Skocz do zawartości

Czego słuchasz??

karp

Recommended Posts

• Odpowiedzi 6k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Zgadza się , wielu nowych artystów to głównie "promocja" , nie mniej u Billie ciekawa aranżacja , zastosowanie wokal-przesteru itp. w moim odbiorze stawia w/w płytę jako ciekawostkę ,szczególnie iż to niepełnoletnia artystka. Równie ciekawa jest Banks choć to inny klimat ,aczkolwiek syntezatory + przyjemny wokal ;) o Anette Askvik czy Yao Si Ting nie wspominając

Ja tam nie zwracam uwagi na wizerunek , wiek , jeśli coś brzmi fajnie to słucham i Wam tutaj podrzucam i liczę na wzajemność , gdyż zamykając się w swoim świecie niekiedy możemy pominąć coś wartego posłuchania , niektóre kawałki są przydatne do testów sprzętu

13 godzin temu, JohnDoe napisał:

Khruangbin.  Tajski funk, Irański pop, i coś tam jeszcze hehe 🙃 

Ciekawe brzmienia.

https://www.youtube.com/watch?v=q4xKvHANqjk

Jakby na jakimś weselu przygrywali :D  Gitarzysta na stałe przypięty ma stroik albo kapodaster , i wygląda jak Michał Szpak ;) 

muzyka fajna by się zrelaksować

Edytowano przez Kubakk

Dnia 2.04.2019 o 09:12, Inferno napisał:

Dojechała płytka 🙂

6B6563BE-A8E0-48B4-ACF7-1942B98C0438.jpeg

"Sexofon" wprost rozjebał mi abordaż :D
Następnie wprost musiałem tak dla jakiejś tam równowagi posłuchać po 1 talerzy 2 fortepianu i gitary w:

Dnia 6.04.2019 o 17:29, Kubakk napisał:

Billie Eilish nowy album When We all fall asleep,Where do We go ? bardzo ciekawe aranżacje , a utwór bad guy przy 1/3 volume 9W lampy powoduje wibracje szyb :D polecam posłuchać

Billie Eilish -  When We All Fall Asleep, Where Do We Go.jpg

Naprawdę charakterystyczny wokal i aranżacja na miarę obecnych czasów.

Dnia 8.04.2019 o 10:19, Kubakk napisał:

Jakby na jakimś weselu przygrywali :D  Gitarzysta na stałe przypięty ma stroik albo kapodaster , i wygląda jak Michał Szpak ;) 

muzyka fajna by się zrelaksować

Buahaha spoko TajChill lol, gitarzysta trochę dla mnie bardziej konczita kiełbasa, ale pokazuje swój kunszt...

Chromatics - Camera (2018), zajefajny (nie zajebisty album), ale @Kubakk przyznaj, że "dupy" Ci się podobały nie tylko muzyka hehehe :D

Obecnie jestem "nakręcony" do powrotu do odsłuchiwania Parov Stelar - Coco i Hooverphonic - The Magnificent Tree

Polecam sprawdzić też z bieżacych np. Jazzanova - The Pool / Lemongrass - Earth / Mabuta - Welcome To This World

6 godzin temu, Kubakk napisał:

wiele wiele innych , poszukaj na spotify ;)

Ale to właśnie taki wątek słuchasz chwalisz się, nie wiesz to pytasz... a na Spotify kilkanaście czy kilkadziesiąt milionów utworów ciężko przesłuchać wszystko, życia nie starczy 😉

Teraz sprawdziłem ponad 35 milionów piosenek. Zakładając że średnio 2 min każda to jakieś 130 lat słuchania👍

Edytowano przez Inferno

2 godziny temu, Inferno napisał:

A może znacie coś z podobnym wokalem takiego spokojnego?

Nie wiem, czy do końca z podobnym i czy wystarczająco (lub za bardzo) spokojne, ale jeśli nie znasz to sprawdź: Elisabeth Karsten, Melody Gardot, Sara Gazarek, Jennifer Warnes, Kari Bremnes, Viktoria Tolstoy, Madeleine Peyroux, Agnes Obel. Może któraś z Pań Ci podpasuje.