Skocz do zawartości
karp

Czego słuchasz??

Recommended Posts

Znalazłem, trochę drogo ale jakoś pewnie będę miał....;)

Bylbym wdzięczny gdyby ktoś znalazł mi płyty (nie mp3) Kalya Scintilla. Nie mogę nigdzie w Polsce namierzyć, a muzyka niszowa, australijska.

A skoro mowa o mniej znanej muzyce to chcialbym Wam polecić z całego serca Gramatik ,, Digital Freedom''. To muzyka z ogromną dawką energii. Jedna z moich stałych pozycji. Illusion of choice mam ustawiony jako dzwonek w telefonie ;)

2018-01-13-18-55-26-.jpg

Edytowano przez audiowit

Fafniak , bardzo mi miło . Personalnie było do Witka to fakt , ale cieszę się że mogłem sprawić przyjemność i tobie :) .

Witek co do twojego australijczyka :) Wróciły wspomnienia słyszałem kilka lat temu pewien zespół z Australii , utwór tak mi zapadł w ucho że postanowiłem się z nimi skontaktować . Trafiłem na forum w Australii gdzie zespół dość aktywnie działał . Totalnie byli zaskoczeni że w Polsce o nich słyszeli .

Dziś troszkę polskiego elektronicznego undergroundu. Microbit ,,Organic drones''

20180115_220354.jpg

Bardzo dojrzała muzyka. Elektronika, przeplatana instrumentami klasycznymi. Płyta dobrze nagrana. Polecam odsłuch na dobrym sprzęcie i w skupieniu :). Nagranie dobrej jakości.

Edytowano przez audiowit

Ostatnio na takie wspominki mnie wzięło , lata 90-te kaliber44 , ten bit , te głosy - szczególnie w utworze Moja obawa (bądź a klęknę) Yoka daje popis :) 

DSC_0004.JPG

DSC_0005.JPG

Dnia 13.01.2018 o 18:25, audiowit napisał:

Bylbym wdzięczny gdyby ktoś znalazł mi płyty (nie mp3) Kalya Scintilla. Nie mogę nigdzie w Polsce namierzyć, a muzyka niszowa, australijska.

Bardzo ciekawa muzyka.

wydaje mi się jednak że na CD nie jest dostępna

Płyta Listen to the trees

przypomina mi trochę twórczość Jakuba Żaka

1 minutę temu, audiowit napisał:

Ehhh te vinyle. Coraz bardziej mnie kuszą...

To musisz się spieszyc bo podobno zostało tylko 69 sztuk płyty ;)

30 minut temu, audiowit napisał:

No właśnie nie mogę znaleźć. Myślę, ze jest ale w australii. Mp3 są za słabe, nie majà tej dynamiki potrzebnej do tej muzy. 

A słuchałeś Microbit?

http://tparser.org/Kalya-Scintilla-FLAC

tego szukasz ? btw dobra www by coś ściągnąć - ruscy mają wiele a transfery szybkie ;)

Matthew Halsall and The Gondwana Orchestra (ft Josephine Oniyama) - Only A Woman z płyty Into Forever (2015)

Edytowano przez Kraft

Standard Henrego Manciniego "Lujon" we wspaniałej interpretacji Johnniego Hartmana. Nagranie pochodzi z płyty Hartmana "The Voice That Is" z 1964 r.

Phil Anselmo - ktos go jeszcze pamieta ? Pantera ? :)

Moze ostatnio niebardzo lubiany porzez media i pewnie fanoiw tez za jego zachowanie, ale to inna historia.....

Wydal nowy album, bardzo ciekawy muzycznie, mysle ze warto posluchac....

Ostatnio nowej płyty mikromusic słucham - polecam jeśli ktoś coś odsłuchuje , ciekawe granie , wokalistka wg mnie wybitna ;) 

mikromusic.jpg

Edytowano przez Kubakk

Cześć Profi. Dawno Cię nie było. A szkoda :).

Podpowiem Ci, że w zaprzyjażnionym sklepie plytowym sprzedawca mowił, że zawzze jak włączał tą płytę to ktoś kto był w sklepie to kupował.

Ostatnio trochę zaopatrzylem się w elektronikę wyższych lotów. Na chwilę obecną polecę Ci LCD soundsystem. Ale pewnie znasz :)

LCD-soundsystem.jpg

Edytowano przez audiowit