Skocz do zawartości

Polk S20E jaki wzmacniacz do 1000zł?


Jackson9595

Recommended Posts

Właśnie chyba jestem jakoś sceptycznie nastawiony do tych małych wzmacniaczy klasy D typu Topping? Ale nie znam się także z chęcią wysłuchałbym opinii posiadaczy owych wzmacniaczy ponieważ widzę, że są często polecane. A co do ceny jeśli będzie coś fajnego to mogę dołożyć np do 1500zł… ale najważniejsze chyba, żeby było to Bluetooth żebym bez problemu mógł połączyć się telefonem bez kabla gdy leżę na kanapie… gdyż mój telefon nie posiada wejścia typu minijack. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem dokładnie te kolumny z toppingirm mx5 i było nieźle. Nie zostawiłem ich dlatego ,że z innymi kolumnami lepiej się zgrało. Jeżeli nie bo ich się poeksperymentować z małą klasą D to sprawdziłbym Ayiyama T9. Jeżeli to ma być klasyczny sprzęt to np nad c326 + odbiornik Bluetooth czy np jakiś używany Atoll.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Jackson9595 napisał:

Aaaa czyli do każdego/prawie każdego wzmacniacza mogę dokupić sobie moduł Bluetooth? To w takim razie może być coś bez Bluetooth… co powiecie na DENON PMA-720AE?

Odbiornik Bluetooth sobie daruj. Za 200 zł możesz kupić mały streamer, który sprawdzi się o niebo lepiej niż Bluetooth. 

Jeśli chodzi o samego toppinga. Miałem go na testach i gra on naprawdę ok. Biorąc pod uwagę fakt, że polki to też dość budżetowe kolumny, spróbowałbym właśnie ten wzmacniacz do nich podpiąć. Ma on tę dodatkową przewagę nad dużą częścią używanych wzmacniaczy w tym budżecie, że posiada on na pokładzie daca, co pozwoli Ci na podłączenie TV. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W okolicach 1000zł w przypadku nowego sprzętu miałbyś albo dynamicznego i szczegółowego Toppinga MX5 lub muzykalną Tagę Harmony HTR1000CD, która dodatkowo zapewni mocniejszą podstawę basową. 
Topping posiada wejście USB, którego nie ma Taga. HTR1000CD posiada natomiast dodatkowo odtwarzacz płyt CD, którego nie ma Topping. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 19.04.2022 o 15:52, Q21 napisał:

W okolicach 1000zł w przypadku nowego sprzętu miałbyś albo dynamicznego i szczegółowego Toppinga MX5 lub muzykalną Tagę Harmony HTR1000CD, która dodatkowo zapewni mocniejszą podstawę basową. 
Topping posiada wejście USB, którego nie ma Taga. HTR1000CD posiada natomiast dodatkowo odtwarzacz płyt CD, którego nie ma Topping. 

Czy macie może TAGA w jakiejś fajnej cenie? Myślę, że to będzie fajny zestaw i urzekł mnie jego wygląd a raczej te lampy w środku! Myślę, że będzie to fajnie wyglądać. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Jackson9595 napisał:

Czy macie może TAGA w jakiejś fajnej cenie? Myślę, że to będzie fajny zestaw i urzekł mnie jego wygląd a raczej te lampy w środku! Myślę, że będzie to fajnie wyglądać. 

Napisz do nas to Ci przygotuję ofertę na to.

Jeśli musi być nowy to nie ma sprawy. Jednak moim zdaniem Denon PMA 1060 urzeka wizualnie bardziej i gra znacznie lepiej.

Piotr

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.04.2022 o 07:20, S4Home napisał:

Napisz do nas to Ci przygotuję ofertę na to.

Jeśli musi być nowy to nie ma sprawy. Jednak moim zdaniem Denon PMA 1060 urzeka wizualnie bardziej i gra znacznie lepiej.

Piotr

No dobrze tylko denon pma1060 nie ma wejścia na optyką więc jak go później podłączyć do telewizora? I co z Bluetooth? 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...