Skocz do zawartości

Stereo

Wzmacniacze, przedwzmacniacze, końcówki mocy, amplitunery, odtwarzacze CD i plików, przetworniki, kolumny.


16 534 tematów w tym forum

    • 0 odpowiedzi
    • 1,1k wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 788 wyświetleń
    • 23 odpowiedzi
    • 6,7k wyświetleń
    • 20 odpowiedzi
    • 3,9k wyświetleń
    • 4 odpowiedzi
    • 1k wyświetleń
    • 36 odpowiedzi
    • 5,4k wyświetleń
    • 2 odpowiedzi
    • 978 wyświetleń
    • 5 odpowiedzi
    • 2,9k wyświetleń
    • 31 odpowiedzi
    • 10,2k wyświetleń
    • 5 odpowiedzi
    • 4,1k wyświetleń
  1. Pierwszy zestaw stereo

    • 0 odpowiedzi
    • 856 wyświetleń
    • 5 odpowiedzi
    • 1,5k wyświetleń
  2. Jakie audio do 3000 1 2

    • 32 odpowiedzi
    • 4,9k wyświetleń
  3. Kolumny do mini wieży pioneer

    • 6 odpowiedzi
    • 2,2k wyświetleń
    • 9 odpowiedzi
    • 4k wyświetleń
  4. Yamaha CD S2100

    • 4 odpowiedzi
    • 2,9k wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 952 wyświetleń
  5. Topping DX3 Pro vs Topping D50s

    • 12 odpowiedzi
    • 15,2k wyświetleń
    • 25 odpowiedzi
    • 8,6k wyświetleń
    • 4 odpowiedzi
    • 1,1k wyświetleń
  6. Marantz NR1200

    • 24 odpowiedzi
    • 7,2k wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 959 wyświetleń
    • 12 odpowiedzi
    • 5,9k wyświetleń
    • 76 odpowiedzi
    • 16,6k wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 1,2k wyświetleń


  • Ostatnie posty

    • Interesujące, zastanawiające. Oczywistość. To prawda, doświadczyłem tego z 50 letnim zintegrowanym Luxmanem. Normalnie 5zł bym nie dał za niego.   Tylko widzisz... Nie wiem czy dobrze. ale wychodzę z założenia, że to artysta decyduje o stworzeniu swego dzieła. A ja jako odbiorca chcę być jak najbliżej oryginału. Przedwzmacniacz? ...czy on właśnie nie ingeruje w dzieło, dodając kolorytu? Czy końcówka mocy w połączeniu z gramofonem, to właśnie nie jest najbardziej zbliżonym analogowym dziełem jakie autor tworzył. Dlatego, o tym też decyduje artysta. Świadomie lub intuicyjnie, ale w efekcie końcowym jego dzieło.   A co do końcówek, to też można doświadczyć subtelnych różnic. Jedne grają czysto, drugie spod koca, ale z pazurem, trzecie z podbitym basem, czwarte lekko i delikatnie z mniejszym basem, etc.   Może faktycznie jest tak jak piszesz. Doświadczenia takie miałem z Audience 40, bo to lekkie monitory, które testowałem na różnych sprzętach. I na nich słyszałem spore różnice.   A jak grają?
    • Na yt powstaje wielu nowych youtuberow, którzy potrzebują ścieżkę dźwiękową np. na wstępie swojego vloga. Zapewne wielu nie potrafi stworzyć oprawy dzwiekowej, co zmusza ich do szukania kogoś kto to wykona odpłatnie dla ich kanału, wiec mozna by sie reklamować w mediach ze sie coś takiego wykonuje. Myślę ze mozna by być konkurencyjnym, jesli bedzie sie tworzyć dane udźwiękowienie pod "klienta" (tu można pytać dana jednostkę jak miało by to brzmieć i czego oczekuje). Można by jeszcze nieco obniżyć koszt dla takiej osoby, jesli pozwoli zamieścić logo/nazwę tworcy dzwieku (np. W rogu ekranu) podczas trwania udzwiekowienia(to moglo by przyczynić sie do rozpoznawalnosci). 🤔 do tego mozna jeszcze pociąć swój własny, juz istniejacy utwór w "najlepszych" momentach i wstawic np. na tiktoki jako "skrót" rowniez z logo/nazwą. 
    • Jak obrać wypowiedź  Krafta z ironii i szczypty złośliwości to zostanie "dobry wybór kolego!" 🤪 Enjoy!
    • Mam trochę różnych zasilaczy, włączając zaawansowane SMPS i LPS. Nie potrzebuję się już przekonywać.
  • Ostatnio poruszane tematy

×
×
  • Utwórz nowe...