Skocz do zawartości

Focal, Pylon czy jednak coś innego?


Lumberjax

Recommended Posts

2 godziny temu, Lumberjax napisał:

Wolalbym cos neutralnego, co nie zmieni zbytnio dzwiek podpietego wzmacniacza, czy istnieja takie streamery ktore maja neutralnego DACa? 

Neutralnie brzmi Cambridge CXN100, bardzo naturalnie i przyjemnie, ale już z wyższej półki, zagrają Lumin D3 i Audiolab 9000N :) Podobnie DMP-A8, choć tu już wchodzi w grę lekkie ocieplenie. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wzmacniacz juz zalatwiony, AVM Competition 1997r, u wujka przepieknie gral, pamietam.

wolalbym jednak streamer i DAC oddzielic, czysto pod wzgledem, ze taki wiim pro ponoc ma bardzo czystego streama, a z DACiem mozna sie wtedy pobawic na tyle, zeby nie „psul” dzwieku wzmacniacza.

Czytalem sporo o Arcam rDac, aczkolwiek cos tez czytalem ze ma jakis dziwny clipping na optycznym wejsciu? To by mir przeszkadzalo streamujac Tidala.

Jesli mi AVM nie siadzie, to mocno celuje w Roksana Caspiana, on mnie powalil na nogi z Trianglami, aczkolwiek mial tez Lumin D3 podpietego, to jest zdecydowanie poza moim zasiegiem, w dodatku nie mialbym mozliwosci podpiac TV pod streamera/daca.

Bije sie z myslami co dalej robic w kwestii Streamera i DACa, bardzo lubie starsze wzmaki, mam w rodzinie sporo roznych z lat 80-00, zintegrowane nowe juz ze streamerami nie wchodza w gre, totalnie nie czuje ich klimatu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu możesz kupić fajnego daca w cenie dużo niższej niż w Polsce, gdzie nawet w promocji chcą za niego ponad 2000zł.

Tu wychodzi około 1350zł,czekasz około tygodnia, sklep pewny.

Do niego kupisz któregoś wimma lub inny z tych transportów i poniżej 2500zł nawet z kablami masz dobrze grający komplet.

https://hifigo.com/products/topping-e70-velvet?variant=44374819766511

trzeba tylko wybrać kolor i rodzaj wtyczki EU wtedy kosztuje 315 euro.

Edytowano przez Tomasz Kluczynski
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 9.09.2024 o 18:59, rajdek napisał:

Czyli można wypuścić na rynek słaby produkt w nieprzyzwoitej cenie, ale nie będzie problemu zestawić ze znacznie lepiej brzmiącymi piecami. Tak wygląda ten audiofilizm ?

Oj, można, można... 😄

Bardzo często można 😄

Audiofilemony wszystko kupią, tylko musisz do tego dorobić pseudonaukę i trochę legendy 😄

Dnia 10.09.2024 o 08:54, rajdek napisał:

Też mam takie wrażenie.

M2si gra niemal identyczne jak M3si, ale żaden audiofil nie powie że "gra", bo jak może z cenie 3k. Trzeba wrzucić do wora budżetowych bubli.

Musical Fidelity jest taki sobie technicznie, ale jest wiele innych sprzętów w podobnej cenie, które grają dobrze.

Właściwie to te tańsze graty grają bardziej naturalnie od tych droższych. Te droższe to już radosne kreacje pod konkretne gusta. A te naprawdę drogie to już bardziej dzieła sztuki do wystawiania w salonie niż sprzęt audio 😄

Dnia 10.09.2024 o 09:42, rajdek napisał:

Zabawne jest też że niektórzy odrzucają wzmacniacz przed odsłuchem bo wygląda skromnie w środku. Ja tam nie zbieram części wzmacniaczy, chodź lubię sobie zaglądnąć jak wygląda w środku to nie działa to na moją podświadomość. Cena jest potrzebna tylko do ustalenia górnej granicy, każdy ma inną zasobność.

@zoltjak myślisz takie kabelki to musi być najczystsza audio-kokaina

https://instalaudio.pl/nordost-supreme-reference-odin-2-speaker-cable-2x3-0m-przewod-glosnikowy.html

Wygląda skromnie czyli czysto i schludnie jak np. Bladelius czy Densen? Czy po prostu tam nic nie ma sensownego w środku? 😀

Przyznaję, że nie lubię takiego śmietnika jak w Hegel, więc może lepiej, że będzie w środku pusto 😄

Dnia 10.09.2024 o 16:01, Lumberjax napisał:

Bardzo dobra cena, Aria czy Quartety?

