Skocz do zawartości

Recommended Posts

5 godzin temu, HQ150 napisał:

Widziałem też  od dołu.

 

ale równolegle do płaszczyzny ekranu czy 90 stopni?

 

 

Nigdzie nie mogę znaleźć informacji, ile pobiera prundu taki ekran

https://botland.com.pl/wyswietlacze-raspberry-pi/4688-ekran-dotykowy-c-pojemnosciowy-lcd-ips-7-1024x600px-hdmi-usb-rev-31-dla-raspberry-pi-4b3b3b2bzero-waveshare-11199.html

Boję się aby zasilacz nostromo się nie zesr.ł

Edytowano przez Fafniak
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.03.2021 o 14:54, Fafniak napisał:

 

ale równolegle do płaszczyzny ekranu czy 90 stopni?

 

 

Nigdzie nie mogę znaleźć informacji, ile pobiera prundu taki ekran

https://botland.com.pl/wyswietlacze-raspberry-pi/4688-ekran-dotykowy-c-pojemnosciowy-lcd-ips-7-1024x600px-hdmi-usb-rev-31-dla-raspberry-pi-4b3b3b2bzero-waveshare-11199.html

Boję się aby zasilacz nostromo się nie zesr.ł

https://www.waveshare.com/7inch-hdmi-lcd-c.htm

 Jeśli to ten sam to piszą że potrzebuje 2,5A na 5V.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...
Dnia 21.03.2021 o 19:23, Fafniak napisał:

Szukam po sieci i naprawdę ciężko mi znaleźć panel który nie miałby wyjść hdmi na boku monitora.

Kosmiczna bzdura, bo nijak nie da się fajnie ułożyć kabli (bo i tak będą odstawać w bok)

Czy ktoś widział taki panel 7" dotykowy ze złączami hdmi w środku tylnej płytki ?

Hehe, nudzi mi się i też pomyślałem o wyświetlaczu i zderzyłem się z tym samym problemem. A że pamięć mam jeszcze niezłą to sobie przypomniałem, że pytałeś kiedyś, wychodzi na to że już półtora roku temu o taki wyświetlacz co kable nie przeszkadzają w montażu. Rzeczywiście idiotyczne te rozwiązania, gdzie kabel leci na bok, w sumie nawet nieważne który, zawsze przeszkadza.

Znalazłeś coś takiego może?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Wito76 napisał:

Hehe, nudzi mi się

Widziałem taki ekran u znajomego. Zapytałem czy z niego korzysta , odpowiedział , że w życiu , to tylko taki gadżet 😂

Witek , jak Ci się nudzi to weź na raty cały system MBL ze 101 Xtreme. Założę się , ze przestanie Ci się nudzić ,jak będziesz zap....ł 24/dobę by to spłacić 😂

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I to się nazywa plan, hehe. 

Oczywiście bardzo blisko jestem ku temu, by zgodzić się z Tobą, że taki panel to jedynie gadżet. Nie chciałoby mi się podnosić z miejsca by np zmienić utwór. Jest za mały by z odległości 3m dostrzec co wyświetla. Po co więc? Bo fajnie wygląda, nadaje trochę prestiżu sprzętowi. Coś jak krawat, potrzebne nam to do czegoś? 

Edytowano przez Wito76
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, marcinmarcin napisał:

Wyjątkowo absurdalny gadget - obciążamy zasilacz, procesor i dokładamy zniekształceń 😉

Zasilacz - to akurat mam gdzieś. Procesor - myślę że też nie będzie problemu. Zniekształcenia? Mówisz? Jeśli gram z nakładki Signature niezależnie zasilonej? Dla wyświetlacza tez mogę zrobić niezależne zasilanie, na jakimś przekaźniku.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...