Skocz do zawartości

Coś o nas


Recommended Posts

16 minut temu, Adi777 napisał:

Tak samo w sporcie. Na przykład Lia Thomas. Każdy wie, że ogólnie faceci są silniejsi od kobiet, bo tak po prostu jest, a tu takie cyrki. Patola.

To akurat jest nie fair, była/ł chyba jeszcze taka/ki biegaczka.

1 minutę temu, Adi777 napisał:

Nie, to nie ta.

No to jest ich więcej 😉😁😁😁

https://www.dailymail.co.uk/news/article-6169813/Rapist-Karen-Whites-ex-girlfriend-says-gender-change-sham.html

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Adi777 napisał:

Tak naprawdę to nie jest śmieszne, tylko tragiczne. 

Zależy jak na to spojrzeć i z czyjego punktu widzenia.

Dziś wielu ściganych przestępców podejmuje takie dycyzje,  mają motyw.

Inni czują się odmiennie od urodzenia, a że medycyna i nauka dziś pozwala na takie zmiany, to korzystają. 

Nic mi do tego.

Edytowano przez DiBatonio
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chodzi o Ciebie, tylko o te konkretne sytuacje. Ciekawe, czy w ogóle ktoś za to odpowiedział. Mam na myśli te molestowanie. Niektórzy próbują wmówić innym, że "utożsamiam się jako X" jest normalne, a nie jest. Jest też niebezpieczne - jak wyżej, i nieuczciwe - jak sam przyznałeś. 

 

1 minutę temu, Bebop napisał:

Dziś wszyscy tacy grzeczni na forum, pełna kultura, savoir vivre, żelipepą i te rzeczy... 😇

Nie chwal dnia :D

Edytowano przez Adi777
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, Adi777 napisał:

Niektórzy próbują wmówić innym, że "utożsamiam się jako X" jest normalne, a nie jest. Jest też niebezpieczne - jak wyżej, i nieuczciwe - jak sam przyznałeś. 

To generalizowanie. 

Patologie były, są i będą. 

To tak, jak by powiedzieć, że każdy ksiądz to pedofil, a tak nie jest.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, DiBatonio napisał:

To generalizowanie. 

Co dokładnie? Pisałem o konkretnych sytuacjach. To fakt, tak samo jak Twój o księżach. To jest niebezpieczne, i zaszło za daleko. Oczywiście można się utożsamiać jako dowolna rzecz czy zwierzę, na przykład wilk. Ja jestem dzisiaj pingwinem.

Zdecydowanie najlepsze wideo, jakie kiedykolwiek widziałem na YouTube, jeśli to nie parodia. Jeśli nie, to to jest pieprzone mistrzostwo świata.

 

Wypada mi tylko zacytować samego siebie:

Dobrze, że nie jestem człowiekiem, bo bym się musiał wstydzić.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, slaw0001 napisał:

Ale czego się konkretnie boisz? Że co się wydarzy? 

Niebezpieczne w takim sensie, jak już pisałem wcześniej. Sprawa z molestowaniem, gwałtem. Mam rozumieć, że nic się nie stało? Nieuczciwe - w sporcie. Żenujące - nazywanie rasistami czy transfobami osoby, które nie zgadzają się z tym cyrkiem 100 płci. Tak na marginesie, to z tym powinny walczyć feministki, a nie z "patriarchatem" i niesprawiedliwością wynagrodzeń. Poza tym, niech nie mącą dzieciom w głowach.

To jest ta nowoczesność i postępowość? Łał. Super. Pani z powyższego filmiku z litości przemilczę, bo nie znam słów, żeby określić jej sposób "rozumowania".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, Adi777 napisał:

Poza tym, niech nie mącą dzieciom w głowach.

Nie masz dzieci, więc skąd ta myśl? 

A co gdyby kiedyś Twoje dziecko przyszło do Ciebie i powiedziało, że nie czuje się tym kim jest?

Wiesz, co dzieje się w głowie takiego dziecka, które wewnętrznie,  mentalnie, psychicznie itp. czuje,  że bliżej mu do płci przeciwnej niż tej z którą się urodził? 

Nie sądzę. 

Nie Tobie, ani mnie, czy nam oceniać i decydować za kogoś. 

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, DiBatonio napisał:

A co gdyby kiedyś Twoje dziecko przyszło do Ciebie i powiedziało, że nie czuje się tym kim jest?

