Skocz do zawartości

Cambridge Acoustics - Grand Master Evolution

Fatum

Recommended Posts

Witam wszystkich,

Jestem posiadaczem zestawu kolumn Cambridge Acoustics - Grand Master Evolution / Firebird o ktorych niestety nie ma wogole zadnych informacji. Zakupione z lombardu, sprzedajacy nie mial za wiele do powiedzenia, pokazal mi tylko nieistniejaca juz stara strone internetowa. Oczywiscie kolumny maja oznakowanie itd. natomiast ciekawi mnie geneza tych kolumn, jakakolwiek informacja bedzie dla mnie mile widziana. Pozdrawiam

20230913_202551.jpg

20230913_202652.jpg

• 1 month later...
Dnia 24.10.2023 o 10:38, Fatum napisał:

Witam wszystkich,

Jestem posiadaczem zestawu kolumn Cambridge Acoustics - Grand Master Evolution / Firebird o ktorych niestety nie ma wogole zadnych informacji. Zakupione z lombardu, sprzedajacy nie mial za wiele do powiedzenia, pokazal mi tylko nieistniejaca juz stara strone internetowa. Oczywiscie kolumny maja oznakowanie itd. natomiast ciekawi mnie geneza tych kolumn, jakakolwiek informacja bedzie dla mnie mile widziana. Pozdrawiam

20230913_202551.jpg

20230913_202652.jpg

Prosimy o kontakt z producentem cambridge-acoustics@o2.pl lu te. 515 450 040 na terenie Polski

Dnia 30.11.2023 o 20:16, K8v8M napisał:

a można wiedzieć jaki był koszt zakupu i jak oceniasz ich dźwięk?

Graja na prawde dobrze, dla porownania Buchardt s400 to totalna katastrofa przy nich. Fajnie, ze mam do dyspozycji glosnik szerokopasmowy na przelacznik, ktory znajduje sie z tylu, w zaleznosci od rodzaju muzyki go uzywam lub nie. Bardzo dokladne, szybkie, slychac kazdy detal, bas w sam raz. Cena £1200

• 3 months later...

Byłem kiedyś posiadaczem Grandow.Wytwarzal  i chyba nadal wytwarza je gość z Wrocławia. Kiedyś z nim rozmawiałem .Ma niezły bajer i uważa że to  prawdopodobnie najlepsze głośniki na swiecie.Jak dla mnie grały przeciętnie.Niczym mnie nie zachwyciły  poza oryginalnym wyglądem i  absolutnie nie podzielam entuzjazmu że są to prawdopodobnie najlepsze głośniki na świecie.