Skocz do zawartości

Ceny sprzętu audio


Recommended Posts

15 minut temu, MMarek napisał:

Świetne. :)Przyznam się: od sierpnia stoi u mnie wzmacniacz ze wskaźnikami wychyłowymi. A z jakim żalem odesłałem Gato Amp 150 z tym ładnym okrągłym wskaźnikiem pośrodku... Jeszcze za nim tęsknię. :(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

58 minut temu, J4Z napisał:

Zajechało TomkiemN

Ileż to razy czytałem "odnośniki" do np. Szanownych TomkaN czy Dzika. 🤔

Nie żeby jakoś długo gościli na forum, ale za to jak "trwały ślad" pozostał... 

 Chyba jednak trochę Ich brakuje tutaj...

 

Edytowano przez Chyba Miro 84
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, J4Z napisał:

Zajechało TomkiemN

Wyluzuj. ;)  Moim zdaniem tekst jest zgrabnie napisany i zabawny. No i trochę psychologicznej prawdy jednak niesie. Jakoś lepiej się czuję mając duży i ciężki wzmak, nawet jeśli wiem, że 3/4 tej masy to radiatory. A wycieraczki są w dechę i wieczorem robią klimat. Więc pierwszy biję się w piersi, że na mnie część tych sztuczek działa. Ba - chcę, żeby niektóre z nich nadal wobec mnie stosowano. Tylko bez podnoszenia ceny. ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, J4Z napisał:

Bo oni lubili wstawiać tego typu rzeczy,  by trollować i denerwować użytkowników? 🙄

Raczej sprowokować ludzi do myślenia i ewentualnego wyjścia ze swoich utartych schematów. Ja uważam, że bardzo ich tu brakuje - dzięki nim przynajmniej była jakaś dyskusja, często interesująca, merytoryczna, można było się czegoś ciekawego dowiedzieć. A teraz cisza i jakieś leniwe pirdu pirdu od czasu do czasu...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, vesper napisał:

Raczej sprowokować ludzi do myślenia i ewentualnego wyjścia ze swoich utartych schematów. Ja uważam, że bardzo ich tu brakuje - dzięki nim przynajmniej była jakaś dyskusja, często interesująca, merytoryczna, można było się czegoś ciekawego dowiedzieć. A teraz cisza i jakieś leniwe pirdu pirdu od czasu do czasu...

Oho, zaraz Ci się dostanie 😁

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, J4Z napisał:

@MMarek po prostu wrzucenie na forum audiofilskie tekstu w którym autor wysmiewa audiofilów to średnio dobre posunięcie. Dystans, dystansem, ale... 

 

ale...co? Jak masz dystans to się najwyżej pośmiejesz z tematu i przyznasz rację. A jak nie, to co chwila znajdziesz powód by strzelić focha. Jak kolega lysyrafal powyżej, który uznał chyba, że prowokowanie do myślenia umniejsza jakoś tym, którzy mają być sprowokowani...

Edytowano przez vesper
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, vesper napisał:

prowokowanie do myślenia umniejsza jakoś tym, którzy mają być sprowokowani...

 Osobiście widzę małą różnicę między dyskusją , a wygłaszaniem jedynych słusznych racji , negacji na podstawie przeczytanych w necie cudzych opinii .A jak brakuje argumentów operowanie w kółko tymi samymi sloganami ,niezależnie jaki by nie był tytuł wątku .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, tomek4446 napisał:

 Osobiście widzę małą różnicę między dyskusją , a wygłaszaniem jedynych słusznych racji , negacji na podstawie przeczytanych w necie cudzych opinii .A jak brakuje argumentów operowanie w kółko tymi samymi sloganami ,niezależnie jaki by nie był tytuł wątku .

Ja widzę to odmiennie i myślę, że mam prawo. Można by długo rozprawiać kto, co, w jaki sposób i dlaczego. Wiem, że to nie ma sensu bo ani ja nie przekonam Ciebie, ani Ty mnie. Dlatego napisałem tylko w skrótowo co uważam i tyle,

2 minuty temu, lysyrafal napisał:

A kogo masz dokładnie na myśli?

Wał śmiało, nie krępuj się!

Nikogo konkretnego. To moje ogólne wrażenia nt. tego co pisali wspomniani forumowicze, w jaki sposób, jak to wg mnie działało na większość przeciwnych głoszonych przez nich tezom ludzi... Absolutnie nie myślę tu o żadnych konkretnych osobach, nie wnikałem aż do takiego stopnia czytając forum.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...