Skocz do zawartości

Yamaha R-N600 | Prezentacja nowego modelu


Q21

Recommended Posts

Amplituner sieciowy Yamaha R-N600A zapewnia pełną przyjemność ze słuchania wyjątkowo szerokiej gamy treści muzycznych, w tym ulubionych serwisów streamingowych, źródeł dźwięku o wysokiej rozdzielczości, a nawet płyt winylowych – a wszystko to z dźwiękiem Hi-Fi. Wysokiej jakości reprodukcja dźwięku i konstrukcja odziedziczona po długim doświadczeniu technologicznym firmy Yamaha w dziedzinie Hi-Fi. Amplituner ten zapewnia wyrafinowany dźwięk i wygląd, zapewniając całkowite wrażenia słuchowe, które przewyższają inne.

Główne Cechy:

  • Autentyczna jakość HiFi z mechaniczną strukturą Top-ART i trybem Pure Direct
  • Przetwornik cyfrowo-analogowy ESS SABRE ES9010K2M Ultra DAC zapewniający doskonały stosunek sygnał/szum
  • MusicCast umożliwia strumieniowanie z ulubionych serwisów muzycznych
  • Złącze USB na panelu przednim i możliwości sieciowe umożliwiają wysokiej jakości odtwarzanie natywne DSD 11.2 MHz i 384 kHz
  • Wyjście do podłączenia zewnętrznego subwoofera
  • Specjalne gniazda wejściowe phono pozwalają cieszyć się kolekcją płyt winylowych
  • Terminal optyczny do odtwarzania dźwięku z telewizora w jakości HiFi

Amplituner dostępny będzie w kolorze czarnym i srebrnym. Więcej szczegółów, cena oraz rozpoczęcie przedsprzedaży już niebawem.

Szczegóły techniczne urządzenia dostępne są pod linkiem.

Salon audio-video Q21
Pabianice, Reymonta 12
Tel. (42) 213 01 66
www.Q21.pl

yamaha_rn600.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, S4Home napisał:

CXA61 też ma podobną specyfikację (60W RMS into 8 Ohms, 90W RMS into 4 Ohms) i mocy mu nie brakuje. Powiedziałbym nawet, że trzymając się sztywno specyfikacji, CXA61 jest potężniejszy od bardzo wielu wzmaków, które niby mocy mają więcej.

Ale tu macie na odwrót,  większa moc przy 8 ohmah a mniejsza przy 4 ohmah ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, S4Home napisał:

CXA61 też ma podobną specyfikację (60W RMS into 8 Ohms, 90W RMS into 4 Ohms) i mocy mu nie brakuje. Powiedziałbym nawet, że trzymając się sztywno specyfikacji, CXA61 jest potężniejszy od bardzo wielu wzmaków, które niby mocy mają więcej.

Staszek ,ale tu jest na odwrót. Stąd jest "problem"

Jak mówie rozmawiamy już o tym w innym temacie. Nie potrzebnie duplikujemy

12 godzin temu, Top Hi-Fi & Video Design napisał:

Cześć,

Nie mieliśmy jeszcze tego urządzenia w rękach, czekamy. Podzielimy się z Wami informacjami jak urządzenie będzie przez nas porównane, na przykład z modelem RN800 i RN1000.

Póki co mamy broszurkę, którą wrzucili koledzy z Q21 :)

 

Nie dali Wam żadnych fotek urządzenia w środku?

11 godzin temu, Miras23 napisał:

Ciekawe jaka różnica będzie pomiędzy nowym RN600 a poprzednim RN602

W ogóle ciekawa sytuacja z numenklaturą, sam jestem ciekaw. Napiszcie coś potem.

Duża szansa że będzie regres w jakości a progres w cenie.

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Piotr Sonido napisał:

Staszek ,ale tu jest na odwrót. Stąd jest "problem"

Jak mówie rozmawiamy już o tym w innym temacie. Nie potrzebnie duplikujemy

Nie dali Wam żadnych fotek urządzenia w środku?

