Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0
pirs

David Gilmour

Witam.Ostatnio zakupiłem płyte z koncertem Davida Gilmoura i nie wiem czy kupiłem wadliwą czy taka jest.Dzwiekowo jest zrealizowana dobrze ale jakość obrazu zostawia wiele do życzenia.Może ktoś ją słuchał i podzieli się moimi spostrzeżeniami.Pozdrawiam

Witam
Nie napisałeś tytułu tej płyty, ani co się dzieje z tym obrazem. zakładam że to o ta: Dawid Gilmour in Concert.
Na czym oglądasz ?
Ja mam tą płytę, u mnie z obrazem jest wszystko ok.

Jest to ostatni koncert w Royal Albert Hall.Ogladam na Denon 2930.Obraz jest dosyć mocno zasnieżony.DVD jest ok.Inne koncerty wychodza super.

Cytat

(...) Obraz jest dosyć mocno zasnieżony. (...)

Faktycznie - obraz z DVD Gilmour'a "Remember That Night" nie jest najlepszy... Ale nie jest też zły. Śnieżenie występuje tylko w bardzo ciemnych scenach. Poza tym - jest ok. Na jakim ekranie oglądasz to DVD?

Witam dzieki za zainteresowanie.Oglądam na plażmie 42 cale.Jeżeli jest to u Ciebie to znaczy że musi tak być.Oczywiście nie jest to tragedia .O niebo lepszy obraz jest na płycie z koncertu Rogera Watersa i do tego koncertu porównywałem Gilmoura.Pozdrawiam

Niestety duże 42 calowe ekrany sprawdzają się przy bardzo dobrych realizacjach.Obraz jest za bardzo powiększony u mnie niestety DVD też często wygląda nieciekawie.Na 27 calowym telewizorze obraz wydawał się dużo lepszy.

Dla wszystkich fanów, którzy chcą zobaczyć Davida na naprawdę dużym ekranie, mam dobrą informację. Trzynastego września w jednej z sieci kin, będzie można obejrzeć zapis koncertu, który odbył się w ramach trasy Rattle That Lock Tour, w Pompejach. Jak to zazwyczaj bywa z takimi imprezami - film wyświetlany będzie tylko jeden raz, tej samej nocy na całym świecie :)

Liczę iż płyta z zapisem koncertu będzie perfekcyjna pod względem dźwięku , bo cena do niskich nie należy :)

Myslę, że nie będzie na co narzekac. Co ciekawe, kupując box, będziemy mieli mozliwość zobaczyć/posłuchać część utworów z koncertu z Wrocławia :)

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0