Skocz do zawartości

Cała aktywność

Strumień aktualizowany automatycznie     

1. Ostatnia godzina
  2. Chyba jednak to fajnie nie zagra,wzmacniacz za 200zł nie ma szans dobrze zagrać nawet jak podłączysz do niego Focale,gdyby było inaczej wszyscy by na tym śmigali.
  3. Witam głupie pytanie dlaczego na wzmacniaczu a w sumie na głośnikach mam zbyt duży bas gdy podłączę telefon przez cinch - aux na tyle mocny że prawie głośniki wypadają ?? Jedynie co to IPhone działał w miarę gdy ustawie na wzmacniaczu minimum basu i wyłącze wszystkie dopuszczalne opcje na każdym innym działa bardzo źle nawet gdy zmienię ustawienia w telefonie wzmacniacz to FineArts v2 głośniki New Mildton 150 żeby nie było to na wszystkim innym działa normalnie CD radio itd
  4. Witam Mam problem z doborem głośników do tego o to wzmacniacza: https://www.wasserman.eu/pl/p/voice-kraft-vk-av-688-wzmacniacz-karaoke-usb-sd/5332 Dodam że jestem w tym kompletnie zielony, a chciałbym żeby to jakoś fajnie grało. Z góry dziękuję za pomoc.
  5. No własnie żebym ja to wiedział jaką pan Janusz kładł instalacje jak budowano blok No nic wyporzycze tego Tomanka i melodike w maju jak będzie czas i sam zobacze
  6. To raczej pytanie z gruntu „na takie nie ma odpowiedzi” chyba jednak wszystko zależy od sprzętu jaki masz, od Twojej wiary i pewnie jeszcze kilku zmiennych. Ja doszedłem do wniosku że nie mając nic specjalnego w ścianie nie bardzo jestem w stanie coś poprawić. Mam nawet jeden zasilający Wireworld ale one mają bardzo duże końcówki wtyków i przeszkadzały mi dosunąć szafkę do ściany i teraz leży w szafie. Zresztą ich elastyczność tez nie jest najlepsza z uwagi na tą płaską konstrukcję
  7. Today
  8. Nie wiem czy warto wydawać na kabel więcej niż 300zł tyle melodika kosztuje ale ich kable nie są gietkie jak bedę je wykorzystywał do sprzetu tylko kina a dokładnie do listwy i końcówki mocy czy odczuje coś i to ma jakiś sens bo jak nie to dla solidnośći i bezpieczeństwa wystarczy taki tomanek
  9. Witam Wszystkich. Jeśli ktoś zajrzy dzisiaj to WESOŁYCH ŚWIĄT!!! No właśnie Piotrze - wracając do tematu - Twoje typy, gdyby ustawić podium to: - Yamaha RN 803? - Magnat MR780? - Denon DRA 100? Pozdrawiam.
  10. Najlepiej kup do słuchawek które masz Astell&Kern AK-XB10 i dobrze by było podłączyć je kablem jack 2,5 mm 4 pin ( bez mikrofonu ) .
  11. Melodika podobno lepsza, osobiście nie miałem. Dużo zależy od budżetu i wiary w kable [emoji846] ale choćby ze względów użytkowych zobacz wireworldy. Wysłane z mojego STF-L09 przy użyciu Tapatalka
  12. Zadałeś bardzo trudne pytanie. Tak naprawdę dobre monitory pokroju Indiana Line Tesi 261 czy Focal Chorus 706 mogą okazać się już dobrą opcją. Z podłogówek może Heco Aurora 700, Pylon Audio Sapphire 25. Ale to wszystko kwestia Twoich indywidualnych preferencji i wymagań. Najlepiej podjedz do salonu audio i posłuchaj kilku propozycji z różnych przedziałów cenowych.
  13. A co powiesz na konstrukcje Creeka? Integra 50A i końcówka 50P, albo 100A i 100P.
  14. Rozwiązałem chyba już problem, całym problemem jest kablówka. Gdy odłączę przewód HDMI od kablówki wszystko mija i jest ok. Czytałem, że separator galwaniczny załatwia sprawę. Spotkał się ktoś z takim rozwiązaniem ?? Mnóstwo jest tych separatorów na necie.
