Skocz do zawartości

Cała aktywność

Strumień aktualizowany automatycznie     

1. Ostatnia godzina
  2. Hmm tu mi dałeś do myślenia, w sumie każda końcówka to kolejne łączenia przewód banan banan wtyk..tyle ze wygodne to
  3. Jak planujesz wymianę zestawów głośnikowych i wzmacniacza, pomyśl o aktywnych zestawach głośnikowych z wbudowanym wzmacniaczem, gra lepiej, taniej, oszczędzasz miejsce. Nie musisz dobierać wzmacniacza do zestawów, pomyśl o tym.
  4. podobnie ale czy wystarczająco dobrze - ciągle mam dylemat pomiędzy DALI 850 a Heco MS 900 ewentualnie 1000 (lub też odpowiedniki Aurora), podczas gdy wybór amplitunera padł na onkyo 8270. Dylemat tym większy, że Dali wygrywają cenowo i są niższe, zaś chciałbym kupić to co lepiej gra, a nie mam możliwości odsłuchu.podobnie ale czy wystarczająco dobrze - ciągle mam dylemat pomiędzy DALI 850 a Heco MS 900 ewentualnie 1000 (lub też odpowiedniki Aurora), podczas gdy wybór amplitunera padł na onkyo 8270. Dylemat tym większy, że Dali wygrywają cenowo i są niższe, zaś chciałbym kupić to co lepiej gra, a nie mam możliwości odsłuchu.
  5. @Dedal75No, w końcu masz białe😉. Ładne kolumienki. Napisz jak się one mają w porównaniu do Dynek. Oby tylko zaraz pewien (znany z innego miejsca) fachowiec, nie zacżął dowodzic wyzszości podłogówek i niszczyć całego efektu i radości z posiadania czegoś nowego. Aż się prosi o drapaka i lampę na górną półkę.😉 Pozdrawaim.
  6. A może coś typu Hegel lub Electrocompaniet?
  7. Hej :) Dziękuję bardzo za odpowiedź. Będę w takim razie rozglądał się za komisami i salonami audio gdzie jest możliwość wypożyczania sprzętu. W ostateczności zostaje faktycznie objazd ze swoimi paczkami, które na szczęście są nieduże gabarytowo ;) Pozdrawiam :)
  8. W założonym budżecie lepiej skup się na zakupie możliwie najlepszych kolumn przednich, a na razie zostaw center i efektowe. Spójrz na Pylon Audio Pear 25, Indiana Line Nota 550X oraz Montor Audio Monitor 200. Na początek taka konfiguracja sprawdzi się dobrze, w przyszłości warto pomyśleć o dobrym subwooferze, który jest docelowo niezbędny do kina domowego, a na końcu dobrać centralny i efektowe. Zapraszam serdecznie na odsłuchy oraz oczywiście indywidualne wyceny dla forumowicza.
  9. Witam. Nie znam się totalnie na podłączaniu audio i z tego właśnie powodu mam pewien problem. Posiadam wieżę Panasonic SA-AK18 oraz interfejs audio Behringer U-Phoria UMC22. Kolumny podpięte są do wieży, a sama wieża podpięta jest do tylniego wyjścia komputera kablem jack. Wszystko działa idealnie, ale nie wiem czy da radę jakimkolwiek kablem/przejściówką/rozdzielnikiem podłączyć ten jack do 2 gniazd zlokalizowanych z tyłu interfejsu. Jeśli umieściłem post w złym dziale przepraszam i proszę o wyrozumiałość. Z góry dziękuję za odpowiedzi! Pozdrawiam.
  10. Witaj, jeśli zależy Ci na dobrym, uniwersalnym systemie kina domowego, z podanych przez Ciebie modeli amplitunerów wybrałbym Onkyo TX-NR686 i połączyłbym go z Indiana Line Nota 550X 5.0, ewentualnie z Polk Audio T531. Oczywiście zestaw na Indiana Line będzie obiektywnie lepszy, to klasa wyżej. Dźwiękowo szybki, swobodny amplituner Onkyo świetnie sprawdzi się z Indiana Line. Polk Audio to bardziej twarde, mocne, szybkie, energiczne granie. Jest jeszcze ciekawa opcja w podobnym budżecie Pylon Audio Pearl 25 Set. To taki "złoty środek" pomiędzy Indiana i Polk Audio, może warto pomyśleć. Zapraszam serdecznie na odsłuchy oraz oczywiście indywidualne wyceny.