Przede wszystkim rozmawiałbym o tym, a nie poklepał je po plecach i jeszcze tego samego dnia jechał na operację.

To dobrze, jeśli ktoś zmieni płeć i tym samym jest mu/jej lepiej. Nie o to mi chodzi.

Chodzi mi głównie o to, co jest za LGBT, czyli ++++++++, i tak 100 razy. To jest absurd. Po drugie o te cyrki, o których już pisałem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Adi777 napisał:

Przede wszystkim rozmawiałbym o tym, a nie poklepał je po plecach i jeszcze tego samego dnia jechał na operację.

To dobrze, jeśli ktoś zmieni płeć i tym samym jest mu/jej lepiej. Nie o to mi chodzi.

To bardzo dobrze z Twojej strony.

Ale nie jest tak do końca, że wystarczy jechać sobie z dzieckiem na operację.

Proces jest długi i poprzedzony różnymi badaniami oraz analizą psychologiczną, psychoterapeutyczną i też ocena psychiatry. 

Z drugiej strony nie można też wykluczać wpływu środowiska i otoczenia takiej osoby, a tutaj internet też jest nie bez znaczenia.

Niestety, takie mamy czasy i nieda się tego cofnąć. 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, DiBatonio napisał:

Nie masz dzieci, więc skąd ta myśl? 

A co gdyby kiedyś Twoje dziecko przyszło do Ciebie i powiedziało, że nie czuje się tym kim jest?

Wiesz, co dzieje się w głowie takiego dziecka, które wewnętrznie,  mentalnie, psychicznie itp. czuje,  że bliżej mu do płci przeciwnej niż tej z którą się urodził? 

Nie sądzę. 

Nie Tobie, ani mnie, czy nam oceniać i decydować za kogoś. 

 

 

A jak powie że czuje się psem to co? Zagrodę mu zbudujesz czy pojedziesz do specjalisty żeby szukać pomocy?

Sam nie wiem co tu robić w takich przypadkach... To jest chore co odwala się w niektórych krajach odnośnie tego całego LGBT i mieszania w głowach młodym ludziom. Nie mowa tu o gejach czy lesbijkach to było jest i będzie od wieków jak dla mnie nie zmienia to faktu że jest to też pewne wynaturzenie i problem psychiczny co nie powinno być przyczyną jakichkolwiek represji. To jest jednak kwestia indywidualna i każdy niech decyduje o sobie, ale to utożsamianie się z czymkolwiek pytanie czy to na serio czy tylko media specjalnie to rozdmuchują?

Jest wiele problemów współczesnego świata jak przerysowana akceptacja swojego ciała...chodziło w tym raczej o to by akceptować swoje "wady" (wrodzone, na które wpływu nie mamy) jak np brak władzy w nogach, brak ręki itp a nie np chwalenie się ogromnym brzuchem na który pracowaliśmy pół życia jedząc co pod gębę podano...

Świat jest dziwny albo tak go nam przedstawiają...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Wing0 napisał:

A jak powie że czuje się psem to co.Zagrodę mu zbudujesz....

Znasz taki przypadek, czy tylko na potrzeby tej dyskusji to wymyśliłeś? 

12 minut temu, Wing0 napisał:

LGBT

Wiesz ile stworzeń w naturze możnaby zaliczyć do tej grupy?

No  może poza Trans, chociaż i tu w przyrodzie coś by się znalazło. 

12 minut temu, Wing0 napisał:

ale to utożsamianie się z czymkolwiek pytanie czy to na serio czy tylko media specjalnie to rozdmuchują?

Raczej z kimkolwiek.

Ale to prawda da się zauważyć, że pewne trendy są nam celowo pokazywane, może wpajane.

Edytowano przez DiBatonio
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny przykład:

Właściwie, to samo intro wystarczy. Głównie o to mi chodziło. To jest jakiś kur.. żart.

Co do zmiany płci, niedawno oglądałem ten materiał. Myślę, że daje trochę do myślenia. 

Przy 2:02:40 oczy mi się trochę spociły...

9 minut temu, DiBatonio napisał:

Znasz taki przypadek,

Znam przypadek wilka.

Edytowano przez Adi777
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, DiBatonio napisał:

Znasz taki przypadek, czy tylko na potrzeby tej dyskusji to wymyśliłeś? 

