Skocz do zawartości

Zestaw stereo do 15 000zł


absolute beginner

Recommended Posts

5 godzin temu, Fafniak napisał:

Na podstawie odsłuchu w salonie ?

Dopowiem dla większej jasności  :  odsłuch w salonie może być tylko wstępem, powinieneś wypożyczyć sprzęt do domu i posłuchać żeby nei było gigantycznego rozczarowania

Żeby nie być gołosłownym :

 

 

Oczywiście wypozycze zestaw do domu, jeśli ponownie dobrze u mnie zagra wtedy kupuję.

3 godziny temu, Na Temat Audio napisał:

Cześć,

jak będziesz słuchał AP Classic 8 posłuchaj ich jeszcze z Musical Fidelity M3si, masz teraz na niego bardzo dobrą cenę, do tego Bluesound i wychodzi świetny zestaw.

Pozdrawiam,

Michał

Poproszę ofertę na priv:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, absolute beginner napisał:

A co sądzicie o Primare i15 Analog + CD15Prisma + jakie ewentualnie kolumny polecicie z tym sprzętem? 

Miałem ten wzmacniacz u siebie. Bardzo ciekawy piecyk, który można było niedawno dostać w świetnej cenie w q21. Bardzo fajny, mocny, konturowy bas, rozdzielcza ale niemęcząca góra. Gdyby średnica była odrobinkę cieplejsza, to kto wie czy nie grałby dziś u mnie 🙂

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, seba3002 napisał:

Poważnie 😝. Bo wizualnie mi się strasznie ten klocek podobał 🙂

Poważnie lub przewód Oyaide Tunami barwa, nasycenie, dociążenie.

Mam jeden na półce, ale bez wtyków niestety.

 Gdyby nie to wysłałbym Tobie, mowię serio.

P.S.

Dobra, nie ciagne już tego tematu, szkoda żeby kolejny wątek był rozwalony.

Jak by co spytaj @audiowita, może potwierdzi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, seba3002 napisał:

@DiBatonio, Ty robisz kable czy mi się coś poje..ło? 

Nie, ja kabli nie robię.

Ja tylko konfekcjonuję, jak należy 😉

Znowuż coś do mnie jedzie z Warszawy, ale nie chce już pisać o kablach w wątkach.

Na PW możesz wbijać, ale tutaj nie ma co.

Pzdr

 

26 minut temu, seba3002 napisał:

Tylko że ja przyzwyczajony jestem do troszkę cieplejszej średnicy i muzykalniejszego brzmienia. 

Kurcze  ja też takie lubię 😉

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem kiedyś kabelki do bi wiringu czy tam bi ampingu (nie rozróżniam tych rzeczy). Tz takie, które mają z jednej strony 2 banany a x drugiej 4. Nasz forumowy kolega takie zrobił  ale nie chciał sprzedać 🙂. Aczkolwiek czuję że zabawa w kable diy to nie zabawa na moją kieszeń. 

Ok. Koniec offtop. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi mi głowie jeszcze 1 zestaw, znacznie tańszy niż wcześniej proponowane. Magnat MR780 +Q Acoustic 5030i w promocji za 6k, co sądzicie o takim połączniu? Jaki CD oraz streamer do tego pasuje? W mieście gdzie mieszkam jest dostępny i rozważam zabranie go do domu na odsłuch. Warto? 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, absolute beginner napisał:

Zapytam inaczej, czy Q 3050i to klasa porownywalna np do Pylonow czy też 1-2 niżej? Zdaje sobie sprawę że zestaw dla każdego inaczej zagra... 

Nie znam ani tych pierwszych, ani tych drugich. Na moje takie porównywanie i stawianie pytania co lepsze, a jeszcze zaszeregowanie w jakiś klasach jest bezcelowe.

Teoretycznie jeśli obie konstrukcje mieszczą się w podobnym przedziale cenowym, to nie myśl tylko, że kolumny 1tys lub 2 tys droższe są jakieś 1-2 klasy lepsze, bo tak nie jest. To raczej ten sam pułap jakości brzmienia, różnice będą wynikać z konstrukcji, zastosowanych driverów, elementów zwrotnicy etc.

 

Edytowano przez DiBatonio
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, absolute beginner napisał:

Chodzi mi głowie jeszcze 1 zestaw, znacznie tańszy niż wcześniej proponowane. Magnat MR780 +Q Acoustic 5030i w promocji za 6k, co sądzicie o takim połączniu? Jaki CD oraz streamer do tego pasuje? W mieście gdzie mieszkam jest dostępny i rozważam zabranie go do domu na odsłuch. Warto? 

Witaj,

Spróbuj jeszcze przed zakupem (jeśli jeszcze nie kupiłeś 5030i) posłuchać ocieplonych Indian Tesi 661. Sympatyczny układ 3-drożny , nie zbyt trudny do napędzenia. Zapraszamy w razie pytań :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To czy wydanie 6K względem 15K będzie dla Ciebie bardzo odczuwalne to tylko jedynie kwestia Twoich indywidualnych preferencji.

MR 780 + 3050i bo o takich kolumnach mówimy to dobry zestaw. Wówczas mozna dobrac dobry streamer jak Ifi ZEN Stream albo Malinkę z Allo.

Masz sporo systemów które chcesz odsłuchać a dopiero jeden? ktory odsłuchałeś? Daj sobie czas.

Odsłuchuj w salonach niezależnych, tam masz większy wybór.

Zapraszam tez do nas Magnat, Primare, Roksan, Cyrus, Moon są na miejscu.

Piotr

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...