Skocz do zawartości

Czego słuchasz??


karp

Recommended Posts

2 minuty temu, Rafał S napisał:

Z takimi muzykami, jakich miał tu Walcott, to pewnie każdy z nas nagrałby świetną płytę. ;) 

Tak, to prawda. Pod warunkiem, że siedzielibyśmy w studio w kącie i co najwyżej uderzali od czasu do czasu w trójkąt;)

Trójkąt, tamburyn, marakasy…itp… wszystkie je kocham bo zawsze stroją w punkt;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minut temu, Rafał S napisał:

Taki był plan. Ja to nawet zostawiłbym ich samych na trochę. ;) 

A ja bym ich nie zostawiał nawet na chwilunię. Bo potem nie pozwolili by Ci umieścić nazwiska na okładce i pewnikiem zgarnęli całą kasę… a ja tam za darmo w trójkąt uderzać bym nie chciał…;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, J4Z napisał:

Czy Ty zdajesz sobie sprawę ile w tym serialu jest błedów, jak mocno biję z niego ignorancją, czy nie dochodziły do Ciebie wzmianki o nim?

Nie wiem, ile jest błędów, bo nie ogladałem. Zresztą, nawet gdybym oglądał, to i tak bym ich nie znalazł, ponieważ nie czytałem książki.

Wzmianki dochodziły, jasne. 

Władca Pierścieni ma wysokie oceny, wiem, sam baaaardzo lubię Trylogię, wręcz uwielbiam. Miałem na myśli, że głosy niezadowolenia z Trylogii Władcy pochodzą od fanów książek Tolkiena.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ooooo,widze ze przy pomocy Siekiery wyrwalem siedem serc!

 

Dzisiaj zupelnie inne nutki.

''I love you, Pumpkin.I love you, Honey Bunny.Everybody be cool this is a robbery!Any of you f**kin' pricks move and I'll execute every motherf**king last one of you''

 

R-5470022-1394187949-2263.jpg

Edytowano przez Fandiscopolo
edycja
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...