Skocz do zawartości

PiotrNa

Uczestnik
 • Zawartość

  13
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0

O PiotrNa

 • Ranga
  Debiutant

Informacje osobiste

 • Lokalizacja
  Wrocław

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Streaming to narazie tylko wygoda, jak dojdzie jakość, przynajmniej cd, to pozamiata wszystko.
 2. Albo nowy uNostromo za 330zł.
 3. PiotrNa

  Dacmagic 100

  Kolejny przypadek, czy na audiostereo też się o to pytałeś?
 4. PiotrNa

  Dali Zensor 7 - jaki wzmacniacz?

  Też jestem ciekaw testu, jednak ja już mam wyrobione zdanie, dlatego że sam robiłem na własny użytek podobne testy. A dodatkowo z racji zainteresowań zawodowych wiem jak są zbudowane porównywane urządzenia.
 5. PiotrNa

  Dali Zensor 7 - jaki wzmacniacz?

  Tak naprawdę nigdy nie wiesz co ci puszczą w TV, z jaką kompresją będzie ten dźwięk. Czy to odpowiednik MP3 128 czy flac. Jak grasz z komputera to wiesz co grasz, z Tidala czy innych serwisów też wiesz czego się spodziewać. Moim zdaniem warto jednak kupić trochę lepszy dac do telewizora, tym bardziej gdy nie ma wyjścia analogowego.
 6. PiotrNa

  Dali Zensor 7 - jaki wzmacniacz?

  Każdy kto się z Kolegą nie zgadza jest z branży i to konkurencyjnej? No więc ja też się nie zgadzam, telewizor, a właściwie wyjście cyfrowe w nim jest całkiem niezłym źródłem dźwięku, oczywiście ma ograniczenia ale to inny temat. Moim zdaniem podłączanie tego daca za 100zł jest właśnie wyrzucaniem 100zł w błoto. Gdybyś kolego sprawdził sobie jaki układ w tym proponowanym Fiio odpowiada za tworzenie dźwięku, czyli jest przetwornikiem cyfrowo-analogowym i porównał sobie z ich odpowiednikami w TV np. LG czy Samsunga to bardzo byś się zdziwił. Powiem tak: Jeśli masz kupić to Fiio za 100zł to lepiej idź na dobry obiad za 90zł, za 10zł kup kabelek analogowy i podłącz bezpośrednio z TV do wzmacniacza. jakość dźwięku nie będzie gorsza czy nawet czasem lepsza a przynajmniej dzisiaj nie będziesz głodny
 7. PiotrNa

  Dali Zensor 7 - jaki wzmacniacz?

  Z mojego osobistego doświadczenia, to powyżej jest najlepszym wyborem.
 8. Czy zapadła decyzja? Ciekaw jestem co wybrano, czeka mnie niedługo podobny dylemat na prezent a nie jestem biegły w tym segmencie audio.
 9. Blisko tej ceny ale niestety drożej, z tym że nowy, jest Nostromo uX1 - 230zł http://nostromo.audio/pl/przetworniki-cyfrowo-analogowe-dac/39-dac-nostromo-ux1.html
 10. Nie życzę Ci źle, ale kiedyś to się może wydarzyć.
 11. PiotrNa

  Poprawa dźwięku z komórki

  P9 lite mini, plik flac - niestety tak ja to słyszę.
 12. PiotrNa

  Poprawa dźwięku z komórki

  Może to subiektywne wrażenie, ale ten ten black na Superluxach HD681 brzmi słabiutko, nie słychać poprawy dźwięku w porównaniu do gniazda telefonu. Nie słuchałem red-a ale na black szkoda kasy.
 13. Można wyłączać pstryczkiem czy czymkolwiek ale konieczne jest wcześniejsze zamknięcie systemu. Ja wyłączam tylko gdy wyjeżdżam na kilka dni, przy codziennej eksploatacji jest włączone na okrągło.
×