Skocz do zawartości

stereo 20m jesli ktos moze pomoc :)


Magic7

Recommended Posts

Witam,

Od dlozszego czasu mysle z wymianie kolmun stereo z mozliwoscia pozniejszego przejscia do 5.1. Pokuj okolo 20m2. Muzyka rock, metal, klasyka, lata 80-00 generalnie troche wszystkiego. 

Wytypowalem kilka konstrukcji ktore mnie interesuja. Generalnie najbardziej jestem sklonny ku Quadralowi moge je miec za okolo 4,5 tys pln. Niestety ciezko cos o nich znalezc. Z opini ktore znalazlem same pochalebne. Wzmacniacz narazie stary hk 610, bedzie wymieniany niedlugo. Sorki za brak polskich znakow.

 

Wharfedale Evo 4.3

Quadral Chromium Style 8

Dali opticon 6

Monitor Audio Silver rx8

 

Pozdrawiam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam bardzo uprzejmie i dziekuje za opdowiedz mily Panie Piotrze.

Dokladnie ktore z nich sa najlepsze jakosciowo technicznie wykonane z najlepszych materialow itd., a ktore graja najlepiej wedlug waszej opini. Wszystkie te modele moge miec w podobnej cenie jedne uzywane inne nowe nie ma to dla mnie znaczenia ba sa w stanie prawie idealnym.

Pozdrawiam

Czeslaw

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki wielkie za odpowiedzi.

Lubie bardzo szeroka scene. Do tego brzmienie z duza iloscia detali ale zarazem z miekki dolem trosze mocniejszym dolem. Tak jak juz pisalem wczesniej w duzej czesci muzyki ktorej slucham przoduja gitary chcialbym wydobyc z nich jak najwiecej ale tez zachowac rownowage. Na pewno nie chce drapiacej i drazniacej ucho gory czego sie troche obawiam apropo Quadrali. Mialem okazje posluchac dali oberonow ale nie zrobily na mnie jakiegos powalajacego wrazenia. 

Dokladnie tak jak mowisz Tomasz problem jest z tym ze Quadrali nigdzie nie ma. Ciezko tez cos o nich znalezc w internetach. 

Pozdrawiam

Czeslaw

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Witam,

Po dlugim namysle zdecydowalem sie na Quadrale. Polecam naprawde super graja, miodnie, nawet z moim starym HK. 

Zwlaszcza klasyka i rock zyskaly nowe brzemienie. Norah Jones jak zaspiewa to wgniata w kanape. 

Mysle nad rozbudowa tego zestawu do 5.0 jednak zauwazlem ze centralny glosnik jest 8 ohm natomiast pozostale sa 4 ohm jak myslicie jaki amplituner byl by do tego najlepszy. 

Dotam tylko ze na razie jako surrondy bede uzywac starych 8 ohm da rade to podlaczyc pod cos ? Myslalem o denone x2700h?

Jeszcze raz dzieki za pomoc. 

 

Czechu

 

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...