Skocz do zawartości

Nagłośnie do TV do 2000 zł


Ekwador

Recommended Posts

2 godziny temu, Top Hi-Fi & Video Design napisał:

Jeśli Ci z tym dobrze, to niech tak zostanie :) Ci , co mają twierdzą inaczej.

Miłego wieczoru

Ci co mieli na forum , i tu pisali to raczej maja zdanie ze w swojej cenie to mierne kolumny . Czy tophifi jest ich dystrybutorem ze tak broni a26 i a36 oraz wszedzie je poleca ? 

 

Odpowiem dla wszystkich na to pytanie - i wtedy bedzie jasne ze tophihi nie moze byc obiektywne -. TAK Tophifi.pl to DYSTRYBUTOR na  Polske marki Audiopro. Wszystko stalo sie jasne  kryptoreklama  , zachwalanie przy braku jakiegokolwiek obiektywizmu .  BRAK SŁÓW

Ponizej cytat 

 

"Jak poinformował nas nowy dystrybutor, urządzenia Audio Pro już są dostępne w Polsce. Z całą gamę produktową można zapoznać się w salonach sieci Top Hi-Fi & Video Design. "

Edytowano przez robotnik
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, robotnik napisał:

Ci co mieli na forum , i tu pisali to raczej maja zdanie ze w swojej cenie to mierne kolumny . Czy tophifi jest ich dystrybutorem ze tak broni a26 i a36 oraz wszedzie je poleca ? 

 

Odpowiem dla wszystkich na to pytanie - i wtedy bedzie jasne ze tophihi nie moze byc obiektywne -. TAK Tophifi.pl to DYSTRYBUTOR na  Polske marki Audiopro. Wszystko stalo sie jasne  kryptoreklama  , zachwalanie przy braku jakiegokolwiek obiektywizmu .  BRAK SŁÓW

Ponizej cytat 

 

"Jak poinformował nas nowy dystrybutor, urządzenia Audio Pro już są dostępne w Polsce. Z całą gamę produktową można zapoznać się w salonach sieci Top Hi-Fi & Video Design. "

Z czym kolega ma problem? Można zawsze wyjść na dwór się przewietrzyć a niż irytować swoją postawą.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Top Hi-Fi & Video Design napisał:

Z czym kolega ma problem? Można zawsze wyjść na dwór się przewietrzyć a niż irytować swoją postawą.

No tak :)  ciezko zeby dystrybutor audiopro napisal ze sprzet audiopro jest slaby. ot caly OBIEKTYWIZM i doradzanie :) liczy sie tylko kasa . U mnie sklep Tophifi laduje na czarnej liscie - nigdy nic tam nie kupie , bo niestety zero obietywizmu a co za tym idzie jak moga dobrze doradzic :)

Edytowano przez robotnik
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, robotnik napisał:

No tak :)  ciezko zeby dystrybutor audiopro napisal ze sprzet audiopro jest slaby. ot caly OBIEKTYWIZM i doradzanie :) liczy sie tylko kasa . U mnie sklep Tophifi laduje na czarnej liscie - nigdy nic tam nie kupie , bo niestety zero obietywizmu a co za tym idzie jak moga dobrze doradzic :)

A zaśmiecać forum kiedy przestaniesz?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Ekwador napisał:

A zaśmiecać forum kiedy przestaniesz?

A ty ? :) Przeciez sam napisales ze a26 czy tam a36 to lipa straszna . WLasnie dzieki tophifi ktorzy wszedzie pisza jakie sa super i niby wszyscy zachwalaja - co oczywiscie jest klamstwem - bo chociazby ty napisales ze LIPA straszna :)  a moje zasmiecanie moze uratuje kilku ludzi przed zakupem tych slabych kolumn 

Edytowano przez robotnik
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, robotnik napisał:

Odpowiem dla wszystkich na to pytanie - i wtedy bedzie jasne ze tophihi nie moze byc obiektywne

Bo jak rozumiem jesteś obiektywny ? Chłopie rozpoczynasz jakąś krucjatę, czy co ? Nie pasowały Ci te kolumny , ok. Mnie nie pasują B&W oraz jak dla mnie kiepściutko zagrał cały set McIntosha z kolumnami też tej marki za jakąś bańkę i co ? Mam pisać , że Hi Fi Club , czy Audio Styl nabija ludzi w butelkę ,bo McIntosh cienko gra ? Słuchałem dużego setu Naima z Focalami Grande Utopia i szału nie było jak za ponad milion zł. I co , Audio Color to oszuści ? To , że mnie te systemy nie pasują to nie znaczy , że są złe . Po prostu nie moje granie i tyle.