 

Czekam z niecierpliwością na odsłuch porównawczy Aria 926 oraz Genese Quartet, obawiam się że w bezpośrednim porównaniu Quartety zniszczą Arie, ale zbaczymy co wyjdzie.

Dziękuję też wszystkim za sugestje odnośnie wzmaków, to w drugiej kolejności bedzie moim problemem, na razie chce zalatwic kolumny i sie dopiero potem meczyc kolejnym zakupem!

Mysle jeszcze czy warto odsluchac sporo tansze Triangle Borea 7 albo 8, moze nawet Esprit albo Antale?

Znasz może taką tanią francuską markę - Davis? Coś pomiędzy Focal a Triangle.

Dnia 10.09.2024 o 23:16, Top Hi-Fi & Video Design napisał:

Witaj,

Swego czasu byliśmy dystrybutorem marki AVM. Produkty ciekawe ( w większości ) ale też awaryjne...trochę "na dwoje babka wróżyła"...

dobrze zrobione ale nie co techniczne w dźwięku, niby nowoczesne ale soft, potrafił figle robić :)

 

Arcam też jest awaryjny...

Dnia 11.09.2024 o 09:16, Lumberjax napisał:

Dzięki!

Czy myślisz że styl dzwięku będzie ciekawe w połączeniu z Focalami lub Trianglami ?

Nawet jeśli jest awaryjny, ogólnie był wysłany do serwisu AVM 3 lata temu na dość obszerny serwis, teraz jedynie coś się w nim popsuło, dostaję go za darmo, więc myślę że mogę spróbować, większy budżet na kolumny i streamer zostanie :)

O ile zreperujesz to AVM.

Najlepiej spytaj w warsztacie o wycenę.

Mnie cena 5000 za naprawę zabytkowego Sansui wyrwała z butów 😁

Dnia 11.09.2024 o 14:48, Lumberjax napisał:

Bedzie proba jak sie zdecyduje na kolumny!

Wzmacniacz AVM jest w drodze do mnie i Audio Azyl w Krakowie podejmie sie naprawy, a przynjamniej sprawdzeniu co mu dolega, jak mi nie spasuje rodzaj dzwieku, to zawsze moge sprzedac i czegos innego poszukac.

Dzisiaj wieczorem czeka mnie intensywny odsluch Triangle Genese Quartet, Lyrr oraz Focal Aria 926, mam nadzieje, ze po dzisiejszym dniu padnie decyzja na konkretne kolumny, będę oczywiście dawał znać o rezultacie!

Te ładne Triangle mają minimum impedancji na 3Ω - lepiej szukaj do nich mocnego wzmacniacza 😀

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Lumberjax napisał:

Decyzja padła na Aria 926, przy takiej cenie za kolumny majace rok w stanie perfekcyjnym nie ma co zalowac.

Jesli jutro na odsluchu na miejscu nie beda mialy wad, to mam 1. Etap zakonczony, czyli wybor kolumn.

 

Niestety dopiero za miesiac do mnie trafia, iz mam wyjazd sluzbowy, ale w miedzyczasie musze sie porzadnie zastanowic jakiego Streamera po wzmaka podpiac.

W sumie jest mit tylko potrzebny Tidal/AM/ Spotify, oraz wejscie optyczne zeby TV przez niego puscic.

Wolalbym cos neutralnego, co nie zmieni zbytnio dzwiek podpietego wzmacniacza, czy istnieja takie streamery ktore maja neutralnego DACa? 
 

Myslalem o Wiim pro lub pro plus, przygode szukania DACa idealnego pewnie przeloze na kolejny rok.

 

 

Wybrałeś moje ulubione Focal - gratuluję 😀

Ale nie wygłupiaj się z jakimiś tam Wiim. One zasługują na prawdziwy wzmacniacz. Aria lubią prąd. Dużo prądu i to w klasie AB wzmacniacza. Na D klasie to brzmią tak sobie 🤷

2 godziny temu, Lumberjax napisał:

Wzmacniacz juz zalatwiony, AVM Competition 1997r, u wujka przepieknie gral, pamietam.

wolalbym jednak streamer i DAC oddzielic, czysto pod wzgledem, ze taki wiim pro ponoc ma bardzo czystego streama, a z DACiem mozna sie wtedy pobawic na tyle, zeby nie „psul” dzwieku wzmacniacza.