  11. Moim zdaniem jest ok Onkyo lub denon 2500 z taga lub indiana i do tego magnat 302a. Posłuchaj docelowego zestawu u ciebie. Zobaczysz co i jak i z czym. Pozdrawiam
  12. Był już o tym temat. Netflix nie ma atmosa. To tylko marketingowy bubel. Także nie przejmuj się tym. Wiem wiem możesz być oburzony, co on gada przecież ma. Ale Netflix ma DD+ i tyle
  13. Jak to zdecydowanie? Trąbimy tu od dłuższego czasu że nakładki nie nadają nic a tu idzie komentarz zdecydowanie ???:(:( No to jak to??? Jak chcesz alteco do umieść je pod sufitem tak jak pokazuje to dali. Ja mówię nakładkom nie. A jak już to jakieś tanie modele dla spróbowania. Atmosa x tego i tak nie będzie. A jakiej wielkości jest pomieszczenie? Bo są jesczze opcje kolumn przednich górnych. Raczej mało osób z tego korzysta filmów w tym nie robią ale jak włączysz dekodery o efekt jest dobry. Pozdrawiam
  14. Instalacyjne powinny być skierowane w kierunku słuchacza. Chyba że maja możliwość przedstawienia kopułki wysokotonowej. Są takie modele. Z kolei bi pole fajna opcja szeroki zakres dźwięku. Zobacz tylko na necie jak powinny być ustawione. Jeśli masz taką możliwość to ja stawiam na nie. Osobiście też z nich korzystam. Zdecydowanie lepiej niż punktowe źródło dźwięku. Pozdrawiam
  15. Today
  16. Ale czemu się boisz? Dajemy możliwość wypożyczenia sprzętu do domu. Siądziesz z żoną przy kawie , piwie albo whiskey. Brak sprzedawcy nad głową i testujesz. Ogladniesz film. Przymierzysz jak gdzie pasuje. Na prawdę nie chcesz z tego skorzystać? Pozdrawiam
  17. Amazon w obydwu przypadkach. Faktycznie sa dwa odrębne "trackingi" Po prostu jest to dla mnie dziwne. Zwykle "sumuje" sie przedmioty do jednej przesyłki
  18. No nie. Jeśli opticony zostają to na pewno nie możesz iść w amplituner stereo. On ich absolutnie nie napędzi. I faktycznie podłączanie do hybrydy Vincenta było dobrym pomysłem. Te kolumny potrzebują takiego napędzenia. Moje typy które lepiej zagrają to magnat ma1000, atoll in 200 i unison unico 90. Pozdrawiam
  19. Co to znaczy ma to w du.... No to oddajesz z tytułu rękojmi i do widzenia. Bierzesz nowy.
  20. Nie, dlaczego? Nie znam tych kolumn. Wskaż mi drogę Z czym grały obłędnie jak piszesz a Yamaha dlaczego nie to ci może pomogę. Pozdrawiam
  21. A ja bym nie wymieniał na szafiry. Pamiętaj sentyment do marki zgubił już nie jednego. Z pylona wartościowe produkty to diamond albo właśnie Pearl.
  22. Nawet jeśli rozdzielili to musisz mieć tracking do tej drugiej. A te płyty to od jednego sprzedawcy? Bo na amazon przecież różni handlują.
  23. Oj tu muszę się wtrącić. Technicznie kable bez złącz mają lepsze przewodzenie. Utlenianie? No to o jakich kablach my mówimy. Dobre kable się nie utleniają. Albo odcina się końcówkę 5cm raz na 5 lat.
  24. To typowy opis cantona bez względu na to która serie weźmiesz. No może poza gle. Tak lampa to dobry trop aczkolwiek te kolumny lubią prąd. Hybryda magnat ma1000 albo ciepły tranzystor jak atoll 200 powinny ci spasowac.
  1. Załaduj więcej aktywności
  • Utwórz nowe...