Skocz do zawartości

Offtopic


Recommended Posts

15 minut temu, Michał Gałązka napisał:

Trochę odkopię temat. Ale różnica jest w mechanizmie, zegarki modowe, mają włożone jednorazowe mechanizmy kiepskiej jakosci, ciezko o wymiane nawet mechanizmu w razie uszkoszenia, co nie jest niczym rzadkim bo z reguly to sa najprostsze mechanizmy po 5 dolarow , są mniejszej dokładności, sa me koperty i paski sa wykonane są często z gorszych materiałów i z gorsza starannością a płaci się głównie za znaczek. Co nie zmienia faktu, że jak ktoś chce mieć TH to go kupuje i nic nikomu do tego.

 

Od mojego ostatniego postu wiele się zmieniło,  założyłem taki dziwny metal na palec i kupiłem sobie pasującego kolorystycznie zeppelina ;) i chyba jakieś dwa zegarki ale bardziej woły robocze 😜

20240705_200542.jpg

Ten dziwny metal oznacza zwykle koniec i początek życia faceta jednocześnie😀 . Gratulacje ! 😀  . Przy tych Zeppelinach,jeśli dobrze pamiętam maczają ręce Chińczycy,ale sikory ładnie nawiązują do niemieckiej szkoły wzornictwa zegarkowego i są atrakcyjnie wycenione . Ładny egzemplarz,niech się dobrze nosi !😀

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Nowy75 napisał:

Ten dziwny metal oznacza zwykle koniec i początek życia faceta jednocześnie😀 . Gratulacje ! 😀  . Przy tych Zeppelinach,jeśli dobrze pamiętam maczają ręce Chińczycy,ale sikory ładnie nawiązują do niemieckiej szkoły wzornictwa zegarkowego i są atrakcyjnie wycenione . Ładny egzemplarz,niech się dobrze nosi !😀

Prawda jest taka, że teraz jest jak z audio, wiele marek zwłaszcza z modelami "budzetowymi" jeśli chodzi o produkcję wspierają się małymi chińskimi rączkami ;d

 

A no i dzięki;) 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...