Skocz do zawartości

Impuls Audio Norte - Kraftest (mini)


Kraft

Recommended Posts

13 minut temu, Kraft napisał:

Trzymajcie portki. Wiedzieliście, że tweeter z Norte znajdziemy także w najsłynniejszych kolumnach w Polsce?

Jarek, ale czy z tego płynie jakiś morał? Bo jeśli już, to dla mnie tylko taki, że jedni potrafią zrobić z niego lepszy a inni gorszy użytek. Pomijam sam fakt, że komuś może bardziej się podobać granie atc czy herbatników a komuś innemu brzmienie kolumn, konstruowanych przez nasze manufaktury. 

Pmc w swoich drogich zespołach głośnikowych stosuje dość tanie przetworniki. Czy coś z tego wynika? 

Poza tym każdy szanujący się audiofil wie, że najsłynniejsze kolumny w Polsce to nie herbatniki Pacuły, a moje i Adamowe ATC 😉

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, KrólKiczu napisał:

Jarek, ale czy z tego płynie jakiś morał? Bo jeśli już, to dla mnie tylko taki, że jedni potrafią zrobić z niego lepszy a inni gorszy użytek.

Dokładnie to samo pomyślałem. :) 

 

10 godzin temu, Kraft napisał:

Istotne jest to, że ATC uznało tego Excela za godnego zastosowania w kolumnach za 300 000 zł. 

Ja bym raczej powiedział, że ATC uznało, że kolumny z tym Excelem można spróbować sprzedać za 300 000 zł. Z różnych, sobie tylko znanych powodów. ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...