Polecam mniej " obiektywizmu " a więcej refleksji.

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, tomek4446 napisał:

Bo jak rozumiem jesteś obiektywny ? Chłopie rozpoczynasz jakąś krucjatę, czy co ? Nie pasowały Ci te kolumny , ok. Mnie nie pasują B&W oraz jak dla mnie kiepściutko zagrał cały set McIntosha z kolumnami też tej marki za jakąś bańkę i co ? Mam pisać , że Hi Fi Club , czy Audio Styl nabija ludzi w butelkę ,bo McIntosh cienko gra ? Słuchałem dużego setu Naima z Focalami Grande Utopia i szału nie było jak za ponad milion zł. I co , Audio Color to oszuści ? To , że mnie te systemy nie pasują to nie znaczy , że są złe . Po prostu nie moje granie i tyle.

Polecam mniej " obiektywizmu " a więcej refleksji.

 

Jaka krucjate :) poprostu zaiekawilo mnie dlaczego tophifi,pl zawsze zachwala te mierne kolumny . Sa ich dystrybutorem wiec wszystko jasne - i tyle jak chodzi o obiektywizm na tym forum przynajmniej tej firmy . Bo sam sie dalem na to nabrac i po jedyn dniu zwrocilem bedac zaskoczonym jak to slabo gra - a takie polecanie swojego sprzetu to KRYPTOREKLAMA i powinno byc stosownie oznaczone :) Napisalem tylko i wylacznie PRAWDE - wiec nie rozumiem o co pretensje ? do mnie pretensje czy do tophifi ?  To ja cos zlego zrobilem czy np Tobie pasuje ze ktos pod pozorem dobrej rady zachwala slabe kolumny  tylko dlatego ze jest ich dystrybutorem i ma z tego pieniadze. Jak sprawdzilem to przed 2019 nic o audiopro nie pisali dobrego ? przypadek ?

Edytowano przez robotnik
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, robotnik napisał:

Jaka krucjate :) poprostu zaiekawilo mnie dlaczego tophifi,pl zawsze zachwala te mierne kolumny . Sa ich dystrybutorem wiec wszystko jasne - i tyle jak chodzi o obiektywizm na tym forum przynajmniej tej firmy . Bo sam sie dalem na to nabrac i po jedyn dniu zwrocilem bedac zaskoczonym jak to slabo gra - a takie polecanie swojego sprzetu to KRYPTOREKLAMA i powinno byc stosownie oznaczone :) Napisalem tylko i wylacznie PRAWDE - wiec nie rozumiem o co pretensje ? do mnie pretensje czy do tophifi ?  To ja cos zlego zrobilem czy np Tobie pasuje ze ktos pod pozorem dobrej rady zachwala slabe kolumny  tylko dlatego ze jest ich dystrybutorem i ma z tego pieniadze. Jak sprawdzilem to przed 2019 nic o audiopro nie pisali dobrego ? przypadek ?

Forum nie służy do zaśmiecania lecz do udzielania rzeczowych informacji. 

AudioPro było marką niedocenioną , dlatego postanowiliśmy wziąć sprawy w swoje ręce. Nikt Cię nie zmusza do zakupu, ale Twoje zdanie w tym temacie już wszyscy poznaliśmy. Wyjdź z pieskiem na powietrze i ochłoń...Do niczego to nie prowadzi dalsza konwersacja z Tobą.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, Top Hi-Fi & Video Design napisał:

Forum nie służy do zaśmiecania lecz do udzielania rzeczowych informacji. 

AudioPro było marką niedocenioną , dlatego postanowiliśmy wziąć sprawy w swoje ręce. Nikt Cię nie zmusza do zakupu, ale Twoje zdanie w tym temacie już wszyscy poznaliśmy. Wyjdź z pieskiem na powietrze i ochłoń...Do niczego to nie prowadzi dalsza konwersacja z Tobą.