Duża szansa że będzie regres w jakości a progres w cenie.

 

czemu?

RN602 sprzedawali po 4 tysiące, jeśli RN600 będzie za tyle samo a może być (patrząc, że wyższy RN800 kosztuje 5000) to nie ma tu żadnego progresu w cenie.

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, terracan1929 napisał:

@Chmarski Jak jest wg manuala, to my już od kilku dni wiemy (dokładnie od tygodnia).

Nie wiemy tylko czy to błąd "drukarski" czy może jakaś "nowość" od Yamahy.

 

Dokładnie. Nie potrzebnie ten temat został zduplikowany :/

Ehhh

8 godzin temu, Miras23 napisał:

czemu?

RN602 sprzedawali po 4 tysiące, jeśli RN600 będzie za tyle samo a może być (patrząc, że wyższy RN800 kosztuje 5000) to nie ma tu żadnego progresu w cenie.

 

Bardzo słusznie zauważone.  Sprzedawali.

Ale to był amplituner który na Polskim rynku przed wariactwami kosztował 2500 zł. I dodajmy. Na zachodzie do samego końca jego  cena w przeliczeniu na złotówki oscylowała w granicach 2500-3000 zł.

Model RN803 był za 3500-4000 zł a w Polsce 6000 zł.

Więc sprzedawali owszem ale on absolutnie nie jest tyle wart.

Tutaj martwiące jest to że :

Output power idzie w inna stronę niż Dynamic power

I Maximum effective także jest w dół.

Jeśli, zaznaczam, jeśli to jest prawda to będzie to mega regres. Niestety Yamaha idzie w ta stronę. Produkty z środkowego i dolnego pułapu cenowego idą w mega ekonomizm, ciecia budżetowe i wysokie ceny. Natomiast produkty które są już fajne zaczynają wchodzić w pułap cenowy urządzeń znacznie ciekawszych firm.

Nie wiem czy to jest dobra droga dla Yamahy ale czas pokaże.

 

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Piotr Sonido napisał:

Ale to był amplituner który na Polskim rynku przed wariactwami kosztował 2500 zł. I dodajmy. Na zachodzie do samego końca jego  cena w przeliczeniu na złotówki oscylowała w granicach 2500-3000 zł.

Model RN803 był za 3500-4000 zł a w Polsce 6000 zł.

No ja swoją 602-kę kupowałem w Neonecie za 2100 zł. Był to rok 2019. A 803-ka kosztowała wówczas 3300 zł. Takie to były czasy.

 Chwilę później ostrzyłem sobie zęby na AS 1100 - kosztowała 6500 zł. Zanim się zdecydowałem zostały wysprzedane i musiałem poczekać na następcę. Doczekałem sie AS 1200 w cenach - 9 500 zł, a teraz kosztuje 12 400 zł ......

Ale tak zadziało się wszędzie,  w niemal wszystkich dziedzinach. O samochodach to nawet szkoda strzępić ryja. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Absolutnie się zgadzam. Tylko samochody w miare , mówie w miare kosztują tyle samo na zachodzie a Yamaha nie.

AS1200

https://www.tophifi.pl/stereo/wzmacniacze-zintegrowane/yamaha-a-s1200-czarny.html?gclid=Cj0KCQjwmICoBhDxARIsABXkXlJsjKup8Gm8u-F17LRsEfqIamM8aTJtAzEDF4UZh65hq2yeMiMkaM4aAnIUEALw_wcB

12400 zł

https://www.idealo.de/preisvergleich/OffersOfProduct/200438232_-a-s1200-yamaha.html

8700 zł

I to nie oferta. Nie promocja. Tylko standardowa cena. No LITOŚCI

Jak jest promocja do cena może spaść do 7K

 

 

Jak lubię Yamahe i zawsze ją broniłem tu na forum i nadal jako Markę i jej produkty lubię tak obecnie na Polskim rynku nie wróżę jej po prostu przyszłości.

Nie przy obecnym dystrybutorze.

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...