Skocz do zawartości

Słuchamy oczami czyli design w audio


Asia

Recommended Posts

8 godzin temu, DiBatonio napisał:

Znowu nie zrozumiałeś, nie obchodzi mnie o czym Ty tam sobie myślisz,  bo mało kto wie o czym, chyba nawet Ty nie wiesz, co widać po wypowiedziach ...

Napisałem m.in. bo nie tylko membrana głośnika jest źródłem dźwięku w otaczającym nas świecie, a że Ty swój "swiat dźwięku" ograniczasz tylko do głośnika,  to już nie mój problem.

Ciężko się rozmawia z kimś o takich wąskich horyzontach, jak Twoje.

Oj ciężko...

@shureido

Może Ty pociągniesz temat, ja już nie mam siły , szkoda mi czasu na gościa.

 

 

Tak, tak rozmowa jest o kolumnie, ty wyskakujesz z ptaszkami i samolotami, mówisz że ograniczam swój świat do głośnika  - w rozmowie o głośnikach -  ale to ja jestem ten nienormalny. 

Może to ty nie wiesz co myślisz, bo mnie się wydajez że dość jasno się wyrażam. I nie zmieniam tematu rozmowy - w jej trakcie - na ptaszki i samoloty.

Miłego dnia

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, DiBatonio napisał:

Znowu nie zrozumiałeś, nie obchodzi mnie o czym Ty tam sobie myślisz,  bo mało kto wie o czym, chyba nawet Ty nie wiesz, co widać po wypowiedziach ...

Napisałem m.in. bo nie tylko membrana głośnika jest źródłem dźwięku w otaczającym nas świecie, a że Ty swój "swiat dźwięku" ograniczasz tylko do głośnika,  to już nie mój problem.

Ciężko się rozmawia z kimś o takich wąskich horyzontach, jak Twoje.

Oj ciężko...

@shureido

Może Ty pociągniesz temat, ja już nie mam siły , szkoda mi czasu na gościa.

 

 

Wlabym nie 🤭

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, DiBatonio napisał:

 

Zacznę od końca, Ciebie zazwyczaj śmieszą rzeczy których nie ogarniasz do końca. 

Zaś z PylonAudio bym tak nie szarżował, bo aż tak świetni nie są w tym co robią, niestety.

Możesz zaklinać tę swoją rzeczywistość, jak bardzo chcesz.

Czyli, twierdzisz, ze nie rozumiem jak rynek dziala i jak firmy kase robia? Ze pewnie bajki wciskaja wszystkim, do kazdego nowego modelu, ktory na rynek wypuszczaja, dorabiaja nowa filozofie i juz. Sprzedane.

Jak juz uzywasz argumentu, ze mnie smiesza rzeczy ktorych nie rozumiem, to poprosze z dwa przyklady.

Podalem Pylona jako przyklad, ale dla ciebie to jest szarza. Ty tak zawsze wojowniczo nastawiony?

Niczego nie musze zaklinac. Te firmy sa dobre, pewnie w porownaniu z najwiekszymi na rynku, z porownawalnymi klasowo glosnikami, roznica by nie byla az tak wielka. Okazalo by sie pewnie, ze te roznice kilku lub kilkudziesiecio tysieczne, sa nie uzasadnione. Nie mowie o wygladzie - tylko o dzwieku.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Butler napisał:

Ciebie też już czytać się nie da 🤣

Poczytaj kolegę zatem o tym jak działają firmy produkcyjne i jak trzepią kasę. 

😂

Trzeba mieć trochę pojęcia, jak to działa i skąd biorą sie koszty w zmianach projektów,  nawet  niewielkiich dupereli.

Niestety każdy widzi tylko produkt końcowy, a nie widzi tego co jest po drodze.

Tak jest w każdej większej branży, a w motoryzacji, która też tu jest przywolywana , czy im podobnych to już w ogóle. 

 

Edytowano przez DiBatonio
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, DiBatonio napisał:

Trzeba mieć trochę pojęcia, jak to działa i skąd biorą sie koszty w zmianach projektów,  nawet  niewielkiich dupereli.

Niestety każdy widzi tylko produkt końcowy, a nie widzi tego co jest po drodze.

Tak jest w każdej większej branży, a w motoryzacji, która też tu jest przywolywana , czy im podobnych to już w ogóle. 

Ale nikogo oprócz Ciebie i "Arturka" nie obchodzą Wasze wypociny w tym temacie. Sio stąd, temat mam w ulubionych by fajne focie na pulpit złapać a nie jakieś monologi byczków o dupie maryny czytać.

Edytowano przez Butler
styl, ort, i w ogóle jestem dys
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, Butler napisał:

Ale nikogo oprócz Ciebie i "Arturka" nie obchodzą te wypociny w tym temacie. Sio stąd, temat mam w ulubionych by fajne focie na pulpit złapać a nie jakieś monologi byczków czytać gdzie jeden drugiego w ogóle nie słucha.

😁

To prawda off top tu już dawno zawitał i nie tylko za naszą przyczyną. 😉

Można też założyć temat "Galeria najpiękniejszych dzieł audio" gwarancja tapet od groma ...

😛

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...