Skocz do zawartości

Streamer DAC EverSolo DMP A6


MarcKrawczyk

Recommended Posts

1 godzinę temu, MarcKrawczyk napisał:

10. Dodano obsługę TIDAL MAX (wymagane ponowne zalogowanie się na konto Tidal)

Tego nie kumam. To co ja do tej pory miałem ? Sprawdziłem , pokazuje Tidal max ,ale nigdzie się po aktualizacji nie logowałem.

49 minut temu, DiBatonio napisał:

Ciekawe po ilu aktualizacjach bedzie „perfekcyjny”

Jak włączą Discovery :) 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.11.2023 o 19:01, MarcKrawczyk napisał:

Ciekawe, co Wojtek @lpomis na to?

Fajny sprzęt. Miło wspominam. Niestety zwróciłem ze względu na kiepską obsługę Apple Music i Amazon Music - ale to wynika już z ułomności i zamknięcia się na świat zewnętrzny producentów/właścicieli konkretnych serwisów streamingowych. Apple można obsługiwać jedynie za pomocą funkcji Cast w Eversolo lub za pomocą skompresowanego Airplay. No nic. Jabłuszko jeszcze do tego nie dojrzało. Jako źródło korzystam z PC złożonego typowo pod audio i nie widziałem tutaj żadnego progresu ani w brzmieniu, ani w wygodzie użytkowania.

Dźwięk? O usb/optyku już wspominałem wcześniej. Natomiast jeśli chodzi o RCA to było nieco bardziej detalicznie, z zaznaczonymi wysokimi tonami, aczkolwiek brakowało mi otwarcia na samej górze + zalatywało minimalnie "toppingowatą" cyfrą. Basior nadal mocny, lekko nadmuchany. Średnica bez specjalnego klimatu. Odrobinę zdystansowana w stosunku do reszty.

Ogólnie Eversolo oceniam wysoko. Fajny grajek jak na swoją cenę, z rozbudowaną funkcjonalnością. Kibicuję mu i liczę, że utemperuje nieco rozdmuchane ego i chore aspiracje "ałdjofilskich" producentów streamerów, których urządzenia nie wnoszą nic, lub wnoszą bardzo niewiele w kwestii jakości odtwarzanej muzyki czy po prostu tego, co dany sprzęt potrafi.

Edytowano przez lpomis
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 4.12.2023 o 11:01, lukiel84 napisał:

chyba jednak dokupię sobie pilot ,bo mnie trochę to denerwuje ,że trzeba wstawać i podejść żeby załączyć muzykę.

A dużo kilometrów masz od kanapy do Eversolo ? Może rower rozwiązał by problem ? :) 

4 minuty temu, frommert napisał:

czy słyszycie dużą różnicę między xlr a rca?

To cholernie subiektywne. U mnie wygrały RCA.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wersja alfa v1.2.36 dla DMP-A6

1. Dodano funkcję opóźnienia przełączania częstotliwości próbkowania wyjścia SPDIF.
2. Zoptymalizowany Roon Connect dla wyjścia DOP.
3. Zoptymalizowana kompatybilność USB DAC.
4. Zoptymalizowana funkcja opóźnienia przełączania częstotliwości próbkowania wyjścia USB DAC.
5. Rozwiązano problem nieprawidłowej kolejności odtwarzania w kolejce usług muzycznych.
6. Dodano funkcję kolejki hybrydowej (obsługa ścieżki lokalnej, TIDAL, QOBUZ, HRS, DEEZER).
7. Dodano wiele funkcji przełączania trybu wyświetlania dla kolejki odtwarzania.
8. Poprawiono wyświetlanie interfejsu kolejki odtwarzania.
9. Dodano niestandardową funkcję sortowania list odtwarzania (edytuj i przesuwaj pozycje).
10. Zoptymalizowano problem polegający na tym, że kolejka odtwarzania nie mogła zostać wyczyszczona w trybie odtwarzania losowego.
11.Większa stabilność odtwarzania Airplay.
12.Dodano funkcjonalność widżetu głównego interfejsu.
13. Dodano ustawienia korektora PEQ i GEQ (efektywne, gdy źródłem sygnału wejściowego jest odtwarzacz wewnętrzny).
14. Dodano funkcję Squeeze Connect (dla LMS).
15. Dodano usługę muzyczną SoundCloud.
16.Dodano usługę muzyczną Calm Radio.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, MariuszZ napisał:

Wersja alfa v1.2.36 dla DMP-A6

1. Dodano funkcję opóźnienia przełączania częstotliwości próbkowania wyjścia SPDIF.
2. Zoptymalizowany Roon Connect dla wyjścia DOP.
3. Zoptymalizowana kompatybilność USB DAC.
4. Zoptymalizowana funkcja opóźnienia przełączania częstotliwości próbkowania wyjścia USB DAC.
5. Rozwiązano problem nieprawidłowej kolejności odtwarzania w kolejce usług muzycznych.
6. Dodano funkcję kolejki hybrydowej (obsługa ścieżki lokalnej, TIDAL, QOBUZ, HRS, DEEZER).
7. Dodano wiele funkcji przełączania trybu wyświetlania dla kolejki odtwarzania.
8. Poprawiono wyświetlanie interfejsu kolejki odtwarzania.
9. Dodano niestandardową funkcję sortowania list odtwarzania (edytuj i przesuwaj pozycje).
10. Zoptymalizowano problem polegający na tym, że kolejka odtwarzania nie mogła zostać wyczyszczona w trybie odtwarzania losowego.
11.Większa stabilność odtwarzania Airplay.
12.Dodano funkcjonalność widżetu głównego interfejsu.
13. Dodano ustawienia korektora PEQ i GEQ (efektywne, gdy źródłem sygnału wejściowego jest odtwarzacz wewnętrzny).
14. Dodano funkcję Squeeze Connect (dla LMS).
15. Dodano usługę muzyczną SoundCloud.
16.Dodano usługę muzyczną Calm Radio.

A co z Disney + i Netflixem ? Słychać coś w tej sprawie ? :) 

Dnia 11.12.2023 o 23:23, frommert napisał:

U mnie zdecydowanie xlr - neotech neo-3001 na neutrikach

No to mamy ten sam kabelek. Ja na KaCsa . Może zatem to te wtyki , czy nie ta cyna , bo lutowałem starą z ołowiem ? :) 

Żartuję. Każdy inaczej odbiera dźwięk i fajnie , że Ci podpasowało.

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, MariuszZ napisał:

Wersja alfa v1.2.36 dla DMP-A6

1. Dodano funkcję opóźnienia przełączania częstotliwości próbkowania wyjścia SPDIF.
2. Zoptymalizowany Roon Connect dla wyjścia DOP.
3. Zoptymalizowana kompatybilność USB DAC.
4. Zoptymalizowana funkcja opóźnienia przełączania częstotliwości próbkowania wyjścia USB DAC.
5. Rozwiązano problem nieprawidłowej kolejności odtwarzania w kolejce usług muzycznych.
6. Dodano funkcję kolejki hybrydowej (obsługa ścieżki lokalnej, TIDAL, QOBUZ, HRS, DEEZER).
7. Dodano wiele funkcji przełączania trybu wyświetlania dla kolejki odtwarzania.
8. Poprawiono wyświetlanie interfejsu kolejki odtwarzania.
9. Dodano niestandardową funkcję sortowania list odtwarzania (edytuj i przesuwaj pozycje).
10. Zoptymalizowano problem polegający na tym, że kolejka odtwarzania nie mogła zostać wyczyszczona w trybie odtwarzania losowego.
11.Większa stabilność odtwarzania Airplay.
12.Dodano funkcjonalność widżetu głównego interfejsu.
13. Dodano ustawienia korektora PEQ i GEQ (efektywne, gdy źródłem sygnału wejściowego jest odtwarzacz wewnętrzny).
14. Dodano funkcję Squeeze Connect (dla LMS).
15. Dodano usługę muzyczną SoundCloud.
16.Dodano usługę muzyczną Calm Radio.

Widze, ze Eversolo WiiMy goni - opoznienie na wyjsciu spdif, lms, peq/geq :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, MariuszZ napisał:

Myślę, że gdyby TVPinfo wgrali to streamer pobil by rekord sprzedażyw PL.

Teraz na to wpadłeś ? Kurna jeszcze dwa tygodnie temu Czarnek mógłby dorzucać A6 do laptopów w szkołach i wiesz jaką kasę byśmy zarobili na dystrybucji ? Ech ... :) 

5 minut temu, ProjectPi napisał:

Widze, ze Eversolo WiiMy goni

Wiim jest po za zasięgiem :) 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, ProjectPi napisał:

Widze, ze Eversolo WiiMy goni

To chyba dobrze jak jest ruch w interesie i zdrowa konkurencja. Gdyby WiiM miał XLRy, wyświtlacz to kto wie czy nie skusiłbym się bo faktycznie funkcjonalność poza tymi dwoma aspektami jest znakomita. Poza tym nie wiem czemu ale przetworniki na AKM lepiej mi podchodzą tzn. ten AKM4493SEQ vs ES 9038Q2M z Evera. Mam Toppinga E30II i wolę słuchać muzyki via Velvet. Oczywiście to tylko wrażenia ;) 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, MariuszZ napisał:

To chyba dobrze jak jest ruch w interesie i zdrowa konkurencja. Gdyby WiiM miał XLRy, wyświtlacz to kto wie czy nie skusiłbym się bo faktycznie funkcjonalność poza tymi dwoma aspektami jest znakomita. Poza tym nie wiem czemu ale przetworniki na AKM lepiej mi podchodzą tzn. ten AKM4493SEQ vs ES 9038Q2M z Evera. Mam Toppinga E30II i wolę słuchać muzyki via Velvet. Oczywiście to tylko wrażenia ;) 

Takie rzeczy moze w nadchodzacym Ultra. Nazewnictwo paranoja swoja droga.

Topping tez sie ogarnia i oglosil PEQ w jakims nadchodzacym DACu. Jak widac sie da, jak sie chce.

Przed chwilą, Tux napisał:

Słuchawki bluetooth działają z WiiM'em? 

Generalnie tak, ale to nie jest watek o WiiMach.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...