Czytalem sporo o Arcam rDac, aczkolwiek cos tez czytalem ze ma jakis dziwny clipping na optycznym wejsciu? To by mir przeszkadzalo streamujac Tidala.

Jesli mi AVM nie siadzie, to mocno celuje w Roksana Caspiana, on mnie powalil na nogi z Trianglami, aczkolwiek mial tez Lumin D3 podpietego, to jest zdecydowanie poza moim zasiegiem, w dodatku nie mialbym mozliwosci podpiac TV pod streamera/daca.

Bije sie z myslami co dalej robic w kwestii Streamera i DACa, bardzo lubie starsze wzmaki, mam w rodzinie sporo roznych z lat 80-00, zintegrowane nowe juz ze streamerami nie wchodza w gre, totalnie nie czuje ich klimatu.

Miałem Arcam rDAC i nie było żadnego clippingu na żadnym gnieździe.

Ktoś chyba miał uszkodzony egzemplarz?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, Gargan napisał:

Oj, można, można... 😄

Bardzo często można 😄

Audiofilemony wszystko kupią, tylko musisz do tego dorobić pseudonaukę i trochę legendy 😄

Musical Fidelity jest taki sobie technicznie, ale jest wiele innych sprzętów w podobnej cenie, które grają dobrze.

Właściwie to te tańsze graty grają bardziej naturalnie od tych droższych. Te droższe to już radosne kreacje pod konkretne gusta. A te naprawdę drogie to już bardziej dzieła sztuki do wystawiania w salonie niż sprzęt audio 😄

Wygląda skromnie czyli czysto i schludnie jak np. Bladelius czy Densen? Czy po prostu tam nic nie ma sensownego w środku? 😀

Przyznaję, że nie lubię takiego śmietnika jak w Hegel, więc może lepiej, że będzie w środku pusto 😄

Znasz może taką tanią francuską markę - Davis? Coś pomiędzy Focal a Triangle.

Arcam też jest awaryjny...

O ile zreperujesz to AVM.

Najlepiej spytaj w warsztacie o wycenę.

Mnie cena 5000 za naprawę zabytkowego Sansui wyrwała z butów 😁

Te ładne Triangle mają minimum impedancji na 3Ω - lepiej szukaj do nich mocnego wzmacniacza 😀

Różne rzeczy słyszeliśmy o Arcam ale "za rękę" nie złapaliśmy :)

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, Top Hi-Fi & Video Design napisał:

Różne rzeczy słyszeliśmy o Arcam ale "za rękę" nie złapaliśmy :)

 

Miałem kilka różnych sprzętów Arcam i nie dość czuć epokę przed i po Samsungu to "bezawaryjność" jest ostatnim epitetem jakim mogę rzucić w stronę tej marki.

Mam prośbę - jeśli tym handlujecie to testujcie każdy egzemplarz przed sprzedażą i wgrywajcie najnowszy soft. Tak prosto z pudełka to one potrafią się nawet nie włączyć. Zaoszczędzicie sobie i klientom stresu. Serio 🙂

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, Gargan napisał:

Miałem kilka różnych sprzętów Arcam i nie dość czuć epokę przed i po Samsungu to "bezawaryjność" jest ostatnim epitetem jakim mogę rzucić w stronę tej marki.

Mam prośbę - jeśli tym handlujecie to testujcie każdy egzemplarz przed sprzedażą i wgrywajcie najnowszy soft. Tak prosto z pudełka to one potrafią się nawet nie włączyć. Zaoszczędzicie sobie i klientom stresu. Serio 🙂

Akurat nie handlujemy tą marką, ale są to koledzy którzy się tym zajmują :)

Dla kontrastu mogę napisać, że Yamaha którą dysponujemy jest marką która ma bardzo wysoki poziom bezawaryjności, biorąc pod uwagę ilość sprzedanych urządzeń :)

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, Gargan napisał:

Wybrałeś moje ulubione Focal - gratuluję 😀

Ale nie wygłupiaj się z jakimiś tam Wiim. One zasługują na prawdziwy wzmacniacz. Aria lubią prąd. Dużo prądu i to w klasie AB wzmacniacza. Na D klasie to brzmią tak sobie 🤷

Wlasnie AVM Competition to klasa A, Roksan Caspian tez mi ciagle chodzi po glowie… ale skupie sie na AVM, prawdopodobnie to tylko trans na zasilaczu sie zepsul, zobaczymy jak wycena.

