Skocz do zawartości

Dostajemy mniej za więcej?


Recommended Posts

Tu nawet nie chodzi o inflację. 

Oglądałem ostatnio nowe paczki kilku wiodących producentów.  Nowe,  marketing rozdmuchay a jakoś samej obudowy dużo gorsza od poprzednich rewizji tej samej seri sprzętu. Oczywiście za większe pieniądze. 

 

Zapraszam do dyskusji. Prośba o kulturę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rynek sie nasycil. Wiec czuja ze sie moze Eldorado skonczyc. Poza tym, ilez to mozna tych przelomowych konstrukcji zaprojektowac.

Wyobraz sobie ze renomowna firma, wprowadza nowa konstrukcje na rynk, i infromuje ze pracowali nad nia - juz teraz nie pamieatm dokladni ile to bylo - 10 lat.

Moja pierwsza mysl - serio, tyle lat? Budowe kolum w paluszku maja i wciaz tyle to czasu zajmuje? 

Robia nas w bambuko. Dorabiaja filozofie do nowej konstrukcji, by ona w oczach konsumenta wydala sie bardziej atrakcyjna i juz. Sprzedaz rosnie.

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopóki słuchamy oczami, to 

7 minut temu, Artur Brol napisał:

Robia nas w bambuko

Poza tym te całe audio jest kompletnie niepotrzebne a na takie i inne niepotrzebne rzeczy wydaje się najwięcej kasy. 
A jak niepotrzebne to i emocje. 
Także niepotrzebne.

Producentów audio tysiące. Codziennie nowi przychodzą. Wszystko już zresztą wymyślono.

Niech dobrze nagrania nagrywają/realizują i obym choć promil z tego zdążył wysłuchać.
 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale w ogóle jakoś komponentów dramat.

Taka unitra w zestawach za ponad 20 000 głośniki od stx wkłada. Można by wymieniać cały dzień i nie skończyć ilu producentów po kosztach robi swoje produkty. Nawet nie mam zamiaru wymieniać by kogoś zakupu i decyzji nie urazić. 

Ale w ogóle jakoś komponentów dramat.

Taka unitra w zestawach za ponad 20 000 głośniki od stx wkłada. Można by wymieniać cały dzień i nie skończyć ilu producentów po kosztach robi swoje produkty. Nawet nie mam zamiaru wymieniać by kogoś zakupu i decyzji nie urazić. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie inaczej @AudioTube , kupujemy oczami, to się nie zmieni a i przemysł o tym wie.😏

Niepotrzebne, no z pewnoscia nie pierwszej potrzeby. 

Jak mowisz, codziennie dochodzą nowi, i niektórzy od razu z grubej rury, jak np. Laiv Harmony ( mogę się mylić co do nazwy), przetwornik c/a , około 3 tys euro. Oczywiście pięknie wykonane pudełko,  więc koledzy " audiofile" kupują i się zachwycają.

Jak kolega @Nie wszystko wiedzący powyżej wspomniał o komponentach kolumn I ich jakości.  Cóż to są rzeczy których klient nie widzi, a jak zobaczy to i tak nie pozna co i jak, czy dobre, czy drogie itp. To się na pewno tyczy wszystkiego,  nie tylko kolumn.

Zabawa jednak jest, szukanie, testowanie, czytanie opinie, wynikow testow itp. Po zakupie, bananik na twarzy. Tego wszystkim życzę. 

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...