Skocz do zawartości
bartek2

Salony hifi WROCŁAW

Recommended Posts

Witam,

Czy ktoś może wie gdzie można odsłuchać kolumny HECO Music Style 900 we Wrocławiu ??? Znalazłem taki salon na Gwareckiej, ale nie posiadają amplitunerów Yamahy jedynie Onkoy:-(

A masz amplituner Yamahy ? Sądzę że do tych kolumn lepiej nada się Onkyo od Yamahy.

Edytowano przez MobyDick

Niestety nie mam. Może mógł bym pożyczyć, ale nie bardzo mi się chce z nim jeździć. Wolałbym znaleźć salon gdzie takie kolumny i amplituner są

na miejscu.

1 godzinę temu, MobyDick napisał:

A masz amplituner Yamahy ? Sądzę że do tych kolumn lepiej nada się Onkyo od Yamahy.

Tak myślisz?????

Słyszałeś te kolumny z yamahą i onkyo? Ja nie twierdzę, że słabo grały z Onkyo. Twierdzę jedynie, że wydając ponad 5 tys zł, chciałbym jednak sprawdzić jak gra zachwalana Yamaha?

Edytowano przez bartek2

Co kto lubi. Moim zdaniem to nie są kolumny do połączenia z amplitunerem Yamahy. Można połączyć 2 bardzo dobre sprzęty i uzyskać kiepski dźwięk. Potem ktoś kto jeden z elementów połączy z dobrze dobranym, obwinia ten drugi że jest kiepski, ważne jest co z czym łączysz.

Monitorki z serii Dali Zensor  uważam za bardziej udane i również niekoniecznie do Yamahy. Przychodzą mi do głowy gównie droższe kolumny takie jak podłogowe Dynaudio lub wyższe serie Elaców, ale to wyraźnie droższe kolumny. Monitory Dynaudio też były by tu dobre ale podejrzewam ze nie wchodzą w grę.

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się