Skocz do zawartości

Stereo

Wzmacniacze, przedwzmacniacze, końcówki mocy, amplitunery, odtwarzacze CD i plików, przetworniki, kolumny.


16 587 tematów w tym forum

  1. CA. 740a

    • 1 odpowiedź
    • 303 wyświetleń
  2. Głośniki do 3000 zł

    • 1 odpowiedź
    • 303 wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 303 wyświetleń
    • 1 odpowiedź
    • 303 wyświetleń
  3. Nad 3020i

    • 1 odpowiedź
    • 303 wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 302 wyświetleń
    • 7 odpowiedzi
    • 302 wyświetleń
    • 2 odpowiedzi
    • 301 wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 301 wyświetleń
    • 5 odpowiedzi
    • 300 wyświetleń
    • 1 odpowiedź
    • 300 wyświetleń
    • 3 odpowiedzi
    • 300 wyświetleń
  4. CD Yamaha s-1000

    • 9 odpowiedzi
    • 299 wyświetleń
    • 4 odpowiedzi
    • 298 wyświetleń
  5. Lampy do wzmacniacza

    • 2 odpowiedzi
    • 298 wyświetleń
  6. Kolumny do 12000zł

    • 0 odpowiedzi
    • 298 wyświetleń
  7. Hk690

    • 1 odpowiedź
    • 297 wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 297 wyświetleń
  8. Drivery

    • 0 odpowiedzi
    • 296 wyświetleń
    • 4 odpowiedzi
    • 296 wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 295 wyświetleń
    • 2 odpowiedzi
    • 295 wyświetleń
    • 6 odpowiedzi
    • 294 wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 292 wyświetleń
  9. Monitory Philips MCD-908

    • 0 odpowiedzi
    • 292 wyświetleń


  • Ostatnie posty

    • Bywam u Pana Romana, ale ani on ani żaden innych salon w opolu nie wypożycza sprzętu. Due ściągnął po moich kilku prosbach, ale tylko do odsłuchu na miejscu, a to jak wiesz nie to samo. Na sama rozmowę o tym że takie salony jak q21 wypozyczaja sprzęt - zrobił wielkie oczy.  Prawda jest taka że sprzedają co się sprzedaje a nie co chcieliby sprzedawać. Dlatego też romy nigdy nie miał i pewnie mieć nie będzie.  A8 słuchałem u Niego, ale to był sprzęt, który trafił do serwisu a nie na sprzedaż. 
    • Ten Wheeler wraz z „Gnu High” od dawna na półce. Idą do mnie dwa kolejne Wheelery bo mi @coyote ostatnio o jenym przypomniał a drugi się do koszyka wślizgnął jakby nigdy nic. Przyjdzie, w wątku się przywita;)
    • A kto tu je ma? @michaudio popłakał się jak to jest źle na forum, a sam 0 konkretów tylko powtarzanie tego co każdy wie że najlepiej w domu posłuchać,  no Ameryka :).  Mało kiedy się udzielam w tematach o audio bo nie ma to sensu kompletnie niech sobie ludzie kupują systemy pachnące i żyją w nieświadomości a co, wolno.  
    • z tym odradzaniem jest różnie😉szkoda że nie trójdrożne😙. Zawsze w dwudrożnych brakowało mi czegoś zwłaszcza przy vinylach, może to sugestia , a jednak myślę że nie. Jak przetestujesz i osłuchasz się, napisz jak je odbierasz. Miłego słuchania.
  • Ostatnio poruszane tematy

×
×
  • Utwórz nowe...