Skocz do zawartości

Naim nait 50


kaczadupa

Recommended Posts

Do ściany jak zaleca producent. Żadnych listw, jak wiesz nie uznaję kabli, listw itd.

Bronię się przed NAITem jak mogę ale on broni się jeszcze lepiej. Mówię sobie, mam cię , brakuje ci trochę werwy i powera ale włączyłem teraz album Nirvany i jest je...niutki tak naturalny, że aż przekonujący. No nic, potrzeba czasu bo każdy miesiąc miodowy jest wspaniały. Coś znajdę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, kaczadupa napisał:

, jakieś swoje wymyślne DINy

To nie są jakieś swoje DINy.

Tylko po co Tobie kabel DIN,  który służy do połączenia wej/wyj w Naimie . Masz jakieś źródło Naima, żekabel DIN>DIN był potrzebny?

Czy jakąś przejściówką wpinasz się w źródło AK, czy inna konsolę? 

1 godzinę temu, kaczadupa napisał:

Do ściany jak zaleca producent

Producent też zaleca oddzielną linię zasilającą patrz pkt 6.3.

Proszę nawet taki Naim, a większość antykablarzy ignoruje i prześmiewczo nazywa to audiovoodoo.

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, DiBatonio napisał:

Tylko po co Tobie kabel DIN,  który służy do połączenia wej/wyj w Naimie . Masz jakieś źródło Naima, żekabel DIN>DIN był potrzebny?

Naim zachował gniazda DIN z NAITa 1. Nie masz wejścia RCA. Dopiero w najnowszej serii NC  przeanalizował, że udostępnienie RCA mu się opłaci. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, kaczadupa napisał:

Naim zachował gniazda DIN z NAITa 1. Nie masz wejścia RCA. Dopiero w najnowszej serii NC  przeanalizował, że udostępnienie RCA mu się opłaci. 

Adam, nie tłumacz mi rzeczy oczywistych u Naima.

W wielu wzmacniaczach obok DIN ma RCA, niskie serie 5si wyższe również, all in on też.

Ja pytałem po co Tobie taki kabel DIN>DIN, masz źródło Naima , czy tak jak pisałem wyżej przez przejściówkę się wpinasz?

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli zmierzasz do prowadzenia masy w systemach Naima, to każdy kto miał Naima doskonale o tym wie, jest to dokładnie opisane w instrukcji obsługi. Warto mieć to na uwadze, jeżeli chcemy optymalnie wykorzystać jakość naszego systemu. Jak dobrze widziałem to nawet w tym wątku wrzuciłeś o tym wzmiankę od producenta. Do tego zmierzasz ? Pewnie tak.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.08.2023 o 18:32, kaczadupa napisał:

Jeżeli zmierzasz do prowadzenia masy w systemach Naima, to każdy kto miał Naima doskonale o tym wie, jest to dokładnie opisane w instrukcji obsługi. Warto mieć to na uwadze, jeżeli chcemy optymalnie wykorzystać jakość naszego systemu. Jak dobrze widziałem to nawet w tym wątku wrzuciłeś o tym wzmiankę od producenta. Do tego zmierzasz ? Pewnie tak.

Nie.

Zmierzam do prostej odpowiedzi co wpinasz do Naita 50 po kablu DIN >DIN,  prościej się nie da zapytać.

Odpowiedź też jest prosta, wystarczy napisać co jest źródłem i czy przez przejściówkę, jeśli to nie źródła Naima.

Proste pytanie, prosta odpowiedź.

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Otóż to. Obcięłam mnóstwo postów (być może część przeniosę gdzie indziej), ponieważ zabrnęliście daleko poza temat. 
Oceniam tylko i wyłącznie sytuację (nie wiem, kto w jakim wątku komu dosala i w jakim stopniu, czytam bieżący), jaką stworzyliście wspólnymi siłami, w zasadzie rozumiem obie strony, niemniej jakieś rozwiązanie należałoby znaleźć.

Można przyjąć, że Adam nie chce podać źródła (bez względu na przeszłość, swoje doświadczenia, kontekst, temat rozmowy, nastrój w danej chwili, wagę tej zmiennej itd.) i pójść dalej, albo przyjąć i do końca internetu dyskutować, nic nie osiągając, gdyż Adam i tak źródła nie poda 🤷‍♀️ Inna sprawa, że debatowanie o nieobecnych jakieś takie niekoniecznie sympatyczne, co? 

Nie zamykam tego wątku, bo może mimo wszystko jeszcze ktoś coś ciekawego napisze, i życzę wszystkim miłego dnia. Myślę, że warto nieco się zdystansować do siebie, własnych opinii, świata i generalnie czasem policzyć do 10 😎

Papa, 
Ola

PS. @MMarek, a Tobie dużo zdrowia i żeby jutro nogi Cię gdzieś poniosły :) Miłego słuchania :) 
PS.2. Gdybyście chcieli kontynuować pewne wątki, zapraszam:

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...