Skocz do zawartości

Wiim mini - nowy streamer na rynku, który mocno namieszał.


mateolo2

Recommended Posts

1 minutę temu, Mariusz Kopacki napisał:

Byc moze, nie wiem, ale zeby polaczyc tak jak chcesz bedziesz potrzebowal konwertera, o ktorym wspomnialem, do tego pracujacego prawdopodobnie w trybie hosta, co z miejsca dyskwalifikuje czesc tych tanszych. A te dobre to nie sa tanie zabawki.

 

Myślałem o takim ustrojstwie

https://abc-rc.pl/product-pol-9954-Przewod-USB-Mini-jack-3-5mm-Adapter-przejsciowka-OTG-Host.html
 

może byłby jakiś bardziej pro.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, Mariusz Kopacki napisał:

Nie bardzo wiem, co ten kabel robi, ale wyjscie jack z Mini jest analogowe - do podlaczenia bezposrednio kablem analogowym np. ze wzmacniaczem. Tam nie ma sygnalu cyfrowego dla DACa.

No to tutaj klops. Dzieki.

a możesz polecić jakiś konwerter o którym pisałeś z toslink na USB?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
2 godziny temu, Mariusz Kopacki napisał:

Jako ze idzie do mnie nowe Mini, moge dac do testowania stare, w miare sprawne, ale z problemami gniazda toslink - wtyczka nie bedzie juz stabilnie osadzona i od 96 kHz zaczynaja sie problemy. 

Dać czy wypożyczyć

Jestem chętny 

Edytowano przez Pawel Laszenko
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Testuję z Yamaha RN 602 (po optyku)  ( tymczasowy amplituner) bo RN 803d sprzedane. Docelowo będzie Cambridge cxa 80. Czekam na transport. U Yamahy nie odczuwam różnicy w jakości pomiędzy z amplitunera a wiim mini. Gdy podłączyłem pod tv, to znacznie gorzej grało. Czytałem komentarze to trochę się bałem że będzie słabo grał. Nie wiem, jak będzie z Cambridge ale raczej jaśniej nie powinien zagrać od Yamahy. Najwyżej będę myślał nad wymianą na lepszego DAC.  Ale podobno w Cambridge zły nie jest. Gra to na heco Aurora 700. Ogólnie do słuchania na tidalu jest spoko i wygodniejsze w obsłudze niż u Yamahy.  

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Dnia 12.05.2023 o 23:10, Michał Gałązka napisał:

Nie no dziękuję, za 440 mam nowego a szukam czegoś na 3-4 miesiące do użytku.

@Piotr Sonido ostatnio kupiłem za 250 zł,  nie liczę na powtórkę choc kto wie ;)

Czyli co 300?

no to zapytam.

Dnia 13.05.2023 o 09:52, T Z6 napisał:

Mój wisi na giełdzie za 300.

O proszę :)

Długo już go sprzedajesz?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...