 

to co proponujesz pod Arie? Na NAIM byly mega cieple i wycofane, na CA tez zbyt nudne, na Marantz rowniez, Technics SE-A1 juz byl ciekawszy.

 

masz jakies propozycje? I tez odnosnie streamera/daca pod Arie?

 

 

Edytowano przez Lumberjax
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Top Hi-Fi & Video Design napisał:

Akurat nie handlujemy tą marką, ale są to koledzy którzy się tym zajmują :)

Dla kontrastu mogę napisać, że Yamaha którą dysponujemy jest marką która ma bardzo wysoki poziom bezawaryjności, biorąc pod uwagę ilość sprzedanych urządzeń :)

 

 

Yamaha nie lubię za ich pomysł na brzmienie, które ciężko zabić innymi elementami zestawu. To zawsze ostatecznie gra jak Yamaha 😄

Ps. Mnie Yamaha rozpadła się w rękach po wyjęciu z pudełka. Dosłownie! Gałki z niej poodpadały. A to był drogi model 🤣 

Macie też w ofercie Rotel - chyba najbardziej bezawaryjny sprzęt jaki miałem. Chociaż zakupiony u Was egzemplarz miał z miejsca mikrorysy na wyświetlaczu i przytarte zaciski głośnikowe. Widocznie Chińczyk miał gorszy dzień 🤷 Dziad bezawaryjnie znosi codzienne katowanie od dwóch lat z wielokrotnym "on/off", więc chyba jest dobry. Gdyby zdechł to bym miał pretekst do zmiany, a tak to cóż... Nie ma się do czego przyczepić 🤷 Jak tu być audiofilemonem, bez wiecznych zmian sprzętu? Wredna maszyna... 😕

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Lumberjax napisał:

Wlasnie AVM Competition to klasa A, Roksan Caspian tez mi ciagle chodzi po glowie… ale skupie sie na AVM, prawdopodobnie to tylko trans na zasilaczu sie zepsul, zobaczymy jak wycena.

 

to co proponujesz pod Arie? Na NAIM byly mega cieple i wycofane, na CA tez zbyt nudne, na Marantz rowniez, Technics SE-A1 juz byl ciekawszy.

 

masz jakies propozycje? I tez odnosnie streamera/daca pod Arie?

Transformator to akurat najdroższy i najtrudniejszy w dobraniu zamiennika element wzmacniacza. Tak, że to nie będzie "tylko" trafo, ale "osz w mordę! Trafo!" 😄

Jeśli możesz sobie pozwolić na Naim to i Rotel będzie w zasięgu 😉

3 minuty temu, Lumberjax napisał:

Nawet tu na forum byl watek, ze jak przez optyka leci playlista i sie zmienia jakos w bitach, to optyk ponoc przerywa wysylke sygnalu i slychac klikanie.

Mój tak nie robił 🤷

6 minut temu, Lumberjax napisał:

Wlasnie AVM Competition to klasa A, Roksan Caspian tez mi ciagle chodzi po glowie… ale skupie sie na AVM, prawdopodobnie to tylko trans na zasilaczu sie zepsul, zobaczymy jak wycena.

 

to co proponujesz pod Arie? Na NAIM byly mega cieple i wycofane, na CA tez zbyt nudne, na Marantz rowniez, Technics SE-A1 juz byl ciekawszy.

 

masz jakies propozycje? I tez odnosnie streamera/daca pod Arie?

 

 

Od klasy A trzymaj się z dala przy obecnych cenach prądu elektrycznego 😄

Do tego trzeba mieć klimatyzację w domu i własną elektrownię 😄

10 minut temu, Lumberjax napisał:

Wlasnie AVM Competition to klasa A, Roksan Caspian tez mi ciagle chodzi po glowie… ale skupie sie na AVM, prawdopodobnie to tylko trans na zasilaczu sie zepsul, zobaczymy jak wycena.