Wypraszam sobie złośliwe teksty pod moim adresem . To nie jest zachowanie na poziomie . Tak zabolało wytknięcie hipokryzji i kryptoreklamy ? Nagle wszystko stało się jasne dlaczego sklep tophifi.pl zachwala tak te słabe kolumny audio pro a26 i a36 . Nie ma co się denerwować i pisać tak słabych tekstów bo ktoś prawdę napisał .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, robotnik napisał:

poprostu zaiekawilo mnie dlaczego tophifi,pl zawsze zachwala te mierne kolumny

30 minut temu, robotnik napisał:

zachwala tak te słabe kolumny audio pro a26 i a36 .

To może napisz pod jakim względem słabe,  potrafisz?

To, że Tobie się nie sprawdziły, bo  może elektronika i akustyka kuleje, nie oznacza, że w dobrych warunkach akustycznych z konkretną elektroniką się nie sprawdzą. 

To, że jakiś zestaw o 1000zl tańszy zagrał Tobie lepiej, nie jest żadną wyrocznią.

Niektórym wzmacniacze za5 tys grają lepiej niż  takie za 10tys i więcej. 

Tak bywa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, DiBatonio napisał:

Niektórym wzmacniacze za5 tys grają lepiej niż  takie za 10tys i więcej. 

Tak bywa.

No właśnie chyba o to chodzi, że pieniądze nie zawsze są wyznacznikiem. Czytam ten wątek i dyskusja jest bynajmniej śmieszna.

Z jednej strony argumenty, że a36 są lepsze, bo są droższe, z drugiej strony przekonanie, że jak nie się nie podobały kolumny, to muszą być słabe.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.03.2022 o 21:37, Ekwador napisał:

Znacznie więcej? Jednak Magnat nie straszy wyglądem jak NAD, to mój jedyny dylemat.

Nad bedzie grał bardziej ekspresyjnie. Będzie miał więcej dołu ale także i góry, Magnat ładnie ją przy tych kolumnach złagodzi.

16 godzin temu, Top Hi-Fi & Video Design napisał:

Każdy może wyrazić swoje zdanie, ale z całym szacunkiem do marki Edifier...Żaden z tych produktów nie jest w stanie dogonić produkty od Audiopro. To jest raz, po drugie jeśli porównujesz dźwięk z A26 do głośników komputerowych za 500 zł, to dla mnie jest to jednoznaczne, że brakuje Ci doświadczenia.

Ale czemu ich tak bronicie. Znowu pojawił się tu na forum kolejny wpis gdzie ktoś ich przesłuchał u was i było źle. Panowie. Odpuście.

Zgadzam sięto nie jest produkt dla każdego. Ale powiedział bym że to produkt dla wybiorczego odbiorcy

No nie mozna go polecać wszedzie i byle gdzie.

11 godzin temu, Top Hi-Fi & Video Design napisał:

Każdy ma wolny wybór produktów.  Audiopro to marka, która ma się czym pochwalić, dla przykładu kolumny podłogowe z lat 2000' - "Black Diamond"

 

No to może powinni te dalej produkować?

 

10 godzin temu, robotnik napisał:

Czy tophifi jest ich dystrybutorem ze tak broni a26 i a36 oraz wszedzie je poleca ? 

Tak :)

End off topic

już dajcie panowie spokój. Na szczęście tutaj macie zdanie co do kolumn swoje.

Miejmy nadzieje że każdy sobie ich sam posłucha i już.

Piotr

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, S4Home napisał:

Nad bedzie grał bardziej ekspresyjnie. Będzie miał więcej dołu ale także i góry, Magnat ładnie ją przy tych kolumnach złagodzi.

Ale czemu ich tak bronicie. Znowu pojawił się tu na forum kolejny wpis gdzie ktoś ich przesłuchał u was i było źle. Panowie. Odpuście.

Zgadzam sięto nie jest produkt dla każdego. Ale powiedział bym że to produkt dla wybiorczego odbiorcy

No nie mozna go polecać wszedzie i byle gdzie.

No to może powinni te dalej produkować?

 

Tak :)

End off topic

już dajcie panowie spokój. Na szczęście tutaj macie zdanie co do kolumn swoje.

Miejmy nadzieje że każdy sobie ich sam posłucha i już.

Piotr

S4home->

Nie polecamy gdziekolwiek Audiopro tylko w wybranych wątkach.

Prosiłbym Cię abyś również ważył słowa, bo chyba niechciałbyś abym wyliczał Twoje powtórki z głosnikami Heco, na każdym kroku...

Więc profesji.

 

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...