Skocz do zawartości

Elac Carina czy Vela - monitory czy podłogówki - dylematy 50-latka


tomasz1w

Recommended Posts

8 godzin temu, tomasz1w napisał:

 

6000 zza Odry, z przesyłką . Białe, na czarnych kurz widać😉 poza tym żona... Choć czarne można kupić taniej, za ok 5200 z dostawą.

Solano za 8K to i tak za grubo moim zdaniem. Nowe Vela 407 można znaleźć za ok. 9,5K a to już inna liga.

Tomaszu, przelew jeszcze nie wykonany😁 

czekaj, czekaj...

9.5 tys za nowe 407?.. gdzie taka cena?

https://www.tophifi.pl/glosniki/glosniki-podlogowe/elac-vela-fs407-2-czarny-polysk.html?gad_source=1&gclid=CjwKCAjwhIS0BhBqEiwADAUhc1pnbfcwwL8kElMALBYvfhhlUrQuMUpUMtQ6BNw2WvcMbqDiSAgHpBoC7psQAvD_BwE

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przelew poszedł, także Cariny FS247.4 powinny dotrzeć do końca tygodnia. Miałem monitory, także zobaczymy co pokażą podłogówki, z nowym nabytkiem, czyli Rotelem A14mkII. Mam jeszcze Powernode'a ale do weekendu pewnie zmieni właściciela. Tak czy siak, postaram się wrzucić jakieś fotki i opis w weekend. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przez budżet idziesz bardzo małymi kroczkami do przodu i jeszcze WAŻ nie pomaga, to pewnie niedługo znów będziesz próbował coś zmieniać.

Ja osobiście wolę wydać naraz więcej , ale lubię by postęp był bardzo duży, i nie musiał nic zmieniać w dłuższym okresie..No i żonka mi nie marudzi, że kolor jej nie pasuje.

Grunt abyś był zadowolony.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Tomasz Kluczynski napisał:

Przez budżet idziesz bardzo małymi kroczkami do przodu i jeszcze WAŻ nie pomaga, to pewnie niedługo znów będziesz próbował coś zmieniać.

Czy ja wiem? Może to bardziej chęć spróbowania różnych zabawek. Za rozsądne pieniądze, jakkolwiek dla każdego znaczy to co innego. A żona nie jest taka zła, ma tylko swoje narowy, jak to żona😉 Może jednak podłogowe Cariny z Rotelem A14 zagrzeją miejsce na dłużej. 

Edytowano przez tomasz1w
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...