Skocz do zawartości

Denon pma-900hne czy Audiolab 6000a play?


shiloh

Recommended Posts

Cześć, planuje zmianę mojego obecnego wzmacniacza Denon pma-800ne na jedno zintegrowane urządzenie. Muzyki słucham głównie z płyt winylowych (posiadam gramofon Audio Technica AT-LPW40WN) oraz z serwisów streamingowych. Kolumny które posiadam to Dali Ikon 6. W chwili obecnej rozważam dwa urządzenia - albo Denona 900hne albo Audiolaba 6000a play (ale to moja absolutna granica wydatku). Czy ktoś z większym doświadczeniem może mi podpowiedzieć co wybrać? Może zaproponujecie jeszcze jakaś alternatywę?

Z góry dzięki za pomoc. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o streamingi, to warto też zainteresować się Octavio Ampem. Ocieplone brzmienie, dużo mocy (więcej niż się wydaje), dobra aplikacja no i jest nieduży. 

Z jaśniejszych opcji warto też zobaczyć Cambridge Audio AXR100 + WiiM Pro. Dokładniejsze, techniczne granie, ale rozdzielasz to na dwa urządzenia. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.04.2023 o 12:37, shiloh napisał:

Cześć, planuje zmianę mojego obecnego wzmacniacza Denon pma-800ne na jedno zintegrowane urządzenie. Muzyki słucham głównie z płyt winylowych (posiadam gramofon Audio Technica AT-LPW40WN) oraz z serwisów streamingowych. Kolumny które posiadam to Dali Ikon 6. W chwili obecnej rozważam dwa urządzenia - albo Denona 900hne albo Audiolaba 6000a play (ale to moja absolutna granica wydatku). Czy ktoś z większym doświadczeniem może mi podpowiedzieć co wybrać? Może zaproponujecie jeszcze jakaś alternatywę?

Z góry dzięki za pomoc. 

6000a Play nie nadaje się do funkcji sieciowych bo one w nim nie działają więc jego sobie odpuść. Co jakiś czas bywa na iBOOD w granicach 3000.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6000 Play nie nadaje się do funkcji sieciowych. Niesyety ale to trzeba powtarzać. To archaiczny system. O wielu wadach.

A wymiana 800tki na 900 tke dla

Dnia 16.04.2023 o 17:32, shiloh napisał:

aby poprawić jakość dźwięku i przy okazji ułatwić obsługę streamingu. 

No to nie poprawisz.

Denon do Dali to nie najlepszy pomysł.

Do ikonów to nie wiem czy wybierał bym AXR 100. Ale warto by bylo sprawdzić bo to najlepszy obecnie amplituner na rynku w niższych cenach. Albo Magnat MR 780 z Wiim mini.

Piotrek

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...