Skocz do zawartości

Denon Avr 2700


Marcin3105

Recommended Posts

1 godzinę temu, Marcin3105 napisał:

Witam, czy można jakoś podłączyć w/w amplitunera pod wzmacniacz ? Niby jest wyjście z tylu z napisem pre out ale to chyba do gramofonu

Nie jestem pewien, ale z tego co zrozumiałem na forum to pod zone2 można podpiąć końcówkę mocy na front, a pod drugi pre out podpinamy suba. 

Manual

Ale nie jestem pewien, więc trzeba poczekać na specjalistów. 

Edytowano przez Dante Forum
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Marcin3105 napisał:

Fajnie by było żeby właśnie jakiś spec się wypowiedział ale dante forum dziękuje za zainteresowanie tematem. Jak wiadomo tych amplitunerów nie ma, wzmacniaczy natomiast jest sporo

No niestety dostępność jest tragiczna. A jak już są to w zestawach... Albo ceny masakrycznie zawyżone... 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Marcin3105 napisał:

Witam, czy można jakoś podłączyć w/w amplitunera pod wzmacniacz ? Niby jest wyjście z tylu z napisem pre out ale to chyba do gramofonu

Jeżeli chcesz używać wzmacniacza jako końcówki mocy, która będzie napędzać fronty, to niestety nie ma takiej możliwości. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Marcin3105 napisał:

Fajnie by było żeby właśnie jakiś spec się wypowiedział ale dante forum dziękuje za zainteresowanie tematem. Jak wiadomo tych amplitunerów nie ma, wzmacniaczy natomiast jest sporo

Denon AVR-2700 posiada wyjście PRE-OUT ale jest ono dedykowane do drugiej strefy (Zone 2) Nie będzie zatem możliwości podłączenia stereofonicznej końcówki i wykorzystania jej w pierwszej strefie jako wzmocnienie frontowych głośników.

 

Pozdrawiam,

Q21.r

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Q21 napisał:

Denon AVR-2700 posiada wyjście PRE-OUT ale jest ono dedykowane do drugiej strefy (Zone 2) Nie będzie zatem możliwości podłączenia stereofonicznej końcówki i wykorzystania jej w pierwszej strefie jako wzmocnienie frontowych głośników.

 

Pozdrawiam,

Q21.r

Czyli będę musiał się z nim pożegnać i poczekać na lepsze czasy 😉

Wiesz może, kiedy coś ruszy w sprawie nowych amplitunerów ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie mozna.

18 godzin temu, Dante Forum napisał:

Nie jestem pewien, ale z tego co zrozumiałem na forum to pod zone2 można podpiąć końcówkę mocy na front, a pod drugi pre out podpinamy suba. 

zone dwa to zone dwa. nie da się go przekierować na front.

W tym amplitunerze jedną taką możliwość daje dzielnik napięcia. Ale nie polecam tych z allegro bo buczą. Lepiej zrobić samemu na lepszych podzespołach.

Piotr

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 months later...
Dnia 4.11.2021 o 15:00, seba3002 napisał:

Jeżeli chcesz używać wzmacniacza jako końcówki mocy, która będzie napędzać fronty, to niestety nie ma takiej możliwości. 

Wytrące pytanie do tego wątku : mam avr2700 i chciałbym dodać wzmacniać , żeby dodac wiecej głośników , nie koniecznie frontów -Dziekuje

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Darek Narozny napisał:

Wytrące pytanie do tego wątku : mam avr2700 i chciałbym dodać wzmacniać , żeby dodac wiecej głośników , nie koniecznie frontów -Dziekuje

 

Też się nie da. Bo ten model nie posiada PRE OUT na żadne z kanałów kina domowego w pierwszej strefie.

