12. To podziwiam. Takie przepinanie kabelków jest mega upierdliwe.
 13. Kraft czy przy takiej ilości testowanych zestawów głośnikowych posiadasz gołe przewody, bez wtyków bananowych?
 14. skończył, czy płynie dalej? Choroba nie wybiera.
 15. rafau

  Streaming muzyki

  Jesteś pewien, że można w Mconnect obsługiwać Deezera? Jest Tidal, jest Qobuz, ale Deezera nie widzę.
 16. Sprawdź czy nie ma jakiejś aktualizacji MusicCast dla twojego telefonu.
 17. Dokładnie chyba tak jest. Już kilka razy po usłyszeniu jakiegoś fajnego kawałka np. w Radio Paradise ten sam utwór w Tidal brzmiał bardziej płasko z gorszą stereofonią.
 18. Właśnie porównanie z Jacksonem może być nie trafione, ale rozumiem że narzuca się samo. Kiedyś nawet mocno ze sobą rywalizowali i ich lata świetności przypadały na ten sam okres. Jednak Prince był dużo bardziej wszechstronnym muzykiem. Kojarzy się z popem lat 80 i 90. Jednak jego występy live choćby te z Montreux, a był tam dwa razy pozwalają odkryć zupełnie innego artystę. Także polecam. Na YouTube są wszystkie trzy występy z 2013 roku. Można się zdziwić.
 19. Nie wiem czy ten Pan pasuje tutaj. Od pewnego czasu jestem pod ogromnym wrażenie jego twórczości. Artysta przez duże A... Tego wieczoru słucham całego koncertu z 2013 roku nagranego podczas festiwalu jazzowego w Montreux. Jako namiastkę wrzucam fragment.
 20. Zgrabniutkie te Focale. Przy nich Fyne to jak słonica przy antylopie
 21. W punkt. Nie da się nie zauważyć, że obecnie na forum Arcam ma swoje pięć minut.
 22. Może znacie. Magia zaczyna się od 4:20
 23. Ktoś już tutaj odleciał. Proponować kolumny aktywne za 15 koła? Litości.
×
×
 • Utwórz nowe...