 

to co proponujesz pod Arie? Na NAIM byly mega cieple i wycofane, na CA tez zbyt nudne, na Marantz rowniez, Technics SE-A1 juz byl ciekawszy.

 

masz jakies propozycje? I tez odnosnie streamera/daca pod Arie?

 

 

Spójrz na takie coś.

Cena niskiej półki NAIM, ale użyteczność trochę większa i nie ma tych głupawych wtyczek terminali głośnikowych tylko normalne śruby jak w sprzęcie dla ludzi 😀

9-2872-RAS-5000-side.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Gargan napisał:

Transformator to akurat najdroższy i najtrudniejszy w dobraniu zamiennika element wzmacniacza. Tak, że to nie będzie "tylko" trafo, ale "osz w mordę! Trafo!" 😄

Jeśli możesz sobie pozwolić na Naim to i Rotel będzie w zasięgu 😉

Mój tak nie robił 🤷

Od klasy A trzymaj się z dala przy obecnych cenach prądu elektrycznego 😄

Do tego trzeba mieć klimatyzację w domu i własną elektrownię 😄

A odnosnie Rotela masz jakies konkretne propozycje? 
Pomiedzy miec pieniadze na cos, a chciec je wydac na cos jest duza roznica :D

wole nie przeplacac, dlatego ide raczej w sprzet uzywany, chyba za jakas mega okazja sie trafi.

E tam nawet jesli 900Watow bedzie pobieral, to jak srednio 1-2 godziny dziennie slucham to to przeciez nie jakis mega koszt ;)

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Lumberjax napisał:

A odnosnie Rotela masz jakies konkretne propozycje? 
Pomiedzy miec pieniadze na cos, a chciec je wydac na cos jest duza roznica :D

wole nie przeplacac, dlatego ide raczej w sprzet uzywany, chyba za jakas mega okazja sie trafi.

E tam nawet jesli 900Watow bedzie pobieral, to jak srednio 1-2 godziny dziennie slucham to to przeciez nie jakis mega koszt ;)

 

 

Nie no, klasa A mnie wkurzała, bo przez te 2 godziny to temperaturę w pomieszczeniu podnosiła o kilka stopni jak farelka.

Jeszcze miałem toto na lampach. Widać było, jak powietrze faluje nad wzmacniaczem 🤣 Tragedia 🤣

Mam teraz Rotel A14 Mk2 (update do 3.07EU). Nie do zajechania maszyna. Na OLX są tanie jak barszcz. Powinien bujnąć takie Aria bez problemu. Ma wbudowany 32-bitowy DAC i Bluetooth AptX, więc do streamingu wystarczy Ci komputer PC lub telefon. No chyba, że masz iPhone/iPad/iPod to ten Rotel ma specjalne łącze do takich grajków. 

Chociaż ja akurat używam tylko sekcji analogowej tego wzmacniacza - ale mam bardzo dobrą kartę dźwiękową w kompie i niezły odtwarzacz CD, więc sekcją cyfrową Rotel leży odłogiem. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Gargan napisał:

Nie no, klasa A mnie wkurzała, bo przez te 2 godziny to temperaturę w pomieszczeniu podnosiła o kilka stopni jak farelka.

Jeszcze miałem toto na lampach. Widać było, jak powietrze faluje nad wzmacniaczem 🤣 Tragedia 🤣

Mam teraz Rotel A14 Mk2 (update do 3.07EU). Nie do zajechania maszyna. Na OLX są tanie jak barszcz. Powinien bujnąć takie Aria bez problemu. Ma wbudowany 32-bitowy DAC i Bluetooth AptX, więc do streamingu wystarczy Ci komputer PC lub telefon. No chyba, że masz iPhone/iPad/iPod to ten Rotel ma specjalne łącze do takich grajków. 

Chociaż ja akurat używam tylko sekcji analogowej tego wzmacniacza - ale mam bardzo dobrą kartę dźwiękową w kompie i niezły odtwarzacz CD, więc sekcją cyfrową Rotel leży odłogiem. 

I jak one kieruja Arie?

w ciepla strine, a analityczna, srodek wycofany, czy moze gory? 
 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Lumberjax napisał:

*On, czyli Rotel A14 :)

Tylko wiesz jest różnica pomiędzy A14 a A14 Mk2. Mówię cały czas o tym nowszym Mk2 - podobno poprawionym. Jeszcze mu soft zmieniłem.

