Skocz do zawartości

Kolumny z mocnym basem


Recommended Posts

2 godziny temu, Piotr Sonido napisał:

Rozumiem. Słuchałes ich przed modyfikacją czy od razu tam pojechały? Co się w Twoim mniemaniu zmieniło?

 

Mialem je dlugo zanim zdecydowałem sie na modyfikacje.Wkurzaly mnie glownie slabsze nagranie metal rock.Gralo to chudo ostro i jazgotliwie.Dzwieki ze srednicy jak zza koca.

Teraz jest mega poprawa zupelnie inne kolumny.Wysokie tony wybrzmiewaja a nie sycza i cykaja czasmi to nawet ich brakuje.Srednica jest na miejscu nic nie brakuje.Helicony przy bezposrednim porownaniu pokazaly oczywiscie wyzszosc wysokich(wiecej szczegolow, smaczkow, bardziej rozdzielcze) ale pojawila znow sie chudosc dzwieku przesuniecie w gore.Klipsch gra cieplo teraz,masywnym dzwiekiem.Bas przy cichym odsluchu fajnie mruczy i go czuc.Ale chce cos lepszego jesli chodzi o srednice i gore(wiecej jakosci, dzwiekow) ale zeby dalej bylo masywnie i cieplo.

Do sprawdzenia mam ;

Diamond 30mk2,dynaudio emti 50,polk r700 jesli nic nie podejdzie bede szukal dalej 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, ufo27 napisał:

Wkurzaly mnie glownie slabsze nagranie metal rock.Gralo to chudo ostro i jazgotliwie.Dzwieki ze srednicy jak zza koca.

Aaaaaa Klipsch :)

Z drugiej strony to czemu je wybrałeś w takim razie?

Kto robił modyfikację?

21 godzin temu, ufo27 napisał:

Do sprawdzenia mam ;

Diamond 30mk2,dynaudio emti 50,polk r700 jesli nic nie podejdzie bede szukal dalej 

Myślę że na start do sprawdzenia. Z czasem lista się poszerzy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybralem bo szukalem rowniez kolumn do kina domowego tam sprawadzaja sie bardzo dobrze mialem wtedy pelne 5.1 na rp.

Bas w nich mi sie podobal byl piekielnie szybki perkusja podwojna stopa napieprza jak z karabinu.Nawet baaaardzo glosno nic sie nie gubi bas fajnie nisko schodzi.Dlatego oddalem je do Wilk Audio to jeszcze z poczatku jego dzialalnosci bo potem roznie czytalem o nich ze komus cos tam nawet spieprzyli.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Piotr Sonido napisał:

No firma spotyka olbrzymia krytykę ostatnio.

Także teraz ja bym tam kolumn nie oddał.

Dobrze że u Ciebie  siadło.

ok,

Moze z początku sie starali teraz to juz nie wiem.U mnie dzwiekowo i wykonanie super (zagladalem do środka po modyfikacji).Ale na dzien dzisiejszy wolalbym kolumny od poczatku grajace pode mnie i nie modyfikowane.Akurat mi siadlo ale co jesli modyfikacja nie pyknie wydamy kase a nie podejdzie dzwiekowo roznie to bywa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...