  15. Witam, slucham tylko hip-hopu i dubstepu. Mam sluchawki przewodowe CREATIVE Aurvana Live 2 uzywam do sluchania na PC z DAC i z telefonu bez DAC. Szukam jakosciowo podobnych sluchawek ale na bluetooth do tego rodzaju muzyki. Tylko w gre wchodza nauszne aby zakryly cale uszy. Cena do 500zl, wiadomo im mniej tym lepiej. Pozdrawiam, z góry dziękuję.
  16. TVP Polonia Sobota 20 kwietnia 23.25 do 0.25 "STING i Anna Maria Jopek", gala telewizyjna z 8.12.2016 roku, gdy w Toruniu STING promował swoją płytę "57 & 9th" (pierwszą po ponad 10-letniej przerwie). Pozdrawiam
  17. Zdecydowałem, że zostawiam DACA. Przy kwocie jaką już wydałem te 650 zł dużej różnicy nie zrobi, a kiedyś sobie to odpracuje 😁 W końcu narazie jestem tylko biednym studentem pierwszego roku. Karty dźwiękowe w płytach głównych to szrot. W tv (lg) mam w miarę dobrego DACA tak, że różnica jest dużo mniej słyszalna, ale wciąż na korzyść CA. Jeśli chodzi o denona to zaskoczenia nie było. Dobra szczegółowość oraz dynamika - to co zrobiło na mnie wrażenie w sklepie. Kupiłem go w idealnym stanie, narazie wygląda że wszystko jest sprawne więc jestem zadowolony. Martwi mnie trochę zmęczone jedno trafo, ale gra to świetnie więc nie zawracam sobie tym głowy(nie straszcie mnie, że kupiłem chłam - chcę zakończyć budowę audio ) + nie grzeje się. Trzeba pamiętać że radiatory są tuż pod górną ścianką wzmacniacza więc wszystko doskonale da się wyczuć. Cały zestaw powala na kolana rodzinę włącznie ze mną PS. Pioneer na sprzedaż.
  18. Ok czyli takie sprzęty co na drgania są bardziej wrażliwe niż inne. Lubię oglądać takie dopieszczone instalacje. Tutaj na forum pamietam raz wrzucił fotki ktoś z takimi Audio Physics ( zajebista okleina) i całym sprzęcie na jakimś specjalistycznym stoliku. Nie mówiąc o tych od Wojtka... Co by to nie było to oko cieszy.
  19. @Kubakk A można wiedzieć co to za wzmak? 😊😊😊
  20. Odtwarzacz w bdb stanie. Nie uzywany od 14 miesiecy(kupilem coplanda cda 288). Nowy laser w styczniu 2018, bez pilota, drobne ryski na gornej pokrywie. Swietny, niedoszacowany player. Uwazam, ze warto. Cena 800 zawiera koszt przesylki i solidne pakowanie. Tel. 600-977-715 P.s. Odtwarzacz dzisiaj sprawdzony, dziala bez zarzutu.
  21. A te wtyczki typu Schuko pasują do gniazdek z bolcem typu E
  22. Hi, mam już wzmacniacz HK3480, mam pokój 24mkw, słucham muzyki dobrej, od klasycznej, jazzu, muzyki elektronicznej do rocka. chciałbym dokupić do wspomnianego wzmacniacza kolumny podłogowe do 2k zł. Miałem okazję słuchać w sklepie kolumny Dalii, ale prz prostej muzyce L. Armstronga słychać było churgot zamiast basu. Mam prowizorycznie ustawione w pokoju kolumny od starej wieży JVC (35W) - jakiś jazgot słychać Trudno to nazwać dobrym dźwiękiem. Czy może ktoś doradzić, co dokupić do mojego wzmacniacza? pozdrawiam.
  23. https://www.avstore.pl/kable-zasilajace/kabel-zasilajacy-monacor-aac-200-2m.html ja gram na takim , najważniejsze było wyjście na bok , nie łapie syfu , działa
  24. Mój wzmak jest full dual mono , gra pełnym pasmem cały czas. Przy dobrej konstrukcji , na dobrych komponentach nie ma zapewne aż tak dużej różnicy względem monobloków , aczkolwiek rozumiem osoby które mogą "czuć" iż większe odległości , separacja obudowami to lepsze brzmienie. Dobrze iż są konstruktorzy którzy dają opcje wyboru we w miarę rozsądnych pieniądzach. PS: dziwny ten temat
  25. A melodici są lepsze? Zwykłe chodzi takie podobne jak od zailacza pc co są a jaka tam wiazka jest to nie wiem
  1. Załaduj więcej aktywności
  • Utwórz nowe...