Skocz do zawartości

Jakie stereo lepsze? yamaha mcr-n670d vs marantz mcr612+oberon 3


coldmanns

Recommended Posts

2 godziny temu, kolodziejski napisał:

Chłopie wiem co piszę w przeciwieństwie do Ciebie.

Raczej nie, uzupełnij wiedze. Stereo też mozna słuchac na dwuch głośniczka:15_yum:

Pozdr.

1 godzinę temu, MobyDick napisał:

Karolowi trudno zaakceptować fakt że w ciągu kilkudziesięciu lat kolumny są robione trochę inaczej i że do głośnego grani a nie są już niezbędne duże głośniki basowe,

@MobyDick akceptować czy nie mozna wszystko, ale dźwiek pozostaje dźwiekiem. Tylko pytanie jakim jest, jak nie to poczytaj fora:15_yum:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 19.09.2020 o 12:06, kolodziejski napisał:

Czyli monitory nie służą do słuchania muzyki stereo ?

Jak będziesz słuchał Karola to będzie chodził w zimie w Sandałach. To taki typ.

 

17 godzin temu, Karol64208 napisał:

@MobyDick akceptować czy nie mozna wszystko, ale dźwiek pozostaje dźwiekiem. Tylko pytanie jakim jest, jak nie to poczytaj fora

No właśnie z czytania forów zostają później takie głupoty ludziom w głowach.

Przez dekady producenci kolumn znacznie zmienili konstrukcję swoich kolumn. I nie raz spotkałem się z modelami 2 czy 2,5 drożnymi grającymi ciekawiej niż 3 drożne.

Karol ma takie. Nie ważne jak grają wazne że 3 drożne

obraz.thumb.png.7209ba39eff98932e8f57164df7d4891.png

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, S4Home napisał:

Karol ma takie. Nie ważne jak grają wazne że 3 drożne

 

bardzo śmieszne:D

2 godziny temu, S4Home napisał:

Przez dekady producenci kolumn znacznie zmienili konstrukcję swoich kolumn.

moze zmienili:15_yum: ale prawa fizyki pozostały i dźwiek nie zmienione. Przy twoich przemysleniach i podejściu do słuchania mam wrażenie że nie wiesz na czym to polega co oznacza dobra jakość. Może nie komentuj moich postów a zajmij się lektórą i podniesieniem poziomu wiedzy praktycznej i teoretycznej żebyś nie wprowadzał przyszłych klientów w błąd.

Pozdr.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.09.2020 o 09:43, Karol64208 napisał:

bardzo śmieszne:D

moze zmienili:15_yum: ale prawa fizyki pozostały i dźwiek nie zmienione. Przy twoich przemysleniach i podejściu do słuchania mam wrażenie że nie wiesz na czym to polega co oznacza dobra jakość. Może nie komentuj moich postów a zajmij się lektórą i podniesieniem poziomu wiedzy praktycznej i teoretycznej żebyś nie wprowadzał przyszłych klientów w błąd.

Pozdr.

Ja się już nie przejmuje Twoimi komentarzami :P

Traktuje to z uśmiechem. Więc huc se tak huc :P

 

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Kubad napisał:

Wydaje mi się że dalsza wymiana zdań nie prowadzi do niczego sensownego. Niech Karol zostanie przy swoich najlepszych 3 drożnych kolumnach i tyle. Bo wy go nie przekonacie ani on was. 

 

1 godzinę temu, MobyDick napisał:

Tylko trzeba powtarzać o tym że sam fakt 3-drożności jeszcze nie stanowi o wysokiej jakości dźwięku z kolumn. Wśród droższych kolumn łatwiej o dobre konstrukcje 3-drożne.

Dokładnie. Po prostu nie można zostawić tego tak samo pasem. Jak mówię mi to nie przeszkadza - ignoruje. Ale boli mnie kiedy ktoś chce porady a trafia na takie. O to chodzi. Wiem branża powinna być złota, nie udzielać się nie kłócić ale no ja taki nie jestem. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...