Skocz do zawartości
STELVIO

Wzmocniacz do stereo i kina

Recommended Posts

Nie wiem dlaczego Ender od razu krytykujesz. Sam polecałeś K2 od pumpurka a poźniej krytykujesz wybór wzmacniacza:/

@STELVIO nie daj się. Na razie testuj. Nie jesteś zobligowany do zakupu tych urządzeń. To Twój czas na testy właśnie.

Zobacz czy różnica jest znaczna, czy takiej oczekiwałeś.

A co daje podłączanie wzmaka a nie końcowki? A no to że jeśli tak jak ja mam osobne źródła do stereo to nie końcówka tego nie ogarnie.

Wzmacniacz z opcją końcówki pracuje jako końcowka w kinie a przełączam na CD kiedy słucham stereo z innego źrodła niż amplituner. Odcinam go całkowicie. 

Mało tego, dobre integry i proste końcówki mocy to praktycznie to samo tylko w integrze dołączone jest dodatkowo PRE które i tak odcinasz.

Tak szkoda że Cyrus tak podszedł to sprawy pilota bo psuje sobie tym wizerunek. Ale już któryś który tak wygląda :/

Daj znać jak wrażenia.

@S4Home  jakbyś złapał sens wypowiedzi, nie byłoby tematu 😁

Chodziło o połączenie pre KD z końcówką mocy integry. I słuchanie tylko w takim połączeniu. 

A jeżeli istnieje możliwość wyboru między pre KD + końcówka mocy wzmacniacza zintegrowanego oraz samego wzmacniacza tj. Słuchanie całej integry (pre + końcówka mocy tegoż wzmaka) to jestem na tak. 

Pozdrawiam 

Edytowano przez 1Ender

Na teraz tylko powiem, że już dużo wiem. Jeszcze dzisiaj będzie test na innych kolumnach. Muszę dobrze przysiąść żeby to wszystko w miarę zrozumiale napisać. Ale dzisiaj czeka mnie ciężkie popołudnie/wieczór. Wiadomo o co chodzi. Sobota.