Skocz do zawartości

Monitor Audio - Konkretne granie


Recommended Posts

  • 3 weeks later...
4 godziny temu, Amarok napisał:

Nie zapomnij coś napisać.

Jak wspominałem na razie tylko centralny i bez kalibracji. Słychać że goldy mają mniejszą skuteczność. 
Narodziny Gwiazdy na pierwszy ogień i ciężko coś napisać. Jest fajniejszy ten wokal ale też nie jest to jakiś ogromny przeskok. Myślę że więcej będę w stanie powiedzieć jak zmienię Silver 500 na gold 200. Kalibracji nie robię bo jutro klient przyjeżdża po Silvery i jak tylko weźmie to zamawiam goldy. Jak będzie cały przód to postaram się napisać coś więcej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powinieneś poczuć różnice na centralnym. Chyba że Dirac Ci te różnice już zniwelował. Robiłeś ponownie kalibrajcę?

Gold nie gra tak jasno.

Myślałem swego czasu o tym centralnym ale był bardzo drogi.

Dnia 28.09.2024 o 21:41, MASX napisał:

Kalibracji nie robię bo jutro klient przyjeżdża po Silvery i jak tylko weźmie to zamawiam goldy. Jak będzie cały przód to postaram się napisać coś więcej.

AA no to róznica powinna być znaczna.

Dnia 28.09.2024 o 21:41, MASX napisał:

Myślę że więcej będę w stanie powiedzieć jak zmienię Silver 500 na gold 200.

To będziesz miał różnice na frontach, centralny to co innego.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piotr Sonido nie miałem czasu się nim nacieszyć. I w tym tygodniu raczej też nie będę go miał. Nie robiłem kalibracji, jedynie podbiłem centralny o 1db bo wyraźnie był za cicho. Narodziny gwiazdy poszły na testy a finalnie obejrzałem cały film. Gold gra wyraźnie lepiej, tej góry nie ma mniej w stosunku do Silver ale jest bardziej przyjemna. Do tego gra bardziej przestrzennie. Jestem zadowolony ze zmiany. 
Wziąłem go używanego od kolegi z forum w bardzo dobrej cenie, jakbym miał dać 9k-rabat w sklepie to byłbym mniej zadowolony z efektu ; ). 
Jak do piątku po 500 nikt się nie pojawi to zrobię kalibrację jeszcze z nimi.
Później podepnę z powrotem centralny Silver i sprawdzę czy dużo gorzej zagra.
Ale czas na to wszystko może znajdę dopiero w weekend ;/

p.s. przeziębienie nie pomaga w myśleniu, teraz mnie olśniło, że mogę wyłączyć kalibrację dirac i sprawdzić oba🤣

Edytowano przez MASX
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...