Poszperaj i znajdziesz :).

3 minuty temu, DiBatonio napisał:

Mnie chodziło o osobiste poznanie takiego przypadku, a nie z internetów. 

Osobiste nie, stąd też jak widzisz pytam czy to prawda czy tylko media kreują takie idiotyzmy?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, DiBatonio napisał:

Poszperaj, a znajdziesz też przypadki zachowań homoseksualnych wśród zwierząt wszelkiej maści, one raczej internetów nie mają i TV również. 

Pomijajmy w tej dyskusji wypaczenia typu człowiek kot, człowiek jaszczur itp.

To inny temat

Akurat bardzo interesuje się światem zwierząt czy roślin (studia też skończyłem z tym związane). Twoja wypowiedź jest częsta jako obrona homoseksualizmu. Zwierzęta czyli istoty które nie mają wykształconych tak jak ludzie cech samozachowawczych, wyższej inteligencji, czasem w rui łapią się za osobniki tej samej płci, nie wynika to jednak z wyższych pobudek jak przywiązani, miłość itd itp jest to działanie po prostu wynikające z bycia zwierzęciem nie ma tu co przypisywanie jakiś ideologii. Lwy np mordują młode pochodzące od innego samca gdy samica jest znowu płodna, czy możemy to też zaakceptować u ludzi? Chyba nie bo nie jesteśmy zwierzętami.... Sory za tak drastyczne i nie do końca dobre porównanie 

Ludzie mają jako gatunek wykształcone dwie płcie i nic więcej , do głównego celu istnienia czyli przekazania materiału genetycznego u ludzi niezbędny jest samiec i samica i tyle. Pozostałe tematy to już tylko kwestia wymysłów, odstępstw, a czasem też nudy...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Wing0 napisał:

Zwierzęta czyli istoty które nie mają wykształconych tak jak ludzie cech samozachowawczych,

Mają i powinieneś to wiedzieć, bez tych cech ginęły by częściej niż nam i im się wydaje.

U zwierząt takie cechy jak miłość i przywiazanie też występują, to też powinieneś wiedzieć. 

Nie wszystkie zwierzęta zachowują się przypadkowo i tutaj  nie ma co przypisywać zjawiska rui, jako czynnika "zapalnika" do zachowań homo. To też powinieneś wiedzieć,  znajdziesz zresztą te informacje w wielu dokumentalnych filmach przyrodniczych.

20 minut temu, Wing0 napisał:

Pozostałe tematy to już tylko kwestia wymysłów, odstępstw, a czasem też nudy...

Tutaj też nie ma co przypisywać jakiś ideologii.

Ale jak pisałem wcześniej, często wpływ ma środowisko,  internety i dostęp do wszystkiego praktycznie.

Tego nie neguję. 

Niemniej "odstępstwa" jak to nazwałeś nie zawsze są wynikiem nudy, gdyby to była tylko nuda ....

Myślę że psychologia i psychiatria mogłaby by z powodzeniem leczyć homoseksualizm, a nie da się tego leczyć, to tylko odstępstwo natury, jak inne.

Orientacja seksualna, to nie choroba.

 

20 minut temu, Wing0 napisał:

Ludzie mają jako gatunek wykształcone dwie płcie i nic więcej

Otóż nie do końca.... jako wykształcony też powinieneś to wiedzieć.

https://www.medonet.pl/zdrowie,obojnactwo---czym-jest--rodzaje-plci,artykul,1732759.html

Edytowano przez DiBatonio
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Adi777 napisał:

Niebezpieczne w takim sensie, jak już pisałem wcześniej. Sprawa z molestowaniem, gwałtem. Mam rozumieć, że nic się nie stało? Nieuczciwe - w sporcie. Żenujące - nazywanie rasistami czy transfobami osoby, które nie zgadzają się z tym cyrkiem 100 płci. Tak na marginesie, to z tym powinny walczyć feministki, a nie z "patriarchatem" i niesprawiedliwością wynagrodzeń. Poza tym, niech nie mącą dzieciom w głowach.

To jest ta nowoczesność i postępowość? Łał. Super. Pani z powyższego filmiku z litości przemilczę, bo nie znam słów, żeby określić jej sposób "rozumowania".

🤦Ło Panie! To ja przepraszam, to ja wysiadam.

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...