Piotr

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
Dnia 13.09.2022 o 18:05, Darek Narozny napisał:

Dziekuje Bardzo i Pozdrawiam Serdecznie

Darek

Witam Serdecznie Panie Piotrze

Zastanawiałem się co zastosować zeby dodać wiecej głośników , bo z Pana odpowiedzi wynika że mój Denon2700H choć ma pre-out to sie nie nadaje i zastanawiam nad kupnem innego wzmacniacza który mógłby posłużyc jako główny wzmacniacz ,a moj Denon dołożony do niego dla zwekszenia ilosci głosnikow - chce dołożyc 4górne.

czy dobrze myślę?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, lolekdrugi napisał:


@Darek Narozny Denn x3600 albo x3700 ewentualnie nowy x3800

 

Dziekuje Koledze za odpowiedz , ale myslałem nad tańszym wyjsciem , dlatego pytałem o inny wzmacniacz , niekoniecznie Denon , ale żeby był z Dolby Atmos i zeby mozna było do niego podpiać mojego Denonka.

Widziałem uzwyki Onkyo , Sony, Pionieer i jakies Denony tez , ale nie wiem czy mają preout i mogą działać jako głowne i czy moge dolączyć do któregos swojego Denona

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



27 minut temu, Darek Narozny napisał:




Dziekuje Koledze za odpowiedz , ale myslałem nad tańszym wyjsciem , dlatego pytałem o inny wzmacniacz , niekoniecznie Denon , ale żeby był z Dolby Atmos i zeby mozna było do niego podpiać mojego Denonka.




Widziałem uzwyki Onkyo , Sony, Pionieer i jakies Denony tez , ale nie wiem czy mają preout i mogą działać jako głowne i czy moge dolączyć do któregos swojego Denona






to nie tak działa. Teraz masz sprzęt który obsługuje system 7.1 jak chcesz więcej głośników to potrzebujesz coś co obsłuży więcej kanałów a więcej kanałów oznacza więcej kasy niestety.


Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Darek Narozny napisał:

bo z Pana odpowiedzi wynika że mój Denon2700H choć ma pre-out

Nie ma.

14 godzin temu, Darek Narozny napisał:

czy dobrze myślę?

Amplituner + Amplituner?

No to nie bardzo. To lepiej sprzedać to a kupić inny więcej kanałowy. Albo taki z PRE OUT i dokupić tanią końcówkę.

No ale nie X3800.

Piotr

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to z nowych który najtańszy ma co najmniej 9 kanałów dekodowanych na 5.1.4 lub 7.1.2? Chyba Pioneer VSX-LX305 za ~5500zł. Inne już wyraźnie droższe. Onkyo TX-NR7100 będzie za 6800zł. Denon X3700H jak gdzieś jeszcze zostały ostatki bo wychodzi nowszy model to 6500zł. Następca X3800H będzie w okolicy 9000zł :( Coś pominąłem?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Butler napisał:

No to z nowych który najtańszy ma co najmniej 9 kanałów dekodowanych na 5.1.4 lub 7.1.2? Chyba Pioneer VSX-LX305 za ~5500zł. Inne już wyraźnie droższe. Onkyo TX-NR7100 będzie za 6800zł. Denon X3700H jak gdzieś jeszcze zostały ostatki bo wychodzi nowszy model to 6500zł. Następca X3800H będzie w okolicy 9000zł :( Coś pominąłem?

9000 zł za x3800H ? Jest to już oficjalna cena?

Edytowano przez Artur Mądry
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1699€ przy obecnym stanie naszej złotówki to jest około 8300zł. Ale to cena u naszych zachodnich sąsiadów.

A u nas...

https://audiopolis.pl/denon-avc-x3800h-amplituner-wielokanalowy.html?utm_source=google&utm_medium=free_clicks&utm_campaign=GMC_free

Może ktoś zaproponuje niższą cenę, ale nie liczył bym na wiele.

Edytowano przez Butler
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 7.10.2022 o 10:10, Artur Mądry napisał:

9000 zł za x3800H ? Jest to już oficjalna cena?

I to na teraz! :P

Zanim się pojawi to będzie dyszka:P

Dnia 8.10.2022 o 11:26, kuba111 napisał:

a polskim amazonie jest x3800 za 7600 zł, warto zamówić i czekać aż będą na magazynie

Zapodaj linka. Nie mogę znaleźć.

Wezmę.

Piotr

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...