Skocz do zawartości

Wasze systemy...


npl

Recommended Posts

24 minuty temu, Bebop napisał:

Które wybrałeś redaktorze? 

Custom. Na razie muszę cierpliwie czekać ;) Pan budowniczy testuje różne przetworniki. Wiem tylko tyle, że będą miały kardioidalny bas i fornir Burl Maple - taki sam lub podobny jak w monitorach YB Audio EMPU. Będą aktywne, reszta niewiadoma.

Edytowano przez Adi777
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Bebop napisał:

Co to jest w ogóle? Czy to doprowadza  ludzi po 50'tce do zawału? 

Nie 😄 Cytat Erina z recenzji Dutch & Dutch 8c:

"The Dutch & Dutch 8c is a powered bookshelf speaker that is quite the departure from the typical bookshelf speaker. Its cardioid design means it is practically all forward-firing above approximately 100Hz. This enables the listener to place the speakers very close to a rear wall and get the benefit of boundary reinforcement without the negative characteristic of rear-wall reflections. It’s quite a neat theory that also has remarkable sonic achievements in practice."
 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, Bebop napisał:

Dobra, dobra. Nie świruj Batonie bo ja i tak wiem, że zazdrościsz. 

Widziałeś kiedykolwiek te paczki? 

Możesz wyjaśnić zagadkę? Hmm.. za nisko / za wysoko stoją?  Czy po prostu czepiasz się ze względów estetycznych? 

Estetycznych też,  a czy za nisko, czy za wysoko to nie mnie oceniać.  Nie znam wymiarów...

Można sensowniej estetycznie i solidniej przy okazji.

2 godziny temu, Wing0 napisał:

IMG_20230813_161257395.jpg

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Bebop napisał:

Zazdraszczam. To chyba unikalne kolumny? (nie szperałem jeszcze w internetach ale zamierzam). 

Wiesz co to nic specjalnego w sumie. Specjalny w nich jest głośnik wysoko/średniotonowy jeden z najlepszych jakie powstał. Witek mi je polecił i tak sobie grają ze dwa lata już. Jak pisałem ciężko zastąpić czymś tą górę i średnicę. Tzn słyszałem lepsze ale albo, albo ;) nie było tak że całościowo mnie coś pozamiatało (w budżecie zbliżonym). Zbieram pomału kasę ale z 12-15 koła trzeba na coś zdecydowanie lepszego w moim odczuciu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, Bebop napisał:

Można. Ja też jestem trochę wzrokowcem jeśli chodzi o klocki audio. 

Jednak brzydkie czasem zagra tak, że czapki z głów. 

To prawda, mnie te kolumny się podobają. Ale standy są za wątły by wygaszac drgania i ich  nie przenosić.

Mam solidniejsze do moich ProAców niż ten abażur że zdjęć powyżej. 😉

Ale kolumny zacne i pewno grają zacnie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...