Skocz do zawartości

Streamer DAC EverSolo DMP A6


MarcKrawczyk

Recommended Posts

Dnia 20.04.2023 o 09:02, Bebzun napisał:

Zastanawiałem się nad Teac nt 505x, a tutaj taka sama specyfikacja i dodatkowo jeszcze wi-fi za 40%wartości Teac'a. Jestem ciekawy pierwszych opinii o tym streamerze.

Dostałem w końcu odpowiedź od producenta i moja pierwsza opinia jest taka, że wypuszczanie sprzętu bliskiego ideałowi (przynajmniej biorąc pod uwagę wyposażenie i cenę) bez pilota (chociażby opcjonalnego) to kosmiczny błąd.

Ja wiem, że nie każdy potrzebuje, ale skoro każdy ich DAC ma w komplecie pilota, no to chyba dostrzegają taką potrzebę przynajmniej u części swoich klientów...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.04.2023 o 10:19, Mariusz Kopacki napisał:

Brak pilota jest dziwny, ale jest BT na pokladzie, wiec moze pojawi sie opcja w przyszlosci.

Posiadam Dac Z8 z firmy EverSolo  chyba jest najlepszym dac'em na kości ESS Sabre. Owszem posiada pilot ale go nie używam gdyż aplikacja do niego jest rewelacyjna. A co do DMP A6 sam czekam aż się pojawi ( 12-15 maja na stronie dystrybutora ) i spróbuje wypożyczyć jeśli będzie to co szukam to zostanie jeśli nie kupię Volumio Rivo choć wygląd nie przypada mi do gustu ale naprawdę dobrze gra. 

IMG_20230428_125253_0.jpg

IMG_20230428_125117_0.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, Mariusz Kopacki napisał:

Niemalo, ale jak sie juz tak silnie kwalifikuje aka najlepszy, to warto by bylo choc przyblizyc kryteria.

To, jeśli tak usilnie naciskasz to ci wyjaśnię. Z8 jest neutralny, ale również dynamicznym. Bas brzmi dość neutralnie, ale kiedy coś wymaga uderzenia, dostarcza to naprawdę dobrze i brzmi mocno z czystą siłą. Bas jest dokładny i nie wykazuje żadnych kompresji ani nadęć jak to było z kilkoma dać'ami, których podłączałem. Średnie tony są laserowo dokładne i pozostają wierne źródłu, a prędkość instrumentów jest szybka, ale nie brzmi zbyt ostro. Wokale są dokładne i brzmią bardziej intymnie i „realistycznie”, jeśli wolisz. Mają świetną prezencję i naprawdę podobało mi się to na mojej konkretnej konfiguracji. Z8 naprawdę wyciąga każdy najdrobniejszy szczegół ES9038 PRO. Nie wspomnę o scenie (przestrzeń), która jest niesamowita, jakby muzyczny horyzont wypełniony dźwiękami w dużej szczegółowości. Źle byłoby nie wspomnieć, że wykonanie też jest na wysokim poziomie i nie jedna firma, by się zawstydziła, czy to wygląd zewnętrzny, czy nawet rozmieszczenie z tyłu wszystkich wejść i wyjść. Jednym słowem Majstersztyk, gdyż firma jest beniaminkiem na rynku Audio i tu też wyrazy podziwu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 29.04.2023 o 16:31, MuadDib napisał:

Kilka tu lista:

S.M.S.L   500MK2 i MK3 , SU-9 , SU-10 ,  VMV D1se

Audio-GD D-28.38

LKS MH-DA004

GUSTARD -X22

AUNE S8

BURSON CONDUCTOR 3X REFERENCE  ( ten nie posiada ES9038PRO ale  2x ESS9038Q2M )

I który najbardziej przypadł do gustu? Mam dosyć stary Aune S16 na kości AKM4495S. Szukam powoli następcy. Podobno brak teraz na rynku kości Asahi Kansei z powodu pożaru fabryki. Czy polecasz którykolwiek na ES? Nie musi być streamer, mam z racji zawodu komputery Apple'a, więc korzystam z maca jako źródła.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...