Skocz do zawartości

Pomoc w doborze Subwoofera :)


Marcin Keniol

Recommended Posts

Dziś zakupiłem amplituner Denon x2600h gra on że ściennymi głośnikami B&W cinema w większości słucham muzyki na youtubie (techno, trance, hardstyle) oglądam filmy akcji na netflix i gram na Xbox :) teraz czas na subwoofer tylko jaki ? Cena maksymalnie do 1500zł pokój otwarty na poddaszu 30m prostokątny :)

Edytowano przez Marcin Keniol
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z powyższym wpisem,moim zdaniem ten Magnat średnio się nadaje do muzyki,, szczególnie przy tych gatunkach co podałeś, jak głównie kino to okej, jeżeli dużo muzyki to celował bym bardziej w inny sub coś z Svs np.sb12nsd lub Tannoy ts2.10, też dobre opinie słyszałem o  Quadral Qube 10.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Seria pb to bardzo dobre subwoofery do kina. Warto brać z polskiej dystrybucji gdyby trafiło się na felerny egzemplarz. Znakomicie wypada także nowy rel 1205. Połączenie zamkniętego subwoofera z dostrojeniem kinowym.

Bardzo dobry sub.

Uniwersalne jak dla mnie miękkie z dobrą kontrola to także wspomniane tannoy z linii ts. Albo 10 albo 12.

Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie to was zaskoczę udalo mi się dziś wypożyczyć SVS SB 1000 no i co ?? No i średnio posiadam aktualnie Infiniti tss 4000 i na moje ucho porównywałem je w muzyce i demo dolby atmos efekt i moje spostrzeżenia ? to gra prawie tak samo :(  Ok cena wyjściowa to 2500 zł tego SVS ale czy w filmach gorzej zagra taki Polk Audio HTS sub12 za 1500 zł ? lub klipsh R-112sw ? Tera to dopiero mam mętlik :) a może to ten infiniti jest tak dobry ??

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, Marcin Keniol napisał:

Panowie to was zaskoczę udalo mi się dziś wypożyczyć SVS SB 1000 no i co ?? No i średnio posiadam aktualnie Infiniti tss 4000 i na moje ucho porównywałem je w muzyce i demo dolby atmos efekt i moje spostrzeżenia ? to gra prawie tak samo :(  Ok cena wyjściowa to 2500 zł tego SVS ale czy w filmach gorzej zagra taki Polk Audio HTS sub12 za 1500 zł ? lub klipsh R-112sw ? Tera to dopiero mam mętlik :) a może to ten infiniti jest tak dobry ??

No mnie nie zaskoczyłeś.

W filmach klipsch zagra lepiej. Sb1000

To bieda

Xtz tak, obok stawiam wspomnianego rela albo jeszcze bk elec jeśli już chcesz zamawiać zza granicy. Lepiej niż xtz nawet. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...