Skocz do zawartości

iEAST SoundStream Pro M30


Szybki

Recommended Posts

Witam

Czy ktoś używa strimera iEAST SoundStream Pro M30?

Używam go od ok 2 lat ale obecnie aplikacja do obsługi -ieast play na Androida działa fatalnie.

Nigdy nie był to mistrz ale obecnie po prawdopodobnie aktualizacji zawiesza sie ciągle zwłaszcza słuchając Tidala. Nie potrafi załadować piosenek. Po kilka razy trzeba klikać. Jak sie uda włączyć to po ok 5- 6 utworach się samo zatrzyma. Jak się zawiesi to tylko reset telefonu na nowo.

Moze ktoś wie czy jakaś inna aplikacja będzie obsługiwała to urządzenie?

wersja.3.0.1.200430.8c0695

 

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Tomasz S. napisał:

Sprawdź Mconnect lite. Wydaje mi się,że ten iEast obsługuje Upnp więc powinno zadziałać.

Tidal ruszył. Musze się pobawić - dłuższe testy. Ale radio internetowe nie widzę czy jest.

2 godziny temu, Kubad napisał:

Testowałem akurat mojego ieast m20 i nie mam takiego problemu z tidalem, zobacz aplikacje muso. 

Nie bardzo mogę znaleźć tą aplikacje

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, Szybki napisał:

Witam

Czy ktoś używa strimera iEAST SoundStream Pro M30?

Używam go od ok 2 lat ale obecnie aplikacja do obsługi -ieast play na Androida działa fatalnie.

Nigdy nie był to mistrz ale obecnie po prawdopodobnie aktualizacji zawiesza sie ciągle zwłaszcza słuchając Tidala. Nie potrafi załadować piosenek. Po kilka razy trzeba klikać. Jak sie uda włączyć to po ok 5- 6 utworach się samo zatrzyma. Jak się zawiesi to tylko reset telefonu na nowo.

Moze ktoś wie czy jakaś inna aplikacja będzie obsługiwała to urządzenie?

wersja.3.0.1.200430.8c0695

 

Poszukaj w necie innych urządzeń opartych o moduł streamera LinkPlay i skojarzone z nimi apki. To wszystko to samo tylko customizowane. Zacznij od aptki 4stream (urządzenia Arylic). 
Część rzeczy może nie działać bo różne moduły mają różną funkcjonalność, ale funkcje wspólne powinny być dostępne.
Chyba, że problem stanowi stary firmware M30 wtedy pewnie nic nie pomoże.

Edytowano przez kukocz
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, kukocz napisał:

Poszukaj w necie innych urządzeń opartych o moduł streamera LinkPlay i skojarzone z nimi apki. To wszystko to samo tylko customizowane. Zacznij od aptki 4stream (urządzenia Arylic). 
Część rzeczy może nie działać bo różne moduły mają różną funkcjonalność, ale funkcje wspólne powinny być dostępne.
Chyba, że problem stanowi stary firmware M30 wtedy pewnie nic nie pomoże.

Dziękuje wszystkim za wskazówki. Testuje każdą podaną apke. :) 

4stream jest identyczny jak ten który używałem do tej pory - ieastplay tylko wersja polska :) - identyczny - jest i radio i Tidal. Jednak co ciekawe dzieje sie podobnie jak z ieastem. Nie potrafi załadować piosenki. Trzeba klikać kilka razy juz prawie ją wczytał i wyrzuca.

Najstabilniej do tej pory z Tidalem chodzi Mconnect lite.

 

Edytowano przez Szybki
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Co udało się ustalić.

Ieast z jakiegoś powodu gubi ciągłość połączenia WFI i dlatego tak działa. Po sprawdzeniu blisko routera wszytko jest ok. Więc trzeba się zastanowić dlaczego po 1,5 roku teraz sieć ma jakieś kłopoty z zasięgiem w tym miejscu gdzie jest sprzęt.

 

Dziękuje wszystkim za wskazówki 😉

 

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, Szybki napisał:

Co udało się ustalić.

Ieast z jakiegoś powodu gubi ciągłość połączenia WFI i dlatego tak działa. Po sprawdzeniu blisko routera wszytko jest ok. Więc trzeba się zastanowić dlaczego po 1,5 roku teraz sieć ma jakieś kłopoty z zasięgiem w tym miejscu gdzie jest sprzęt.

 

Dziękuje wszystkim za wskazówki 😉

 

 

 

Powodów może być wiele. Jeżeli u ciebie nic się nie zmieniło to możliwe że w okolicy doszło kilka nowych sieci WiFi z silnym sygnałem, które nadają na tym samym kanale. Z powodu dużej ilości kolizji mozesz mieć większy error rate i słabszy transfer bądź duże pingi.

Spróbuj zmienić kanał na inny, a najlepiej na najsłabiej używany w okolicy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, Szybki napisał:

Co udało się ustalić.

Ieast z jakiegoś powodu gubi ciągłość połączenia WFI i dlatego tak działa. Po sprawdzeniu blisko routera wszytko jest ok. Więc trzeba się zastanowić dlaczego po 1,5 roku teraz sieć ma jakieś kłopoty z zasięgiem w tym miejscu gdzie jest sprzęt.

Sprawdź sieć za pomocą aplikacji Net Analyzer. Załączam obrazy mojej sieci w paśmie 2,4GHz i 5GHz.

 

 

 

 

 

2,4GHz.png

5GHz.png

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...