Skocz do zawartości

Monitory Chario Constellation Delphinus MK1 + standy


traumeel

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
7 minut temu, J4Z napisał:

szkoda że blokuję Cię wygląd :/

 

Juz nic mnie nie blokuje 😜

Kupilem stare podlogowki Linn Keilidh i jest jak dla mnie idealnie z moim kombajnem. 

Delphinusow sluchalem kiedys w salonie z Naimem xs3 i zrobily na mnie wowczas duze wrazenie, szczegolnie potezny bas jak na monitory i bardzo dobra jego kontrola, zaraz potem byly MA Goldy 100 i basu bylo rownie duzo, ale duuuuzo gorzej z kontrola, to bylo ko dla Chario. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, stach_s napisał:

Seba, wbijaj do mnie, może akustyka pokoju w bloku z wielkiej płyty jest daleka od ideału, ale warunki będą lepsze niż na wystawie ;)

 

Pewnie to kiedyś nastąpi, ale terminarz na najbliższe miesiące mam tak zapchany 😉, że ten rok raczej odpada. Ale Piotr Sonido coś tam kiedyś przebąkiwał o spotkaniu na południu Polski, więc może uda się połączyć te 2 atrakcje 😁.

  • Lubię to 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, seba3002 napisał:

Brać 😉

Seba, nie wiem czy Tobie się spodobają. Mnie tak.Dość masywny dźwięk ale absolutnie nie pozbawiony detalu. Plastyczny. Zalecam mocny wzmacniacz. Fajną robotę robi duża kopułka. W tej cenie wydaje mi się naprawdę dobry dźwiek. Jeszcze przy obecnych cenach...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, audiowit napisał:

Seba, nie wiem czy Tobie się spodobają. Mnie tak.Dość masywny dźwięk ale absolutnie nie pozbawiony detalu. Plastyczny. Zalecam mocny wzmacniacz. Fajną robotę robi duża kopułka. W tej cenie wydaje mi się naprawdę dobry dźwiek. Jeszcze przy obecnych cenach...

Kolega, który sprzedaje te kolumny ma kilkanaście km. Chętnie postawię dobrą nalewkę a i kanister benzyny mogę dorzucić. Jeśli nie pójdą do przyszłego tygodnia, będę się odzywał 🙂

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wykonanie b.dobre. na poziomie sf. Br od dołu, dlatego masz takie wysokie gumowe nóżki.

Jedź. Próba, nie strzelba. Przypomnij mi jakiej wielkości masz pomieszczenie? 20m. Idealnie. Mniej 15? Tu już bym się zastanowił.

Z tego co pamiętam, tam cięcie na zwrotnicy jest dość wysoko, a szkoda, bo wysokotonowiec znakomity.

O proszę. Recka naszego kolegi.

https://wpszoniak.pl/portfolio/porownanie-dwoch-glosnikow/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy odsłuchu właśnie myślałem, że "mogli dać więcej pary w gwizdek".

11 minut temu, seba3002 napisał:

15m. Ale czesciowo otwarte na kuchnię. Kiedyś słuchałem jakiś Chario u sąsiada i bardzo mi się podobały, ale to było kilka lat temu. Zobaczymy 🙂. Dzięki za garść informacji. 

No to w/g mnie masz tak na granicy. Musisz ich posłuchać u siebie. Nie ma innej możliwości. Ładna głębokość, nie grają na twarz. Należą do tych kolumn, które grają przyjemnie, z klasą, nie silą się na wyczyn.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, seba3002 napisał:

Kolega, który sprzedaje te kolumny ma kilkanaście km. Chętnie postawię dobrą nalewkę a i kanister benzyny mogę dorzucić. Jeśli nie pójdą do przyszłego tygodnia, będę się odzywał 🙂

Luz. Jak już podejmiesz decyzję pisz. Podjadę, posłuchamy.

A co do recenzji Wojtka Pszoniaka - wszystko prawda z jednym wyjątkiem: jakość czarnego matowego lakieru. Ktoś kto zdecydował się go użyć musiał nienawidzić ludzi. Widoczny każdy paluch, każde przetarcie, najdrobniejsze zadrapanie. To jedyny moim zdaniem minus Chario.

  • Gratulacje 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...