Skocz do zawartości

heco 700 czy kef q750 ?


michal40

Recommended Posts

@JaZz A co tu komentowac albo odpowiadac? Kolega ma prawo do innej opinii, kazdy ma inne preferencje i w roznorodnosci lezy sila tego hobby. Gdyby bylo inaczej to forum prawdopodobnie by nie istnialo albo sluzylo tylko temu zeby wejsc i zobaczyc co nalezy kupic. Kazdy mialby w domu to samo i na tym bylby koniec tej zabawy. Na szczescie mozemy szukac, wybierac, a na koniec zmienic wszystko o 180 stopni.

Piotr ma na pewno dobre rozeznanie rynku na bazie tego co wybieraja ich klienci i osobiscie bym tego nie negowal.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15m2 i kolumny wielkości Q750? Jesteś pewny, ze możesz im zagwarantować wystarczająco przestrzeni? 

17 godzin temu, michal40 napisał:

na koniec tematu - odradzam nabycie heco aurora 700.. kolumy wykastrowane z detali , brak 30% góry ktorą slychac chocby w oberonach. za to nawalone basu.

jak kto potrzebuje do łupaniny to mogą sie nadac,ale nie do fajnie zrealizowanej muzyki.

odeslalem.

To niekoniecznie musi być wina kolumn, ale ich ustawienia i bliskości ścian, które to mogą wzmacniać niskie tony kosztem właśnie detali i sceny. Radziłbym posłuchać kolumn podstawkowych w podobnej cenie. Rezultaty mogą cię zadziwić.

Edytowano przez Walezy
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, michal40 napisał:

na koniec tematu - odradzam nabycie heco aurora 700.. kolumy wykastrowane z detali , brak 30% góry ktorą slychac chocby w oberonach. za to nawalone basu.

jak kto potrzebuje do łupaniny to mogą sie nadac,ale nie do fajnie zrealizowanej muzyki.

odeslalem.

Spróbuj monitor audio bronze lub idź dalej w dali dla mnie wciąż są mega 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja zamiast heco aurora 700 polecam PARADIGM MONITOR SE 3000F. jest bas, fajne stereo i scena oraz detale ktorych brak w Heco.

oczywiscie jak ktos ma salon 25metrow to bedą za male, ale do mieszkan w blokach są super.

heco byly za duze, ale nie wmawiajcie mi że górę obcięlo bo za blisko sciany, jak kilka osob w tym watku pisały ze są dobre do łupaniny ew rapu.

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, michal40 napisał:

ja zamiast heco aurora 700 polecam PARADIGM MONITOR SE 3000F. jest bas, fajne stereo i scena oraz detale ktorych brak w Heco.

oczywiscie jak ktos ma salon 25metrow to bedą za male, ale do mieszkan w blokach są super.

heco byly za duze, ale nie wmawiajcie mi że górę obcięlo bo za blisko sciany, jak kilka osob w tym watku pisały ze są dobre do łupaniny ew rapu.

 

Mi mówili ze opticon 8 mk2 to do małych sal lub min 40m2 a ja mam 31 i jest petarda.

co do odsuwania i przesuwania to raczej basem modelujemy   a nie góra chyba ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Arekszcz napisał:

Spróbuj monitor audio bronze lub idź dalej w dali dla mnie wciąż są mega 

sluchalem MA brozne 6, to nie to. bas dudni, to byloby męczące jak w heco. srednich wcale nie ma wiele.

Dali? oberon 7 za duze, a 5 nie sa full range i znowu maja wycietą srednicę jak te moje 3, po co mi to.

39 minut temu, JaZz napisał:

Wow faktycznie są w takiej cenie teraz i to w niejednym sklepie, nieźle. 

nie napalac sie, i tak nie da sie ich kupic. nie da sie wsadzic 2 szt do koszyka .

Edytowano przez michal40
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, michal40 napisał:

sluchalem MA brozne 6, to nie to. bas dudni, to byloby męczące jak w heco. srednich wcale nie ma wiele.

Ja je podłączałem z moim poprzednim wzmakiem i było super ale każdy ma inne ucho :) ale fak już np z onkyo grały słabo marantz je obudził było jakbyśmy inne kolumny do pokoju włożyli 

ale słuchałem fajnych Opera tylko modelu nie pamietam seconda lub grand  grały mega

Edytowano przez Arekszcz
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...