Skocz do zawartości

Kolumny podstawkowe do wzmacniacza Musical Fidelity M2si


BATSZAMAN

Recommended Posts

1 godzinę temu, rajdek napisał:

Dobra informacja że była, chleb też był kiedyś za 1,2zł. Obecnie kosztują 6,4k wersja se 8k.

Kosztują czy jest to cena podawana na stronach salonów, które te kolumny sprzedają? 

Kiedyś polowałem na rynku wtórnym na PMC DB1 Gold. W salonach, które je sprzedawały, kolumny te "wystawione" były za 6,5k. Kiedy udało mi się je kupić na olx za 3500, myślałem że dorwałem mega okazję. Jakież było moje rozczarowanie kiedy wyjąłem z kartonu paragon i okazało się, że ich poprzedni właściciel kupił je w sklepie nie za 6,5 tys a za 4100 🙂

No i porównywanie cen sprzętu audio do cen artykułów pierwszej potrzeby jest raczej chybione 🙂

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, KrólKiczu napisał:

No i porównywanie cen sprzętu audio do cen artykułów pierwszej potrzeby jest raczej chybione 🙂

A gdzie jest takie porównanie?

Nie tylko sprzęt audio był kiedyś tańszy, wszystko drożeje. Czy autor pisał że chce kupić 5-letią używkę, oczywiście że można kupić znacznie taniej, takie wyciąganie najniższej ceny jest niepotrzebnym mieszaniem w temacie. Szukając nowych monitorów za 5k Menuety w mojej ocenie są bardzo dobrą ofertą i tylko propozycją  z mojej strony wartej odsłuchania.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...