Skocz do zawartości

Streamer DAC EverSolo DMP A6


MarcKrawczyk

Recommended Posts

Mnie zainteresował DAC tej firmy.  Eversolo Dac-Z6 lub Z8. Właśnie dopytuję chłopaków z Q21 (pod filmem o Dacach) o te sprzęta.

Na zagranicznych forach bardzo dobrze o tym sprzęcie piszą.

Tu stronka polska.

https://c4i.com.pl/produkt/audio/przetworniki-audio-dac/eversolo-dac-z8-przetwornik-dac-z-ukladem-es9038pro-3-lcd-xlr-rca-usb-b-usb-c/

image.png.a1416dc8749ff3244fc568e996195e37.png

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Q21 napisał:

DACi mają bardzo fajne

Na Youtubie dopytywałem o różnice pomiędzy 6 i 8.

Już znalazłem w sieci. U Was na stronie. W końcu jesteście dystrybutorem tej marki na Polskę :) 

Różnią się kością i kolorem :) 

 

EverSolo DAC-Z8 to przetwornik cyfrowo-analogowy z przedwzmacniaczem oraz wzmacniaczem słuchawkowym. Został on oparty o chip Sabe ESS9038 Pro, który obsługuje DSD512 oraz PCM do 32/768 kHz. Dla wielu plusem będzie również natywne wsparcie dla plików MQA. 

EverSolo DAC-Z6 to młodszy brat Z8, który został wyposażony w podwójny przetwornik Sabre ES9068. Jest to główna różnica pomiędzy urządzeniami. Z zewnątrz jedyną różnicą jest kolor — DAC-Z8 występuje w czarnym kolorze, a DAC-Z6 w srebrnym.

Można prosić coś więcej na temat marki ?? Skąd ją wyciągnęliście ?? I może coś na temat samych sprzętów ??

Edytowano przez terracan1929
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, Wojtekb1 napisał:

Jak widać, niektórzy działają szybciej niż ja :P 

46 minut temu, terracan1929 napisał:

Na Youtubie dopytywałem o różnice pomiędzy 6 i 8.

Już znalazłem w sieci. U Was na stronie. W końcu jesteście dystrybutorem tej marki na Polskę :) 

Różnią się kością i kolorem :) 

 

EverSolo DAC-Z8 to przetwornik cyfrowo-analogowy z przedwzmacniaczem oraz wzmacniaczem słuchawkowym. Został on oparty o chip Sabe ESS9038 Pro, który obsługuje DSD512 oraz PCM do 32/768 kHz. Dla wielu plusem będzie również natywne wsparcie dla plików MQA. 

EverSolo DAC-Z6 to młodszy brat Z8, który został wyposażony w podwójny przetwornik Sabre ES9068. Jest to główna różnica pomiędzy urządzeniami. Z zewnątrz jedyną różnicą jest kolor — DAC-Z8 występuje w czarnym kolorze, a DAC-Z6 w srebrnym.

Można prosić coś więcej na temat marki ?? Skąd ją wyciągnęliście ?? I może coś na temat samych sprzętów ??

Nie jesteśmy dystrybutorem na Polskę, ale tak, główną różnicą między nimi jest kość Sabre. Trochę napisałem o nich tutaj: 
https://www.q21.pl/blog/eversolo-dac-z8-dac-z6

Brzmieniowo podpisuję się pod tym, co Paweł opowiedział w filmie :) 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Q21 napisał:

Jak widać, niektórzy działają szybciej niż ja :P

To jak już tam ogarnęliście co oferujecie to ja mam proste pytanie, na które nigdzie nie mogę znaleźć odpowiedzi - czy ten streamer będzie dostarczany z pilotem? Albo chociaż czy da się go dokupić jak w przypadku Bluesounda Node?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Adi777 napisał:

Byłem na tym forum. I to je miałem na myśli pisząc o forach, na których są dobre recenzje tego sprzętu.

14 godzin temu, Q21 napisał:

Brzmieniowo podpisuję się pod tym, co Paweł opowiedział w filmie :) 

To jeszcze i ja podpytam, bo na youtubie póki co nie dostałem odpowiedzi.

Czy przedwzmacniacz w tym DACu ma możliwość regulacji  balansu L/R ?

Przy okazji nadmienię , iż szkoda że każdy z modeli występuje tylko w jednym kolorze. Ja chcąc czarny, będę musiał zakupić droższy o kilkaset złotych model Z8.

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, terracan1929 napisał:

Czy przedwzmacniacz w tym DACu ma możliwość regulacji  balansu L/R ?

Przy okazji nadmienię , iż szkoda że każdy z modeli występuje tylko w jednym kolorze. Ja chcąc czarny, będę musiał zakupić droższy o kilkaset złotych model Z8.

 

6 godzin temu, temp napisał:

To jak już tam ogarnęliście co oferujecie to ja mam proste pytanie, na które nigdzie nie mogę znaleźć odpowiedzi - czy ten streamer będzie dostarczany z pilotem? Albo chociaż czy da się go dokupić jak w przypadku Bluesounda Node?

Postaram się dopytać i odpowiedzieć na dniach :) 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.04.2023 o 07:27, temp napisał:

To jak już tam ogarnęliście co oferujecie to ja mam proste pytanie, na które nigdzie nie mogę znaleźć odpowiedzi - czy ten streamer będzie dostarczany z pilotem? Albo chociaż czy da się go dokupić jak w przypadku Bluesounda Node?

W specyfikacji brak informacji. Potwierdzić będziemy mogli, gdy do nas dotrze. 

40 minut temu, terracan1929 napisał:

Przypominam się w temacie "Czy przedwzmacniacz w tym DACu ma możliwość regulacji  balansu L/R ?"

Jutro będzie potwierdzenie, sprawdzimy na "żywym organizmie"

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...