Skocz do zawartości

Jaki odtwarzacz strumieniowy do 3 tysięcy?


WaldeMAR

Recommended Posts

Witaj

W Twojej sytuacji dobrą opcją byłby zakup modułu MDC BLUOS który można wsadzić w tył urządzenia. Za 2300 zł uzyskujesz pełen dostęp do Spotify, Tidal, Deezer i kilku innych. Najważniejsza jest tam aplikacja, bardzo dobrze działa, świetny soft. Jakbyś chciał kupić takie urządzenie fizyczne to jest odpowiednik w postaci NODE :)

Linki poniżej, zerknij:

https://www.tophifi.pl/akcesoria/akcesoria-hi-fi/mdc-bluos-2i.html

https://www.tophifi.pl/stereo/odtwarzacze-sieciowe/bluesound-node-2021.html

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.02.2023 o 20:12, WaldeMAR napisał:

Hej,

Na razie nie robiłem żadnego riserczu ale chciałbym kupić takie pudełko, które będzie miało na pewno Tidal i Spotify. Mam obecnie NAD C368 i kolumny Monitor Audio 200.

Co polecacie z dobrą apką do Iphone.

Kamil

Nie ma co się zastanawiać - moduł MDC bluOS to najlepsza opcja i czytając Twoje zapytanie aż nie chciało mi się wierzyć, że o tym nie wiedziałeś...
Mogę Ci tylko doradzić abyś poszukał w kilku sklepach, albo też na ogłoszeniach- możesz znaleźć w lepszej cenie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, w tych pieniądzach jest już fajny wybór :) Nowy Audiolab 7000N ma dobrą aplikację i obsługuje Spotify Connect. Warto też pomyśleć nad nowym Cambridge Audio MXN10. Malutki sprzęt, który łatwo schowasz w okolicy obecnego NADa. Oba obsługują Apple AirPlay — może warto byłoby pomyśleć nad przesiadkę na Apple Music? Najwygodniejsza opcja i inny dźwięk niż na Tidalu. Jest to moja ulubiona opcja, polecam sprawdzić :)
W razie czego zapraszamy do nas na odsłuchy. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.02.2023 o 17:52, Miras23 napisał:

Jeszcze można polecić Yamahę WXC50 lub  Audiolaba 6000. Podobne pieniądze, podobne możliwości. W Yamaszce dobra jest ta aplikacja.

Nie wiem jak na androida, ale na apple apka od yamahy działała kiepsko. Testowałem to ok rok temu, może coś poprawili. Nie wiem jak w WXC50 ale w 803D brakowało tidal connect więc sterowanie tylko z poziomu tej drewnianej apki. Pewnie zależy z czym porównamy, treaz mam BluOS no i jest dużo lepiej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 2.03.2023 o 09:55, Andrzej Karaś napisał:

Nie wiem jak na androida, ale na apple apka od yamahy działała kiepsko. Testowałem to ok rok temu, może coś poprawili. Nie wiem jak w WXC50 ale w 803D brakowało tidal connect więc sterowanie tylko z poziomu tej drewnianej apki. Pewnie zależy z czym porównamy, treaz mam BluOS no i jest dużo lepiej.

Dalej chyba nie ma Tidal Connect w Yamaszce. Może Tophif coś więcej wie czy się jakoś tam pojawi?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 1.03.2023 o 12:41, Q21 napisał:

To już mocno zależy od konkretnej sytuacji. Apple Music niekiedy zrzuca jakość na 16/44,1 i wysyłać AAC, ale widziałem sytuacje, gdy normalnie szedł przez nie ALAC. Nie jestem w stanie jednak powiedzieć, od czego dokładnie to zależy. 

Nie ma takiej możliwości by ALAC przeszedł przez AirPlay, proszę ludzi nie wprowadzać w błąd tym bardziej jeszcze jako sklep… Apple Music nie wypuszcza bezstratnych plików w żadnej formie zanim nie podłączy się do niego zewnetrznego przetwornika cyfrowo analogowego po kablu… tak samo na iPhone jak i Mac. Jest to strasznie dziwna zagrywka Apple ale tak jest 

Dnia 25.02.2023 o 20:12, WaldeMAR napisał:

Hej,

Na razie nie robiłem żadnego riserczu ale chciałbym kupić takie pudełko, które będzie miało na pewno Tidal i Spotify. Mam obecnie NAD C368 i kolumny Monitor Audio 200.

Co polecacie z dobrą apką do Iphone.

Kamil

Witaj, jak wiesz ze dłużej zostaniesz z tym wzmacniaczem do zdecydowanie karta mdc wygoda użytkowania niesamowita i pełna integracja z wzmacniaczem, w przypadku jak nie jest to wzmacniacz na dłużej to polecam bluesound node bo podepniesz go w przyszłości pod inny wzmacniacz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Alden1224 napisał:

Nie ma takiej możliwości by ALAC przeszedł przez AirPlay, proszę ludzi nie wprowadzać w błąd tym bardziej jeszcze jako sklep… Apple Music nie wypuszcza bezstratnych plików w żadnej formie zanim nie podłączy się do niego zewnetrznego przetwornika cyfrowo analogowego po kablu… tak samo na iPhone jak i Mac. Jest to strasznie dziwna zagrywka Apple ale tak jest 

Witaj, jak wiesz ze dłużej zostaniesz z tym wzmacniaczem do zdecydowanie karta mdc wygoda użytkowania niesamowita i pełna integracja z wzmacniaczem, w przypadku jak nie jest to wzmacniacz na dłużej to polecam bluesound node bo podepniesz go w przyszłości pod inny wzmacniacz.

Czyli z Tidal premium jest lepsza jakość mam rozumieć ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę inne granie, zdecydowanie inna jest na TIDAL HiFi ale pomiędzy tudal premium a Apple duża nie jest, są płyty co bardzie podobały mi się na Apple a są ze Na TIDAL, ja ogólnie do codziennego słuchania jak coś robie to używam Apple Music bo jest mi wygodniej ale jak pozapisuje kilka nagrań bądź albumów i już usiądę na spokojnie posłuchać to wrzucam na TIDAL HiFi 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 2.03.2023 o 09:55, Andrzej Karaś napisał:

Nie wiem jak na androida, ale na apple apka od yamahy działała kiepsko. Testowałem to ok rok temu, może coś poprawili. Nie wiem jak w WXC50 ale w 803D brakowało tidal connect więc sterowanie tylko z poziomu tej drewnianej apki. Pewnie zależy z czym porównamy, treaz mam BluOS no i jest dużo lepiej.

Co to znaczy ze dziala kiepsko ,przyklad jakis ? jaki model apple ?  ,Mam wxc i music cast , aplikacja na ipadzie czy iphone dziala bez zarzutu

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...