Skocz do zawartości

WiiM Ultra | Wszytko co wiemy o urządzeniu


Q21

Recommended Posts

24 minuty temu, Sławomir Unknown napisał:

Już za mną pierwsze odsłuchy Eversolo dac Z8 i jest lepiej niż CA Magic 200  miedzy innymi bas mocniejszy i lepiej kontrolowany ,doszło jeszcze więcej detali etc.

Dac ten łączy techniczne granie z ciepłym analogowym . Do rocka,metalu ,elektoniki jak znalazł. Nie jest tak ciepły jak AKM Velvet ale nie tak suchy jak CA Dac Magic 200.

Jak to chińczyki zrobili  ze w takiej cenie sie zmieścili a słychać ze to juz jest z wysokiej półki dac

Teraz tylko Wiim Ultra i koniec zabawy na przynajmniej 2 lata z audio😊

Jak juz zaówisz Wiim Ultra, niech Ci ktoś zrobi ślepy test, i zobaczysz czy widzisz różnicę między DAC w Ultra vs Eversolo. Powątpiewam w to. Sam mam DX7 Pro od Toppinga, który gra świetnie, ale i tak go apewne sprzedam. Jeżeli natomiast potrzebujesz podpiąć PC pod Wiima, to sobie po prostu kup SMSL po100 pro

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, Sławomir Unknown napisał:

Jak to chińczyki zrobili  ze w takiej cenie sie zmieścili a słychać ze to juz jest z wysokiej półki dac

Czasem im wyjdzie :) DAC-Z8 to faktycznie bardzo fajny sprzęt, zwłaszcza pod IEMy. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Sławomir Unknown napisał:

Już za mną pierwsze odsłuchy Eversolo dac Z8 i jest lepiej niż CA Magic 200  miedzy innymi bas mocniejszy i lepiej kontrolowany ,doszło jeszcze więcej detali etc.

Dac ten łączy techniczne granie z ciepłym analogowym . Do rocka,metalu ,elektoniki jak znalazł. Nie jest tak ciepły jak AKM Velvet ale nie tak suchy jak CA Dac Magic 200.

Jak to chińczyki zrobili  ze w takiej cenie sie zmieścili a słychać ze to juz jest z wysokiej półki dac

Teraz tylko Wiim Ultra i koniec zabawy na przynajmniej 2 lata z audio😊

Wyceniają swoje produkty w dobry sposób. Po prostu.

Z tym że Wiim Ultra to liczysz rozumiem na wyjscie z niego USB? Bo przeciez nie analogiem :D

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Dnia 12.07.2024 o 00:56, ProjectPi napisał:

Jeśli się nie myle, Ultra trafiła oficjalnie do pierwszych kupujących, więc jeśli ktoś ma np. jakieś pytania - zapraszam.

Cześć ja mam pytanie, teraz wypuszczam sygnał z Wiim Pro+ po coax do Arcama SA20, który ma taki sam dac, jak Wiim Ultra. Czy ultra sprawdzi się lepiej jako transport niż pro+ i czy przy mojej konfiguracji warto robić upgrade do wiim ultra?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, barchetta1 napisał:

Cześć ja mam pytanie, teraz wypuszczam sygnał z Wiim Pro+ po coax do Arcama SA20, który ma taki sam dac, jak Wiim Ultra. Czy ultra sprawdzi się lepiej jako transport niż pro+ i czy przy mojej konfiguracji warto robić upgrade do wiim ultra?

To że te daci są na tych samych kościach(osobiście nie sprawdzałem) nie znaczy , że to są takie same dacki. To zależy od ich  implementacji, może się okazać że grają zupełnie inaczej, ale jest i możliwość że grają podobnie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...