Nie mam teraz Aria tylko włoskie Opera. Trochę inne granie. Aczkolwiek podobne.

Rotel od siebie daje więcej basu i góry niż poprzednie moje wzmacniacze. Środek nie jest wycofany - ale też nie wypchnięty jak w Marantz czy brytolach. Są regulatory barwy jak coś. Chociaż ja słucham na "tone disabled", żeby było po audiofilemońsku 😁 Barwy raczej na ocieplenie, ale nie ma tego nudnego przeciągania wybrznień, które niektórzy lubią... Bleeee... W Rotel jest uderzenie i koniec. Konkretnie, szybko, treściwie. Przestrzeń rozlewa się na boki i odkleja od kolumn. Czasem też słychać jak dźwięki fruwają góra dół - ale to chyba raczej kwestia kolumn 🤔 Sekcja analogowa zdecydowanie bardziej mi podeszła od cyfrowej - jednak Toslinki brzmi poprawnie. USB moim zdaniem gorzej. Ale może też chodzić o moje preferencje. Mój brat woli słuchać przez USB. Więc ciężko powiedzieć komu co się bardziej spodoba? Rotel udostępnia odpowiedni firmware na stronie, więc możesz sobie zawsze poprawić działanie DAC i całego wzmacniacza. Tylko stery Windows a firmware Rotel to dwie różne rzeczy 😉

W każdym razie od 2 lat szukam zmiany dla tego małego Rotel i jakoś szkoda mi kasy na droższe 🤷 Może za rok wjedzie Moon 250i V2, bo już kiedyś miałem ten model i było fajne granie, ale nie wiem czy nie będzie mi trochę brakowało zadziorności Rotel'a. Moon to taki bardziej dżentelmen. Rotel to cwaniak z miasta 😄 Chcesz disco to jest disco. Chcesz rap to jest rap. Chcesz metal to jest metal. Chcesz Zenka to... wywalił bezpiecznik 🤣

Rotel_A14_II_canada_480x480.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, rajdek napisał:

Możesz coś więcej o nim napisać.

Znaczy miałem Moon 250i Neo ten poprzedni. 250i V2 jeszcze nie miałem. 

Wkurzał mnie przy wyjmowaniu z pudełka, bo jedna strona jest bardzo ciężka, a druga bardzo lekka i raz mi uciekł przez to z ręki. Ale solidny jest. Stuknął o podłogę i nic się nie stało. Po prostu trzeba uważać. 

Granie bardzo uzależnione od tego co podepniesz. Raczej lekko i przestrzenie, przynajmniej u mnie. Dużo szybszy od Marantz PM-15S1, którego miałem wcześniej. Ładne wokale. Miałem wrażenie, że jest moment podczas pogłaszania, kiedy dźwięk wyraźnie robi się gorszy, ale to może być wina moich kolumn. One mają taki punkt krytyczny, kiedy już odechciewa się im grać. Fajne podświetlenie w dwóch kolorach. Nie grzał się prawie wcale. Obecnie używam Rotel i to jest piekarnik. Moon na żywo i w opcji Bi-Color robi wrażenie. Tym bardziej, że te srebrne dodatki i gałka mają taki jakby brokat czy coś. Przynajmniej ten mój tak miał. Poza tym to zwykły i normalnie brzmiący wzmacniacz. A właściwie to nie brzmiący, bo nie narzuca charakteru tak jak Yamaha czy Marantz i nie dopala muzyki jak Rotel. Po prostu wzmacnia co ma wzmocnić.

Miałem mocno przechodzony egzemplarz a i tak potencjometr działał równiótko od samego dołu. Trochę poobijany był ale gniazda całe. Trochę jazgotał silnik potencjometru ale jak mówiłem był już zajechany. Gdyby nie trafo zaczęło śpiewać to pewnie bym go sobie zostawił. Tak to poszedł za grosze 🤷

Ogólnie polecam Moon 250i Neo, tylko nie spodziewaj się sejsmicznego basu jeśli masz malutkie kolumny i odtwarzacz kastrata. Dowalenie basu to tylko Rotel.

Edytowano przez Gargan
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...