Skocz do zawartości

Kino Domowe

Obraz i dźwięk (telewizory, projektory, amplitunery i wzmacniacze wielokanałowe, odtwarzacze DVD i BR, wielokanałowe zestawy kolumn, soundbary i projektory dźwięku, "naleśniki" - zestawy zintegrowane wszystko w jednym).


9 696 tematów w tym forum

  1. Subwoofer do kina domowego.

    • 0 odpowiedzi
    • 1,4k wyświetleń
  2. Pioneer VSX- LX70

    • 3 odpowiedzi
    • 1,6k wyświetleń
    • 2 odpowiedzi
    • 2,1k wyświetleń
    • 7 odpowiedzi
    • 4,1k wyświetleń
    • 6 odpowiedzi
    • 1,9k wyświetleń
    • 3 odpowiedzi
    • 3,2k wyświetleń
    • 1 odpowiedź
    • 1,5k wyświetleń
  3. Okablowanie do kina domowego

    • 9 odpowiedzi
    • 3k wyświetleń
  4. Zestaw dla laika?

    • 6 odpowiedzi
    • 6,2k wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 1,4k wyświetleń
  5. Rozłącza sie audio

    • 4 odpowiedzi
    • 2,6k wyświetleń
    • 6 odpowiedzi
    • 3,2k wyświetleń
  6. pytanie

    • 4 odpowiedzi
    • 1,9k wyświetleń
    • 2 odpowiedzi
    • 1,8k wyświetleń
  7. soundbar czy kino domowe

    • 3 odpowiedzi
    • 2,9k wyświetleń
  8. Zmiana amplitunera

    • 6 odpowiedzi
    • 2,1k wyświetleń
    • 4 odpowiedzi
    • 4,7k wyświetleń
  9. Słaby bas

    • 13 odpowiedzi
    • 13,2k wyświetleń
  10. DENON AVR-X1000

    • 0 odpowiedzi
    • 1,7k wyświetleń
  11. Pomoc w wyborze kina

    • 0 odpowiedzi
    • 1,6k wyświetleń
    • 7 odpowiedzi
    • 6,1k wyświetleń
    • 6 odpowiedzi
    • 4,8k wyświetleń
  12. Wybór ampli

    • 0 odpowiedzi
    • 1,3k wyświetleń
    • 35 odpowiedzi
    • 14,1k wyświetleń
    • 4 odpowiedzi
    • 1,8k wyświetleń


  • Ostatnie posty

    • Witam mam zamiar zbudować kino domowe z projektorem w konfiguracji 5.1.2 Zastosowanie filmy 85% muzyka 15% AV receiver jaki posiadam to : Denon AVR-X1800H Subwoofer chcę kupić taki : Polk Audio Hts Sub12 (1999 zł) Na głośniki atmos chciałbym : Wilson Raptor X (598 zł) lub Magnat Atm 202 (928 zł) [warto tyle dopłacać?] Będą one podwieszone pod sufitem na środku między fotelami a ekranem. (mid height channel) Posiadam stare kolumny, które będą służyć jako głosniki Front-R i Front-L, stary głośnik centralny i stare satelitki na tył. Lecz jeśli okaże się ze te stare kolumny nie działają (reszta działa na 100%) To chciałbym zmienić je na te głośniki - Polk Audio Signature Elite ES15 (900 zł para) Wrazie co powie ktoś, czy ten subwoofer, głośniki atmos i te głośniki front-r i front-l to będzie dobry wybór? Ewentualnie jest ktoś wstanie polecić tak do 1500 zł zestaw jeszcze satelitek na tył i głośnika centralnego gdyby okazało się, że tamte grają bardzo źle i lepiej je wymienić. Do tego jakich kabli szukać, żeby były dobrej jakości a cena nie zrzuciła mnie z nóg. (4x 5m) , (3x 3m) I czy w zestawie z subem jest kabel czy muszę go kupić osobno?
    • Też szybciutko wchodzi na czerwone...
    • Jesli Ci to tak przeszkadza to sprzedaj i kup cos innego.Ja swojego sprzedałem choc nie uwazalem go za slabego czy cos podobnego.Jesli dalej bedziesz sie z nim meczył to oszalejesz.Byc moze Magnat poprostu nie spełnia Twoich wymagań.
    • Dzień dobry Jestem tu nowy więc bardzo proszę o wyrozumiałość   Zacznę od początku. Próbuję skonfigurować eARC w moim kinie domowym, ale ciągle mam problemy. Elementy składowe kina to: 1. Amplituner Pioneer VSX-935 z obsługą eARC. 2. Telewizor LG 55NANO863 z obsługą eARC. 3. Odtwarzacz blu-ray Sony UBP-X800M2 z dwoma HDMI: HDMI1 do przesyłu Audio - Video i HDMI2 do przesyłu Audio. Odtwarzacz ten działa w taki sposób, że domyślnie przesyła dźwięk i obraz przez HDMI1, ale gdy będą połączone dwa urządzenia TV i amplituner, to sygnały są rozdzielane na obraz do HDMI1 i dźwięk do HDMI2. Gdy wyłączy się amplituner, to dźwięk powinien wrócić do HDMI1. Połączone jest to w taki sposób: 1. Amplituner połączony jest z telewizorem kablem HDMI Ultra High Speed z obsługą eARC. Oba urządzenia są połączone gniazdami z obsługą eARC i w obu urządzeniach jest włączona obsługa HDMI-CEC oraz eARC. 2. Odtwarzacz blu-ray jest połączony z gniazda HDMI1 do telewizora kablem HDMI High Speed. 3. Odtwarzacz blu-ray jest też połączony z gniazda HDMI2 z amplitunerem do wejścia BD/DVD kablem HDMI High Speed. Problem jest taki, że gdy te sprzęty są połączone w powyższy sposób, to dźwięk z blu-ray nie jest transmitowany do TV, dźwięk jest odtwarzany przez amplituner. Wyłączenie amplitunera nic nie zmienia, dźwięk nie powraca do HDMI1. Jedynym rozwiązaniem jest fizyczne odłączenie kabla z HDMI2 odtwarzacza blu-ray lub odłączenie kabla HDMI z amplitunera z eARC. Czy ktoś może pomóc w rozwikłaniu tej zagadki?
  • Ostatnio poruszane tematy

×
×
  • Utwórz nowe...