Skocz do zawartości

Spotify i poprawa jakości dźwięku ze smartfona


Bartosz K

Recommended Posts

14 godzin temu, Kubakk napisał:

Da radę sterować tidalem z telefonu via komputer ?

Spotify daje mi taką możliwość będąc w tej samej sieci wifi :)

Można za pomocą telefonu sterować odtwarzaniem Tidala na PC, ale nie z użyciem aplikacji Tidal. Wystarczy na PC zainstalować BubbleUPnP Server (daje dostęp do Tidala i Qobuza). Odtwarzaczem może być Foobar 2000 z wtyczką foo_upnp. Do sterowania odtwarzaniem apka BubbleUPnP na telefonie, można też użyć mconnect.

Edytowano przez marecki
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Możesz przesyłać strumieniowo muzykę Spotify do 320 kbps po uaktualnieniu do Premium, ale sugerowałbym również Tidal. Nie przeszkadza mi katalog Tidal. Wystarczy mi ponad 60 milionów piosenek. Ale muszę powiedzieć, że jedyne, co mi się nie podoba w Tidalu, to to, że nie obsługuje pobierania offline, takiego jak Spotify. To jednak nie jest wielka sprawa. Możesz rozwiązać ten problem za pomocą Tidal Music Converter.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj użyć DAC lub Spotify Music Downloader. Używam ich obu. Pierwsza z nich pomaga bezpośrednio poprawić jakość dźwięku w Internecie. Ten ostatni pomaga pobierać utwory Spotify w jakości co najmniej 320 kbps.

Edytowano przez RoRo
Usunięto link do dziwnej strony...
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...