Skocz do zawartości

Najlepsze all-in-one na start? 🇫🇷 Octavio AMP


Q21

Recommended Posts

Szukasz dobrego wzmacniacza z bogatą funkcjonalnością sieciową w rozsądnej cenie i z bardzo dobrym dźwiękiem? Sprawdź 🇫🇷 OCTAVIO AMP.

Zapraszamy serdecznie do salonu Q21 na prezentacje. Szczegóły dostępne są pod LINKIEM.

A poniżej fragment kolejnej, bardzo pozytywnej recenzji wzmacniacza all-in-one Octavio AMP, tym razem w magazynie Multiroom - LINK.
"Ten wzmacniacz Octavio udowadnia, że dziś możliwe jest oferowanie wysokiej jakości produktów audio. Muzyka tam jest, po prostu. Zawsze można narzekać na ten czy inny szczegół, oczywiście z urządzeniami kosztującymi 10 lub 100 razy więcej możemy osiągnąć znacznie więcej. Ale jeśli pozostajemy w sferze prostej przyjemności słuchania muzyki, nie chcemy spędzać miesięcy lub lat próbując stworzyć kompletny system z wielu oddzielnych elementów i kabli, to Octavio Amp wychodzi naprzeciw Twoim wymaganiom."
Tłumaczenie fragmentu recenzji w magazynie Multiroom.fr

Salon audio-video Q21
Pabianice, Reymonta 12
Tel. (42) 213 01 66
www.Q21.pl

Zapraszamy na film, prezentujący urządzenie:

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałam okazję przez parę dni posłuchać Octavio w wersji 32V i zgodzę się, że jako rozwiązanie dla osób, które szukają kompaktowego urządzenia i nie szukają dziury w całym, to może być strzał w 10.  Szczególnie biorąc pod uwagę całą jego funkcjonalność kontra gabaryt i cena.

Faktycznie jest maleńki, do tego stopnia, że umieszczenie na tylnej ściance wszystkich złącz okazało się niezłym wyzwaniem. Wpięcie wszystkich kabli wymaga ciut gimnastyki, no i przy bardziej sztywnych czy cięższych przewodach może się zdarzyć, że wzmacniacz stanie dęba.

Bardzo łatwo dał się uruchomić, podłączyć z wifi. Niestety aplikacja nieco rozczarowała zarówno funkcjonalnością jaki i stabilnością działania. Na usprawiedliwienie Octavio muszę napisać, że jestem całkowicie rozpuszczona przez Sonosa, który ma genialną aplikację :-), więc moja poprzeczka jest postawiona bardzo wysoko.

Grał z Ariami 926 oraz Electro Voice Gamma i grało to poprawnie/dobrze. Choć czegoś mi trochę brakowało, mimo wszystko. Robiłam sobie spore nadzieje szukając bezpretensjonalnego urządzenia na codzień/upały. Jednak konkurencji z hybrydą Haiku ani lampowym Arioso2A3 nie wytrzymał.

Szkoda, że tak niewiele pamiętam, może powinnam robić notatki ;-). Miejmy nadzieję, że @lpomisspisał się lepiej.

IMG-20220818-170118.jpg

Edytowano przez Asia
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Asia napisał:

Grał z Ariami 926 oraz Electro Voice Gamma i grało to poprawnie/dobrze. (...) Jednak konkurencji z hybrydą Haiku ani lampowym Arioso2A3 nie wytrzymał

Asia, jak to u Ciebie jest - masz dwa systemy w dwu pomieszczeniach? Sądziłem, że Arioso wyparł Brighta, a Electro Voice Gamma zastąpiły Arie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...