Skocz do zawartości

Kino Domowe

Obraz i dźwięk (telewizory, projektory, amplitunery i wzmacniacze wielokanałowe, odtwarzacze DVD i BR, wielokanałowe zestawy kolumn, soundbary i projektory dźwięku, "naleśniki" - zestawy zintegrowane wszystko w jednym).


9 678 tematów w tym forum

    • 6 odpowiedzi
    • 2,6k wyświetleń
    • 15 odpowiedzi
    • 3k wyświetleń
    • 2 odpowiedzi
    • 1,4k wyświetleń
    • 14 odpowiedzi
    • 3,2k wyświetleń
    • 4 odpowiedzi
    • 2,5k wyświetleń
  1. Nagłośnienie do pokoju.

    • 3 odpowiedzi
    • 1,5k wyświetleń
    • 2 odpowiedzi
    • 1,2k wyświetleń
  2. Heco Celan 302GT

    • 1 odpowiedź
    • 1,2k wyświetleń
    • 5 odpowiedzi
    • 1,9k wyświetleń
  3. kabel hdmi arc ?

    • 4 odpowiedzi
    • 8,7k wyświetleń
    • 7 odpowiedzi
    • 2,6k wyświetleń
  4. uchwyty do głośników

    • 7 odpowiedzi
    • 2,7k wyświetleń
    • 20 odpowiedzi
    • 10k wyświetleń
    • 14 odpowiedzi
    • 3,3k wyświetleń
    • 5 odpowiedzi
    • 2,4k wyświetleń
  5. ONKYO TX-SR707 opinie

    • 1 odpowiedź
    • 2,2k wyświetleń
    • 6 odpowiedzi
    • 3,3k wyświetleń
    • 6 odpowiedzi
    • 2,1k wyświetleń
    • 3 odpowiedzi
    • 1,6k wyświetleń
    • 3 odpowiedzi
    • 1,9k wyświetleń
  6. Yamaha RX-V396RDS

    • 1 odpowiedź
    • 1,5k wyświetleń
    • 3 odpowiedzi
    • 6,2k wyświetleń
  7. Yamaha RX-V479

    • 10 odpowiedzi
    • 4,1k wyświetleń
    • 2 odpowiedzi
    • 2,3k wyświetleń
  8. Głośniki wysokotonowe

    • 5 odpowiedzi
    • 1,9k wyświetleń


  • Ostatnie posty

    • Wszystkie Magnaty jakie miałeś u Ciebie buczały ?
    • Sin! po wyłączeniu filtra loudness dźwięk jak dla mnie siada, więc dalej nie analizowałem. Z włączonym faktycznie upodabnia się do ciepłego, wybaczającego grania car audio. Co do potencjalnego dudnienia, to ujmuję bas potencjometrem na -3 z 5 i jest ok. U mnie wokali nie wypycha, a ogólnie to nie jest piec do analiz 3D stereofonii. Nie wiem w jakim otoczeniu odbył się test przytoczony w opisie, a gra cały system. U mnie źródła, to zmudowany streamer Yamaha 303, zmudowany CD Onkyo C7030, czasem Yamaha DVD-S2700 (do koncertów na dvd). Kolumny to rozrywkowe czeskie Acoustic Quality Wega 55 mkIII (to mniej więcej poziom Opali 30, z nieco żwawszym basem). W efekcie mam w domu granie, radosne bezpretensjonalne, ciepłe, soczyste, angażujące, zbliżone do grania ciepłego car audio. Przeciwieństwo suchot. Dające mi banana na twarzy, niezależnie od jakości nagrań. Właśnie dlatego bardzo je lubię.  Sam stwierdziłeś, że Tosca brzmi Ci nawet przyjemniej od Denona. Miałem podobne odczucia słuchając na przemian Saby i Yamahy A-S2100. Yamaha była pod  prawie każdym audiofilskim względem lepsza, bardziej napięta, wyczynowa. A jednak czegoś mi w niej brakowało, nawet po dołożeniu lampowego preampu.  To brakujące coś znalazłem w Sabie, zwykłą powtarzalną radość że słuchania mimo oczywistych ograniczeń. Okazało się, że ewidentnie "gorszy" piec może mi dać więcej frajdy.    
    • Pozostałe Ci tylko konwersja 🙂 Już dawno nie widziałem odtwarzacza DVD-A. Niezbyt popularny format 🙂
    • No ja mam ecc83  w Haiku ,fabrycznie JJ a teraz PSVANE montują , a w Magnacie chyba są 82 albo 81
  • Ostatnio poruszane tematy

×
×
  • Utwórz nowe...