Skocz do zawartości

Jaki wzmacniacz do 2000 zł


lssrs

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 65
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Dnia 5.04.2017 o 20:29, 1Ender napisał:

Kupisz nowy wzmacniacz i za jakiś czas Ci się nie spodoba to sprzedaż z dużą stratą. Np. za 1800 zł to pójdzie za jakieś 1200-1300zł. 500 - 600 zł straty na nowym sprzęcie to już boli. Ja bym się nie zdecydował.

PS. Kup nowy - jestem za. Jak sprzedaż z dużą stratą to może Cię to czegoś nauczy, a może nie?

A czemu ty zawsze uwazasz ze kazdy kto kupuje nowy sprzet bedzie go chcial sprzedac nawet za jakis dluzszy odcinek czasu?Ja kupilem juz sporo uzywanego sprzetu.Nie opisuje juz tego tutaj.I z mojego doswiadczenia wynika ze z uzywanym mam zawsze najwiecej klopotu.Z nowym jak do tej pory zadnego.Z uzywkami najczesciej byly to problemy z potecjometrami.Niby nic wielkiego ale zawsze...Najgorzej bylo z cdkami.Zawsze szybko mi padaja.Moze nie mam szczescia....Nowy PD 50 Pioneera juz dwa lata chodzi codziennie po kilka godzin i smiga bez zarzutu.Wole sprzet nowy.Nie handluje i to co kupilem niegdys do dzis mi sluzy.Nawet jak nazbieram sprzetu w ilosci kilkudziesieciu sztuk to raczej napewno niczego nie sprzedam.Ty lubisz zabawe w sprzedaz ale wiekszosc osob raczej tego nie robi.Wiec nie pouczaj kazdego o sprzedazy i stratach z tym zwiazanych.Twoje wypowiedzi sa najczesciej łatwe do przewidzenia.Pozdrawiam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://cinematech.pl

Tyle że dostałem odpowiedź że nie mają kefq350, są sa tylko emity m20. Yamahy as701 tez nie mają. Trochę słabo. 

Natomiast w Sopocie w tophifi jest ta yamaha, A nie ma emitów. 

Znacie jeszcze jakieś salony w trójmieście? 

Nie bardzo rozumiem że chromecast może być transportem albo źródłem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Byłem i słuchałem emitów 20. 

Najpierw podłączone z cyrus one I było ok, nawet bardzo dobrze. Była moc, dźwięk mi pasował. Później jednak wjechał arcam sa10. Jak dla mnie więcej szczegółów, dźwięk jakby pełniejszy, lepszy jakościowo, podobalo mi sie, wykrzesal wiecej z emitow. Dodatkowo wizualnie ładniejszy, ale też droższy. 

Czytałem w jakimś wątku, że wzmacniacze od nada moga zagrać lepiej niz ten konkretny model od arcama, ale nie miałem okazji posłuchać. 

Za kolumny i arcama Pan zaproponal 6kzl łącznie z okablowaniem (melodika). 

Jakieś sugestie?

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się .Odsłuch w salonie to jedno. Teraz potwierdź tą akustyką w domu

Dnia 22.04.2020 o 11:22, Seweryn Malinowski napisał:

Nie bardzo rozumiem że chromecast może być transportem albo źródłem.

Chromecast audio ma wyjście Jack analogowe - wówczas jest ródłem

Ma też wyjscie optyczne - wówczas jest transportem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

Witam po dłuższej przerwie.

Udało mi się skompletować mój pierwszy zestaw stereo, poszedłem w używki, słucham od dwóch tygodni i jestem naprawdę zadowolony.

Wzmacniacz nad356bee - 1900zl             

Kolumny dynaudio emit m20 ze standami - 1800zl

Do tego kable Qed xt40i, które zakupiłem w s4home, za co jeszcze raz dzięki ;)

Zestaw fajnie chodzi, dużo dołu - i dobrze, a same emity grają  naprawdę dynamicznie, co mi się podoba. Pewnie jestem taki podjarany, bo nie miałem wcześniej nic lepszego. Z racji że zostało mi jeszcze trochę funduszy na audio myślałem nad dołożeniem daca. Póki co mam podpięty chromecast audio bezpośrednio do wzmacniacza. Jest sens się w to bawić? Różnica znaczna? Czytałem dużo pozytywów o dacach. Myślałem o magicu 100 od cambridga, nie widziałem w tym budżecie nic innego.

Pozdrawiam. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Seweryn Malinowski napisał:

Jest sens się w to bawić? Różnica znaczna? Czytałem dużo pozytywów o dacach. Myślałem o magicu 100 od cambridga, nie widziałem w tym budżecie nic innego.

dac magic 100 na pewno wniesie do systemu poprawę i warto go zastosować to zawsze lepszy przetwornik niż ten co w chromecascie.Napewno trochę rozjaśni ci dżwięk ale mimo wszystko ja bym go zastosował szczególnie z c356.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 years later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Utwórz nowe...